Powrót

ROK: 1961
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA:

1. Cembrzyńska Anna
2. Dutkiewicz Barbara
3. Dziubek Barbara
4. Ferdek Halina
5. Gawlik Ewa
6. Grunt Zdzisława
7. Grzesiak Teresa
8. Hajduga Krystyna
9. Hołdyk Bogna
10. Kamzela Urszula
11. Kozieł Krystyna
12. Kwaśniewski Marek
13. Mańczak Urszula
14. Masialska Urszula
15. Muskała Andrzej
16. Paczkowska Renata
17. Pałczyński Jerzy
18. Robach Janusz
19. Skowronek Jerzy
20. Strzelczyk Elżbieta
21. Subbotin Halina
22. Szczygieł Teresa
23. Szymczyk Ryszard
24. Twardzik Ingrida
25. Tymkiewicz Irena
26. Widuch Anna
27. Wójcik Elżbieta
28. Jędryczka Jadwiga
29. Żórawska Lidia

technik normowania:
30. Sier Gertruda
31. Szeliga Stefania

ROK: 1961
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: technologia konstrukcji spawalniczych
WYCHOWAWCA:

1. Adamiec Piotr
2. Czuoryna Tadeusz
3. Dand Ferdynand
4. Dróżdż Waldemar
5. Dusza Krystian
6. Faruga Adolf
7. Hachuła Andrzej
8. Hajzyk Henryk
9. Kostka Jan
10. Kurcins Tadeusz
11. Maciejewski Bogdan
12. Mazur Kazimierz
13. Mazur Marceli
14. Ogórek Waldemar
15. Ostafin Zbigniew
16. Sieka Eryk
17. Sierka Kazimierz
18. Sikora Stanisław
19. Siupka Andrzej
20. Smuda Waldemar
21. Sowa Jerzy
22. Szady Jan
23. Szołtysek Henryk
24. Urbanek Henryk

ROK: 1961
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA:

1. Banachowicz Leszek
2. Bartosik Ludwik
3. Boncol Karol
4. Choćba Krzysztof
5. Hanns Rudolf
6. Kamiońka Stanisław
7. Lubański Stefan
8. Morcinek Jerzy
9. Nocoń Robert
10. Paneczka Janusz
11. Przerwa Krystian
12. Rolnik Marek
13. Rupala Wacław
14. Smoliński Edward
15. Stobierski Janusz
16. Stodulski Karol
17. Więckowicz Henryk
18. Wucki Andrzej

ROK: 1961
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA:

1. Bartkowiak Andrzej
2. Bednarek Herbert
3. Bercal Andrzej
4. Buchta Henryk
5. Czuchowski Zdzisław
6. Drabczyk Karol
7. Drewniok Gerard
8. Gaj Ryszard
9. Kot Antoni
10. Krentusz Henryk
11. Loska Reinhold
12. Poprawka Józef
13. Tkaczyk Józef
14. Trzcionkowski Stefan
15. Wróbel Paweł

ROK: 1961
WYDZIAŁ: Energetyczny
KLASA: V
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA:

1. Amrozik Paweł
2. Bednarek Klaudiusz
3. Bernacki Piotr
4. Buchta Krystian
5. Burda Rufin
6. Czapla Adam
7. Czech Jerzy
8. Czerski Roman
9. Chrobok Elżbieta
10. Dittrich Adolf
11. Dulemba Andrzej
12. Dziubek Zygmunt
13. Gabryś Hebert
14. Gajówka Antonina
15. Gąsior Wanda
16. Gisman Andrzej
17. Gnidziński Christian
18. Gasz Gerard
19. Heidenreich Herbert
20. Hołtowiński Jan
21. Jarosz Werner
22. Kania Jerzy
23. Kasprzak Alfons
24. Karwot Marian
25. Klich Jerzy
26. Kotuła Piotr
27. Kowalczyk Herman
28. Kowalik Henryk
29. Karwczyk Mieczysław
30. Krzymiński Józef
31. Kucjas Kurin
32. Kuźnik Jerzy
33. Larysz Andrzej
34. Leszczyński Stefan
35. Łubina Czesław
36. Majmurek Józef
37. Mateja Barbara
38. Mazur Józef
39. Mikaś Edward
40. Mój Walenty
41. Mucha Grzegorz
42. Niemczyk Karol
43. Orłowski Adam
44. Pacha Jan
45. Pasich Ryszard
46. Papaj Wiesław
47. Peterko Jerzy
48. Piecha Jan
49. Piechulek Henryk
50. Piwko Ingrid
51. Poloczek Jerzy
52. Połap Henryk
53. Puchała Jerzy
54. Ryker Ernest
55. Rippel Waldemar
56. Rojczyk Roman
57. Rosmus Henryk
58. Serafin Ernest
59. Sidło Romuald
60. Sitek Janusz
61. Siwek Witold
62. Skrobisz Reinhard
63. Skubis Roman
64. Stabik Helena
65. Sosnierz Zdzisław
66. Stachura Roman
67. Strzałka Jan
68. Szetszok Janusz
69. Szulc Henryk
70. Szymczyk Waldemar
71. Szendera Gerard
72. Teda Jan
73. Teliżyn Antoni
74. Tylec Bogusław
75. Tyrtania Jan
76. Urgacz Konstanty
77. Węglarzy Teresa
78. Wencek Piotr
79. Wiencierz Waldemar
80. Witek Walenty
81. Witek Julian
82. Woch Andrzej
83. Woźnica Henryk
84. Zając Henryk
85. Zając Rudolf
86. Zieliński Bogdan
87. Związek Witold
specjalność - podstacje:
88. Gruszka Jan
89. Pieczara Kazimierz
specjalność - urządzenia elektryczne w przemyśle
90. Groborz Bernard
91. Rabsztyn Janusz
92. Rua Ginter

ROK: 1962
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo
WYCHOWAWCA:

1. Barczyk Jan
2. Boida Piotr
3. Ciepły Adam
4. Gibałka Zdzisław
5. Gnyp Zdzisław
6. Janek Norbert
7. Kałużny Anatol
8. Łydka Leszek
9. Nowak Maksymilian
10. Palut Henryk
11. Pałagan Zygfryd Kazimierz
12. Piłka Piotr
13. Rozwadowski Józef
14. Szleger Jan
15. Ścierski Józef
16. Tkaczyk Paweł
17. Wrona Roman
18. Załuski Andrzej
19. Żurawski Sylwester

ROK: 1962
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA:

1. Allamoda Adrian
2. Buława Irena
3. Bywaletz Greta
4. Chmiel Renata
5. Dąbek Janina
6. Duda Krystyna
7. Dziambor Helena
8. Kamzela Urszula
9. Kozioł Edward
10. Krzaczyńska Anna
11. Łatacha Janusz
12. Michalski Marian
13. Piwko Stefania
14. Sławkowska Anna
15. Sobecka Lidia
16. Stychno Zbigniew
17. Szota Zofia
18. Ścigalska Ewa
19. Ścigalska Wanda
20. Śliz Józef
21. Teda Cecylia
22. Torka Eugeniusz
23. Winter Walerian
24. Wons Urszula
25. Worosz Stanisława
26. Wróblewska Irena
27. Zakrzewska Irena

ROK: 1962
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA:

1. Brzoza Leon
2. Dinges Jerzy
3. Drążczyk Benedykt
4. Gierek Jerzy
5. Gierok Jan
6. Hajduga Henryk
7. Hetmański Jerzy
8. Knyś Wiesław
9. Konopka Edward
10. Malczewski Longin
11. Matuszek Jerzy
12. Mzyk Henryk
13. Osoba Fryderyk
14. Paprotny Roman
15. Pietraszko Mieczysław
16. Sieja Henryk
17. Sitarek Jerzy
18. Skołozdra Andrzej
19. Stec Tadeusz
20. Szojda Krystian
21. Wala Józef
22. Walc Zygmunt
23. Wolny Henryk

ROK: 1962
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: technologia konstrukcji spawalniczych
WYCHOWAWCA:

1. Baranek Edward
2. Breguła Klaudiusz
3. Długajczyk Henryk
4. Firlej Jerzy
5. Gąsiorczyk Stefan
6. Jadwiszczok Antoni
7. Janeczko Jan
8. Jura Józef
9. Kasperek Andrzej
10. Koj Zygmunt
11. Korniewicz Józef
12. Kostecki Konrad
13. Kostka Ryszard
14. Kulągowski Witold
15. Leś Waldemar
16. Lewandowski Janusz
17. Łukaszewicz Jan
18. Nowak Marian
19. Peca Leszek
20. Pietrucha Andrzej
21. Rogacki Alfred
22. Sarnecki Władysław
23. Scięzko Adam
24. Simka Józef
25. Tyrna Eryk
26. Wojtowicz Ryszard

ROK: 1962
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: mgr Jadwiga Rembiesa

1. Dudek Piotr
2. Gałkowska Izabela
3. Gazek Ryszard
4. Grochol Aleksander
5. Gruszczyk Jerzy
6. Hofler Edward
7. Jaroszek Bernard
8. Kika Józef
9. Kulawik Krystian
10. Kwiatek Irena
11. Migas Mieczysław
12. Milner Kazimierz
13. Mosna Alicja
14. Plonka Jan
15. Sieradzki Ryszard
16. Stachańska Krystyna
17. Stanaszek Stanisław
18. Tomecki Piotr
19. Widuch Urszula
20. Wróbel Gerard
21. Zwaniecki Mirosław

ROK: 1962
WYDZIAŁ: Energetyczny
KLASA: V
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA:

1. Badura Werner
2. Bobrowski Bogusław
3. Broda Joachim
4. Chimiczewski Andrzej
5. Czerny Stefan
6. Dulat Werner
7. Dunejczyk Józef
8. Furdyn Tadeusz
9. Grolik Paweł
10. Hankiewicz Jerzy
11. Kaifosz Henryk
12. Kozłowski Arnold
13. Kulesza Bogdan
14. Labus Jerzy
15. Maniura Jerzy
16. Morawiec Gerard
17. Nawrot Henryk
18. Nowak Waldemar
19. Sarna Wiesław
20. Sasor Stanisław
21. Sawka Stanisław
22. Skrzydło Jan
23. Lpichal Gilbert
24. Luczyński Stanisław
25. Wlazło Piotr
26. Wójcik Adam
27. Żyłka Witold
28. Połeć Kazimierz
29. Bieg Ernest
30. Balczarczyk Antoni
31. Baran Bernard
32. Bitner Zdzisław
33. Brożek Henryk
34. Brudnicki Witold
35. Danecki Michał
36. Dobosz Zenon
37. Drozd Henryk
38. Fojkis Krystian
39. Gola Andrzej
40. Grabowski Lech
41. Hanulik Karol
42. Helbin Henryk
43. Jendrysik Jerzy
44. Korzonek Józef
45. Krząkała Jan
46. Migała Kasper
47. Mizera Andrzej
48. Muras Krystian
49. Nawara Czesław
50. Nowak Rudolf
51. Owczarek Wiesław
52. Pająk Stefan
53. Rzyski Jerzy
54. Ryguła Gerard
55. Szczubrowski Andrzej
56. Szota Szczepan
57. Śmiegielski Jan
58. Urbanek Jan
59. Wichary Henryk

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo
WYCHOWAWCA: dr Jerzy Sikora

1. Banasz Józef
2. Bańczyk Edward
3. Bińczyk Franciszek
4. Brożek Stanisław
5. Górnik Franciszek
6. Habrajski Władysław
7. Hałuda Henryk
8. Kawałek Witold
9. Kocjan Edward
10. Kokoszka Kazimierz
11. Koniewski Waldemar
12. Kowacki Mieczysław
13. Kupczak Ryszard
14. Kwaśny Jan
15. Mańka Andrzej
16. Markiewicz Robert
17. Matuszek Henryk
18. Musiał Jan
19. Nocoń Rudolf
20. Nowakowski Józef
21. Pecold Tadeusz
22. Podolszyński Mirosław
23. Pucka Grzegorz
24. Siermantowski Ireneusz
25. Stefański Włodzimierz
26. Stencel Krystian
27. Sztuka Jan
28. Wilczok Józef
29. Wilczyński Piotr
30. Wrona Horst
31. Żuk Lesław
32. Żurek Marek

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA:

1. Balon Helena
2. Borda Wiesława
3. Cembrzyńska Lidia
4. Cimr Wojciech
5. Hänsch Krysta
6. Kowal Maria
7. Markiewicz Grażyna
8. Miodyńska Krystyna
9. Mondra Gizela
10. Pasierbski Robert
11. Radko Krystyna
12. Ryłło Mirosława
13. Sichert Krystyna
14. Skrabot Maria
15. Staśko Grzegorz
16. Stawiarz Aldona
17. Walczyński Zbigniew
18. Wasiak Jadwiga
19. Waś Krystyna
20. Widera Józef
21. Wyrzkowska Elżbieta

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: Henryk Miroń

1. Demczyńska Danuta
2. Haberka Barbara
3. Hanus Arno
4. Hassa Urszula
5. Jagła Eugenia
6. Janczyk Izabela
7. Jazy Edward
8. Jendrosek Lidia
9. Kocur Brygida
10. Królikowski Andrzej
11. Latos Wanda
12. Mazur Wiesław
13. Pogrzeba Regina
14. Popiel Anna
15. Przybyła Beata
16. Sikora Adelajda
17. Smolorz Maria
18. Szkutnik Elżbieta
19. Szmal Jadwiga
20. Walotek Robert
21. Wójcik Halina
22. Wróbel Helena
23. Zdeb Barbara
24. Zogłówek Krystyna
25. Żółkiewicz Mieczysława

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA:

1. Bacia Czesław
2. Fizia Leon
3. Gerus Stanisław
4. Jański Bogdan
5. Kania Eugeniusz
6. Klimera Jan
7. Kłosek Krystian
8. Langer Antoni
9. Luker Hubert
10. Mazur Andrzej
11. Miranowicz Tadeusz
12. Musialik Edward
13. Nawrot Krystian
14. Pełka Andrzej
15. Piechota Paweł
16. Piotrwoski Jacek
17. Skwara Rafał
18. Stach Adam
19. Synowiec Jan
20. Sztajer Andrzej
21. Włoch Stanisław
22. Żmudzki Adolf

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: technologia konstrukcji spawalniczych
WYCHOWAWCA:

1. Ganszyniec Joachim
2. Garbacz Andrzej
3. Korzeniec Jan
4. Kurek Jacek
5. Lesiakowski Andrzej
6. Michalski Janusz
7. Mikolajec Norbert
8. Misterek Józef
9. Orkisz Piotr
10. Patelka Zygfryd
11. Pluszke Eugeniusz
12. Przybyłowicz Leszek
13. Rogowski Józef
14. Sęk Henryk
15. Socha Krystian
16. Stojek Włodzimierz
17. Strzebińczyk Antoni
18. Sztukowski Andrzej
19. Tarara Karol
20. Toborowicz Edward
21. Tym Jerzy
22. Walczyk Edward
23. Wojczyk Krystian
24. Zimny Zygmunt
25. Złotos Marcin

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Anna Politowicz

1. Bitniok Ryszard
2. Blacha Andrzej
3. Brożek Henryk
4. Drobiec Jerzy
5. Dudek Piotr
6. Gajdecki Marian
7. Hantszel Jan
8. Jerzowski Jan
9. Kidoń Janusz
10. Kłos Marian
11. Król Henryk
12. Krzykalski Krzysztof
13. Kucharz Andrzej
14. Kwapniewski Józef
15. Łapka Edward
16. Majer Henryk
17. Maślankiewicz Henryk
18. Osadnik Jan
19. Plinta Reinhard
20. Pluta Jerzy
21. Spendel Norbert
22. Walczuch Stefan
23. Wróbel Henryk
24. Żak Ryszard

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. Achtelik Jerzy
2. Adler Grzegorz
3. Czarnecki Marian
4. Czarnecki Stefan
5. Dylus Jan
6. Gdesz Jerzy
7. Grudzień Ireneusz
8. Henszel Jerzy
9. Karach Aleksander
10. Kowandy Piotr
11. Kozyra Henryk
12. Kozyra Tadeusz
13. Kubacz Herbert
14. Kurzawa Roman
15. Lech Józef
16. Leśniak Bogusław
17. Łempicki Wiktor
18. Majewski Janusz
19. Michalik Witold
20. Pytlik Norbert
21. Śmiałkowski Zdzisław
22. Twardoch Józef
23. Walotek Czesław
24. Walusza Gerard
25. Zientara Włodzimierz

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Energetyczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Barchański Jerzy
2. Bąkowski Stanisław
3. Brach Zygmunt
4. Bromboszcz Eugeniusz
5. Fołda Stefan
6. Gajewski Kazimierz
7. Hanslik Jerzy
8. Janulek Jerzy
9. Jarosz Jan
10. Kaserczyk Andrzej
11. Kirszniok Józef
12. Kloska Jan
13. Kluska Zbigniew
14. Kolka Henryk
15. Langier Zygmunt
16. Lesiecki Henryk
17. Mirocha Stanisław
18. Pieczka Jerzy
19. Pilszek Leonard
20. Ptok Aleksander
21. Rygusiak Edward
22. Sibila Henryk
23. Skrzypiec Jan
24. Sołtys Jan
25. Szczęsny Jerzy
26. Szewczyk Edward
27. Śliwiński Jan
28. Woch Jerzy
29. Wożniak Ryszard
30. Zdziebko Marek

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Energetyczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ:
WYCHOWAWCA: mgr Gertruda Sarna

1. Bętkowski Sylwester
2. Chwastek Jan
3. Czechowski Jan
4. Domagała Stanisław
5. Kaim Waldemar
6. Karpiński Józef
7. Kocjan Leszek
8. Król Andrzej
9. Lubosik Roman
10. Mitoraj Włodzimierz
11. Pańczyk Kazimierz
12. Plate Stefan
13. Segeniec Hipolit
14. Siewior Henryk
15. Skiba Alfred
16. Sowa Teodor
17. Strojny Janusz
18. Widera Henryk
19. Widerak Artur
20. Wolff Zdzisław
21. Woźniak Andrzej
22. Wroński Tadeusz
23. Zgoda Ewald

ROK: 1963
WYDZIAŁ: Energetyczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ:
WYCHOWAWCA: inż. P.Szymczyk

1. Florek Marian
2. Franke Marian
3. Janecki Henryk
4. Kania Tadeusz
5. Kierat Jan
6. Kominek Maciej
7. Ligarski Ryszard
8. Nowara Stefan
9. Ogórek Józef
10. Paluchiewicz Jerzy
11. Sitko Jan
12. Sobala Kazimierz
13. Sobol Jan
14. Śreniawski Jan
15. Szczubiał Lucjan
16. Szepe Henryk
17. Twardokęs Henryk
18. Twardokęs Kazimierz
19. Walichnowski Włodzimierz
20. Witek Ryszard

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: Edmund Gruszka

1. Biskupek Walter
2. Blachliński Antoni
3. Czembor Stanisław
4. Galiński Roman
5. Gardyga Andrzej
6. Jaromin Jan
7. Jaromin Zbigniew
8. Kaczmarzyk Włodzimierz
9. Kupka Henryk
10. Lux Andrzej
11. Madejski Kazimierz
12. Mańka Jerzy
13. Muszalik Ryszard
14. Otka Norbert
15. Pilarski Kazimierz
16. Rzytka Franciszek
17. Skoczyński Henryk
18. Stasiak Edward
19. Swoboda Franciszek
20. Torka Józef

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: inż. Wiktor Brożek

1. Cichoń Kazimierz
2. Dylka Henryk
3. Faber Janusz
4. Gburski Zbigniew
5. Kotulski Janusz
6. Krenczyk Michał
7. Krzystanek Janusz
8. Kubacki Michał
9. Lasonczyk Rudolf
10. Makarowski Władysław
11. Makuch Ryszard
12. Merta Zbigniew
13. Mirocha Marian
14. Robak Adam
15. Rogala Bartłomiej
16. Rzepka Michał
17. Sichała Henryk
18. Siwczyk Karol
19. Strączek Bogusław
20. Szwarc Zbigniew
21. Tarnówka Andrzej
22. Wójcik Andrzej

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Józef Topol

1. Baran Jerzy
2. Bugiel Tadeusz
3. Dera Jan
4. Fojcik Józef
5. Gancarczyk Jerzy
6. Gwioździk Jerzy
7. Kapa Andrzej
8. Kler Jerzy
9. Machura Mieczysław
10. Moric Rajmund
11. Niedbalik Tadeusz
12. Orszulak Kazimierz
13. Pajda Janusz
14. Piętak Józef
15. Skop Henryk
16. Śliwiok Henryk
17. Urasiński Jan
18. Warzecha Stanisław
19. Włoka Piotr

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Bojko

1. Boroń Elżbieta
2. Ciszek Bożena
3. Drzymała Barbara
4. Dubaj Wanda
5. Dubiel Alina
6. Grabowska Halina
7. Grabska Mirosława
8. Hajda Ilona
9. Kania Jadwiga
10. Kopiec Dorota
11. Kowalczyk Tamara
12. Leszczyńska Aleksandra
13. Majcher Gabriela
14. Maniek Urszula
15. Orzeszyna Elżbieta
16. Richter Janina
17. Sikorska Teresa
18. Szewczyk Bibianna
19. Tomaszewska Zofia
20. Tomsia Julia
21. Woźniak Ewa
22. Wydmuch Teresa
23. Zawisz Barbara

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: technologia przemysłu chemicznego
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Dudek

1. Biedak Mieczysław
2. Dusza Maciej
3. Jacyk Grzegorz
4. Konieczko Janusz
5. Latko Andrzej
6. Marek Zygmunt
7. Mohr Jerzy
8. Niedźwiedź Wiesław
9. Nowak Bogusław
10. Patyk Alfred
11. Przybyś Zbigniew
12. Radoszycki Jakub
13. Roskosz Janusz
14. Rutkowski Janusz
15. Rzepka Helmut
16. Sitek Wojciech
17. Smak Jerzy
18. Stoksik Jan

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA:

1. Anderko Jan
2. Biegański Janusz
3. Bula Janusz
4. Cholewa Krystian
5. Duda Józef
6. Duszyc Zbigniew
7. Garus Antoni
8. Górecki Eugeniusz
9. Janecki Zbigniew
10. Kocot Kazimierz
11. Krawczyk Tadeusz
12. Latka Zygmunt
13. Osadnik Janusz
14. Ozga Waldemar
15. Pieczonka Andrzej
16. Rokowski Jerzy
17. Skowron Henryk
18. Stefanik Stanisław
19. Szczupał Witold
20. Trygar Władysław
21. Walo Józef
22. Wasik Antoni
23. Winkler Teodor

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: technologia konstrukcji spawalniczych
WYCHOWAWCA:

1. Boborowski Andrzej
2. Budzowski Stanisław
3. Czalon Józef
4. Deląg Stanisław
5. Dudek Jacek
6. Gajos Andrzej
7. Glagluś Jerzy
8. Hulin Stefan
9. Janusz Stanisław
10. Jaśkiewicz Jerzy
11. Jochymczyk Andrzej
12. Kosin Zbigniew
13. Kurdziel Stanisław
14. Michalski Marek
15. Oher Borys
16. Pieprzak Adrian
17. Przytocki Czesław
18. Scelina Mikołaj
19. Stanaszek Tadeusz
20. Szulc Marek
21. Tustanowski Czesław
22. Wanacki Kazimierz

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA:

1. Achtelik Waldemar
2. Baranek Ryszard
3. Barański Marek
4. Bąk Ryszard
5. Dachnowski Jan
6. Florczyk Wiktor
7. Girek Janusz
8. Górecki Joachim
9. Hangiel Jerzy
10. Herman Andrzej
11. Jagła Józef
12. Kawka Jan
13. Kossakowski Andrzej
14. Lis Sławomir
15. Mrozik Henryk
16. Mrożek Jan
17. Musialik Stefan
18. Niesporek Edward
19. Piekarczyk Bogdan
20. Rybiński Leszek
21. Salwiczak Marian
22. Skora Józef
23. Sośnierz Marek
24. Staisz Ryszard
25. Szczucki Jan
26. Życzkowski Adam

ROK: 1964
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA:

1. Anioł Henryk
2. Blachiński
3. Dulemba Paweł
4. Dyla Henryk
5. Fuchs Gerd
6. Hachuła Stefan
7. Kandzia Piotr
8. Kania Zbigniew
9. Kempa Jan
10. Kleppek Kazimierz
11. Kolasa Franciszek
12. Kowalski Jan
13. Kryza Mieczysław
14. Leszczyk Andrzej
15. Machura Zygmunt
16. Miłek Marian
17. Miroń Witold
18. Nieszporek Stanisław
19. Olszówka Andrzej
20. Pilarczyk Witold
21. Piórko Jacek
22. Prochownik Piotr
23. Rabenda Marek
24. Rządkowski Andrzej
25. Siwek Krzysztof
26. Smulczyński Jacek
27. Waloszek Kazimierz
28. Wegehaupt Marian
29. Zymon Ryszard
30. Baran Franciszek
31. Barański Jan
32. Bartoszczyk Edward
33. Boruszewski Zdzisław
34. Bregułan Bronisław
35. Buczyński Leszek
36. Dąbek Mirosław
37. Dzubka Józef
38. Gajewski Marian
39. Horaczek Jerzy
40. Kochel Leszek
41. Kużniak Jan
42. Kwiecień Roman
43. Majka Zdzisław
44. Niemiec Kazimierz
45. Olszyczka Antoni
46. Owczarek Jerzy
47. Pradelski Janusz
48. Ręgorowiec Andrzej
49. Rok Andrzej
50. Semper Witold
51. Sierka Jan
52. Skibiński Ireneusz
53. Skupnik Zbigniew
54. Stefański Leonard
55. Trębacz Janusz
56. Ujdak Andrzej
57. Urbańczyk Andrzej
58. Zagórski Jerzy
59. Ząbek Tadeusz
60. Gajewski Kazimierz
61. Kocjan Ryszard

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: dr Jerzy Sikora

1. Blaska Jan
2. Brdyś Mieczysław
3. Ćwiklak Zygmunt
4. Feliksiak Stanisław
5. Kabata Adam
6. Klimiński Józef
7. Kubiński Marek
8. Majer Janusz
9. Marek Tadeusz
10. Mularczyk Zdzisław
11. Mysłek Zbigniew
12. Nawrat Jerzy
13. Noga Kazimierz
14. Obarski Józef
15. Rajchman Kazimierz
16. Sobczak Władysław
17. Stecz Marian
18. Stefanowicz Jan
19. Szojda Andrzej
20. Szot Marian
21. Trepka Zdzisław
22. Ustupski Józef
23. Walotek Zygmunt
24. Wyleżałek Ryszard
25. Ździebło Bogusław

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Józef Topol

1. Adamiecki Stanisław
2. Antos Lucjan
3. Boruta Piotr
4. Czerwiński Michał
5. Dymny Jerzy
6. Gawlik Andrzej
7. Głogowski Roman
8. Górnik Antoni
9. Górski Augustyn
10. Grodoń Joachim
11. Jamroń Tadeusz
12. Jarosz Zbigniew
13. Klich Karol
14. Kopciuszewski Adam
15. Kowalczyk Ryszard
16. Kuźniewski Jerzy
17. Kwiecień Andrzej
18. Mizerski Henryk
19. Probanowski Eugeniusz
20. Reclik Marian
21. Rosiński Eugeniusz
22. Stencel Marian
23. Szady Włodzimierz
24. Wieteska Stanisław
25. Wróbel Piotr
26. Ziebeil Zygmunt
27. Żychoń Kazimierz

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA:

1. Bablok Henryk
2. Basik Wiesław
3. Białas Wiesław
4. Brzenczek Józef
5. Bubak Bolesław
6. Fidyk Jerzy
7. Golicz Aleksander
8. Gołba Henryk
9. Gruszka Jan
10. Kiera Stanisław
11. Kuczera Rudolf
12. Musialik Antoni
13. Pienta Henryk
14. Spik Stefan
15. Spyra Marian
16. Szulc Jan
17. Wacławek Zbigniew
18. Wald Andrzej
19. Zając Tadeusz

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Dudek

1. Barglik Jadwiga
2. Bartosik Teresa
3. Boroń Elżbieta
4. Chwalba Irena
5. Czernelecka Janina
6. Dróżdż Elżbieta
7. Dukała Lidia
8. Gola Alina
9. Jągieniak Halina
10. Jędrzejczyk Zofia
11. Kardas Ewa
12. Klucznik Jolanta
13. Knapik Danuta
14. Korusiewicz Krzysztofa
15. Kraut Ewa
16. Kwapisz Halina
17. Lisok Halina
18. Malik Joanna
19. Musiał Jadwiga
20. Nieużyła Urszula
21. Pilińska Danuta
22. Ryś Elżbieta
23. Skowron Zofia
24. Słabińska Danuta
25. Staniec Maria
26. Supernak Janina
27. Supierz Mirosława
28. Wichary Aniela
29. Witek Teresa
30. Wojtylas Jadwiga
31. Żłobińska Krystyna

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: Technologia przemysłu chemicznego
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Baj Stefan
2. Białożyt Krzysztof
3. Buszman Józef
4. Cechański Bogusław
5. Drozdowski Antoni
6. Dulewski Jan
7. Gałuszka Jan
8. Gawęda Bogusław
9. Górnicki Maciej
10. Halaczek Adam
11. Jelonek Jan
12. Koral Edward
13. Kryca Janusz
14. Kukuryk Stanisław
15. Liszka Andrzej
16. Milejczak Edmund
17. Nował Paweł
18. Paulewicz Zbigniew
19. Pietranek Wacław
20. Pietrzyk Kazimierz
21. Płatkowski Paweł
22. Sianiewski Marian
23. Sorek Adam
24. Szczygieł Marian
25. Świerkot Zbigniew
26. Tkocz Zygmunt
27. Wątrobski Henryk
28. Wolny Marian
29. Brysz Maksymilian
30. Górski Stanisław
31. Knapik Zygmunt

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Przemysław Bachowski

1. Bijak Adam
2. Bilewicz Zygmunt
3. Błaszczyk Michal
4. Burzawa Stanisław
5. Dziekański Lech
6. Grzonka Piotr
7. Kalabis Seweryn
8. Kołodziej Eugeniusz
9. Kopeć Bogusław
10. Kopeć Marian
11. Korczyński Bolesław
12. Mikołajczyk Wiesław
13. Mikrut Ryszard
14. Ostafin Bogusław
15. Pająk Józef
16. Pless Andrzej
17. Pustelnik Achilles
18. Renowicz Bogdan
19. Rzychoń Antoni
20. Spałek Wiesław
21. Stępień Leszek
22. Świerczyna Zdzisław
23. Ujma Zbigniew
24. Wozich Janusz
25. Zdanowicz Ryszard

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr inż. Ziemliński

1. Baraniewicz Jakub
2. Błasiak Stefan
3. Boratyński Kajetan
4. Borowiecki Jan
5. Fronczak Jerzy
6. Haida Janusz
7. Kauczor Henryk
8. Kędziora Stanisław
9. Kićka Maciej
10. Klimek Marian
11. Klimek Tadeusz
12. Krukowski Janusz
13. Kupczok Alfred
14. Langier Ryszard
15. Larysz Józef
16. Leś Ludwik
17. Macher Hartmund
18. Makosz Piotr
19. Materka Zbigniew
20. Michalski Władysław
21. Mikulski Andrzej
22. Misz Andrzej
23. Molczyk Ryszard
24. Musik Jerzy
25. Pańta Maciej
26. Polak Lesław
27. Spek Henryk
28. Stera Józef
29. Szajbe Janusz
30. Szczeszek Ryszard
31. Wasilewski Grzegorz
32. Zadunajski Marek

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA:

1. Adamski Tadeusz
2. Bijak Adam
3. Blaut Henryk
4. Borek Andrzej
5. Brachmański Leszek
6. Broda Franciszek
7. Cybulski Ireneusz
8. Czubiński Józef
9. Domagała Tadeusz
10. Domin Edward
11. Engelhardt Władysław
12. Gadaczek Tadeusz
13. Gburski Franciszek
14. Herman Kazimierz
15. Janicki Zbigniew
16. Jędrusik Jan
17. Jonkisz Szczepan
18. Kocot Zdzisław
19. Kopeć Józef
20. Kowalski Brunon
21. Kućmierz Edward
22. Mandowski Marian
23. Miodyński Krzysztof
24. Nikodem Adam
25. Pałka Jerzy
26. Siba Andrzej
27. Spałek Henryk
28. Staroń Stefan
29. Stasik Marian

ROK: 1965
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a i Vb
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA:

1. Adamek Zbigniew
2. Barylik Adam
3. Balewicz Mieczysław
4. Baran Edward
5. Bomba Jerzy
6. Broda Jan
7. Bryła Ryszard
8. Czapiński Zbigniew
9. Czogała Jerzy
10. Dittmer Tadeusz
11. Gruszczyński Piotr
12. Gwiazda Jarosław
13. Goniewicz Andrzej
14. Furman Andrzej
15. Haladyn Jan
16. Jakubowski Jan
17. Kajda Andrzej
18. Kępa Janusz
19. Klesyk Andrzej
20. Komendera Lesław
21. Kozioł Jan
22. Króliczek Witold
23. Kruczkowski Marek
24. Kubiczek Witold
25. Kurpas Jerzy
26. Lasek Andrzej
27. Ligarski Janusz
28. Leśniak Zdzisław
29. Malcherek Stefan
30. Mąka Kazimierz
31. Mazur Marek
32. Miadowicz Andrzej
33. Miklosz Franciszek
34. Mokrosz Jerzy
35. Musiał Stanisław
36. Nowak Marian
37. Noworyto Marek
38. Obłąk Władysław
39. Orpel Stanisław
40. Owcarz Lesław
41. Pacio Jarosław
42. Pacenko Henryk
43. Palko Henryk
44. Patelka Henryk
45. Pawliczek Mirosław
46. Plaza Maciej
47. Radomski Andrzej
48. Robakowski Stanisław
49. Rudy Henryk
50. Sadło Ryszard
51. Siemianowski Tomasz
52. Sitko Kazimierz
53. Sowa Antoni
54. Sobczyk Edward
55. Świerk Andrzej
56. Szpytko Józef
57. Uracz Kazimierz
58. Watuła Henryk
59. Werner Krzysztof
60. Westerowski Jerzy
61. Wojtaszek Paweł
62. Woźniak Henryk
63. Wilim Henryk
64. Zieliński Jerzy
65. Zioła Zygmunt
66. Zgrzywo Aleksander

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA:

1. Bara Andrzej
2. Bujalski Stanisław
3. Dzieszyński Andrzej
4. Grigier Jan
5. Hącia Andrzej
6. Hutmański Wiesław
7. Jaworek Stefan
8. Jędraszek Bolesław
9. Kensy Roman
10. Korczyński Marian
11. Kożusznik Józef
12. Kubiaczyk Wojciech
13. Kuchta Norbert
14. Lubina Adam
15. Miklasiński Jan
16. Nawrot Marian
17. Oczadły Andrzej
18. Plebankiewicz Marek
19. Rosikowski Stanisław
20. Rudawski Tadeusz
21. Rudek Marian
22. Rzepus Zdzisław
23. Skotniczny Stanisław
24. Swadźba Antoni
25. Wallenburg Adam
26. Węglarzy Tadeusz
27. Wita Tadeusz

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: Józef Śmigielski

1. Barzemski Adam
2. Bednarczyk Stanisław
3. Bigaj Zbigniew
4. Chenczke Henryk
5. Chwałek Janusz
6. Chwastek Jerzy
7. Fesper Zbigniew
8. Gąsior Zbigniew
9. Goncerz Władysław
10. Guzik Aleksander
11. Hupert Wojciech
12. Jarzębski Henryk
13. Kamiński Janusz
14. Karoń Adam
15. Kawczyk Leon
16. Konieczny Jan
17. Kornicki Jerzy
18. Kudela Witold
19. Łukawski Ryszard
20. Musiał Jan
21. Myrda Czesław
22. Olesiński Kazimierz
23. Pałęga Kazimierz
24. Pelipejczynko Krzysztof
25. Rajski Adam
26. Urbanek Henryk
27. Wlazło Adam
28. Włodarczyk Wiesław

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr inż. Adam Kubec

1. Achtelik Roman
2. Bochenek Andrzej
3. Czech Henryk
4. Czechowski Piotr
5. Danisz Stefan
6. Dewor Jerzy
7. Gawęda Adam
8. Heimann Jan
9. Janczyk Andrzej
10. Jurkiewicz Kazimierz
11. Klachacz Roman
12. Kostuj Jan
13. Krysiak Włodzimierz
14. Ormaniec Kazimierz
15. Ozóg Teodor
16. Painta Jerzy
17. Przybyła Andrzej
18. Spyra Krzysztof
19. Węglorz Stanisław
20. Wróbel Janusz
21. Ziętek Adam
22. Zych Tadeusz
23. Zygoń Henryk

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: Edmund Gruszka

1. Baldy Roman
2. Bojka Witold
3. Dyszy Lesław
4. Dyzia Jerzy
5. Głód Roman
6. Grzegórzko Andrzej
7. Jałosiński Marek
8. Jędrzejewski Janusz
9. Jopert Zbigniew
10. Kmiecik Mirosław
11. Kosin Zdzisław
12. Kozik Roman
13. Krygler Janusz
14. Lasek Bogdan
15. Lesyk Stanisław
16. Ligór Kazimierz
17. Machura Jan
18. Mazgaj Jacek
19. Ocieczek Józef
20. Paluchiewicz Jerzy
21. Skupień Maciej
22. Warmuz Czesław

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Bojko

1. Asman Halina
2. Bednarczyk Ewa
3. Buch Danuta
4. Chamera Danuta
5. Chmiel Stefania
6. Czapla Maria
7. du Laurans Krystyna
8. Dubiańska Krystyna
9. Dul Alicja
10. Gajewska Teresa
11. Garula Genowefa
12. Gebauer Sylwia
13. Gruca Jadwiga
14. Kochanowska Barbara
15. Kolarz Ewa
16. Kołodziej Jadwiga
17. Kopka Barbara
18. Kosiba Bożena
19. Łęgowik Janina
20. Marczyńska Elżbieta
21. Nowak Barbara
22. Nowara Halina
23. Podsiadło Grażyna
24. Polak Iwona
25. Sosorska Katarzyna
26. Sośnik Maria
27. Stana Halina
28. Starnawska Krystyna
29. Szostopal Krystyna
30. Tomczyk Stanisława
31. Wilk Barbara
32. Włosowicz Barbara

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: technologia przemysłu chemicznego
WYCHOWAWCA: mgr Albin Nitka

1. Baran Zofia
2. Bąk Franciszek
3. Buszman Andrzej
4. Cieplak Czesław
5. Czarnecki Waldemar
6. Dragan Halina
7. Dziuk Roman
8. Gacek Janusz
9. Herczek Józef
10. Homajer Zygmunt
11. Kłosek Henryk
12. Kościów Zofia
13. Kotas Romuald
14. Krawiec Henryk
15. Krzeszowski Andrzej
16. Łach Ewa
17. Mieszczański Jacek
18. Młoczek Kazimierz
19. Morak Włodzimierz
20. Oruba Halina
21. Pacioch Anna
22. Piórko Adam
23. Psonka Janusz
24. Radwan Marian
25. Saft Stefan
26. Stachoń Henryk
27. Stachurski Krzysztof
28. Sztajn Salomon
29. Szydło Helena
30. Śliwka Barbara
31. Woźniak Mateusz
32. Żmuda Henryk

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Przemysław Bachowski

1. Antos Stanisław
2. Beza Stefan
3. Brzost Jan
4. Ciepał Stanisław
5. Drytkiewicz Witold
6. Dziwisz Andrzej
7. Filipczyk Adam
8. Gembka Marian
9. Koniarek Józef
10. Konik Jan
11. Kramarczyk Roman
12. Księżyk Henryk
13. Kura Zdzisław
14. Lasok Franciszek
15. Pakuła Henryk
16. Pałka Bogdan
17. Patek Mieczysław
18. Piasecki Zygmunt
19. Piotrowski Kazimierz
20. Rzepka Marian
21. Siwek Zdzisław
22. Szczukiewicz Andrzej
23. Walotek Janusz
24. Wójcik Zbigniew
25. Wydera Andrzej
26. Wypiór Janusz
27. Zakrzewski Andrzej

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Jakub Mączko

1. Broda Bogdan
2. Dubiel Zbigniew
3. Elias Roman
4. Gadomski Zbigniew
5. Garus Andrzej
6. Greb Ryszard
7. Jaworski Kazimierz
8. Kaleta Marian
9. Kłakus Marian
10. Kurek Tomasz
11. Leks Joachim
12. Lewandowski Henryk
13. Małek Jan
14. Marzec Ireneusz
15. Panek Czesław
16. Peterko Roman
17. Pless Marek
18. Prażuch Stanisław
19. Ptasznik Henryk
20. Pusz Andrzej
21. Sedlaczek Tadeusz
22. Słupiński Ryszard
23. Sobiech Jerzy
24. Sochnacki Józef
25. Stachoń Witold
26. Stokłosa Jan
27. Wagner Marian
28. Ziętek Jerzy

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: mgr Wacław Rusecki

1. Bijak Włodzimierz
2. Borowski Kazimierz
3. Boruciński Bogdan
4. Bógdoł Andrzej
5. Cesarz Marian
6. Karafioł Jan
7. Knet Jan
8. Kocot Antoni
9. Krawczyk Henryk
10. Krzyżanowski Ryszard
11. Latała Witold
12. Lempart Andrzej
13. Machnicki Jerzy
14. Machulec Marian
15. Melecki Andrzej
16. Nowak Michał
17. Pacan Jerzy
18. Piecha Alojzy
19. Pietryka Edward
20. Rubach Jan
21. Rychwalski Marian
22. Tryba Andrzej
23. Walczyk Jerzy
24. Zięba Leonard
25. Zygmunt Włodzimierz
26. Życzkowski Zdzisław

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowo mechaniczna
WYCHOWAWCA: Herbert Kubacz

1. Adamik Jan
2. Gabryś Antoni
3. Gałuch Stanisław
4. Grzyb Janusz
5. Harazin Henryk
6. Hepek Zygmunt
7. Iwaniak Roman
8. Jończyk Józef
9. Kuniniec Zdzisław
10. Klyta Krzysztof
11. Kołando Andrzej
12. Kowalski Ryszard
13. Krawczyński Edward
14. Meres Zbigniew
15. Mierzejewski Ksawery
16. Mocko Jan
17. Mol Bolesław
18. Osuch Jerzy
19. Paris Andrzej
20. Polak Henryk
21. Rydzek Piotr
22. Rzepiak Ryszard
23. Saternus Antoni
24. Saternus Jan
25. Sidło Leonard
26. Skop Lech
27. Stach Stanisław
28. Szołtysek Andrzej
29. Tochowicz Jerzy
30. Urbanek Jerzy
31. Żebrak Andrzej

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: mgr Stanisław Kozaczka

1. Andzejewski Zdzisław
2. Badura Arkadiusz
3. Chromik Jan
4. Ciólka Jan
5. Garncorz Tadeusz
6. Górski Jakub
7. Guzy Andrzej
8. Hlawsa Wojciech
9. Jakubczak Jan
10. Janeczko Andrzej
11. Jewniewicz Jerzy
12. Kiera Krystian
13. Kożan Stanisław
14. Krzymiński Marian
15. Kubica Jan
16. Kuciński Marek
17. Kuta Roman
18. Lubowiecki Bogusław
19. Madejski Jan
20. Matysiak Jerzy
21. Michalik Jan
22. Mrzygłodzik Edward
23. Musiał Czesław
24. Musiała Jolanta
25. Muszyński Stefan
26. Pająk Marian
27. Pawlik Henryk
28. Płaczek Jerzy
29. Rój Antoni
30. Sasor Marek
31. Sikora Zbigniew
32. Smulczyński Andrzej
33. Stańczyk Jan
34. Szlachcic Kazimierz
35. Wdowik Edward
36. Wierzba Jerzy
37. Zabiegliński Henryk
38. Zug Norbert

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: inż. Wiktor Brożek

1. Banach Adam
2. Bańczyk Tadeusz
3. Bodzianowski Janusz
4. Borzucki Stanisław
5. Czarnecki Antoni
6. Ditrich Roman
7. Górny Janusz
8. Grzyśka Józef
9. Gwuźdź Mirosław
10. Hofman Andrzej
11. Jaskóła Marek
12. Jasółka Marek
13. Kaźmierczak Andrzej
14. Krokosz Jerzy
15. Kurowski Kazimierz
16. Kurzak Andrzej
17. Łabędź Ryszard
18. Manowski Krzysztof
19. Marzec Feliks
20. Mrzygłód Franciszek
21. Nalik Marian
22. Padlewski Stanisław
23. Pawlas Stanisław
24. Piecha Ryszard
25. Rakowski Lucjan
26. Siemek Józef
27. Stebel Kazimierz
28. Szczepka Andrzej
29. Śmigielski Jerzy
30. Wartak Andrzej
31. Woźniak Władysław
32. Wróbel Janusz
33. Zacłona Czesław
34. Zagórski Tadeusz

ROK: 1966
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: dr Janina Stolarzewicz

1. Baryłko Andrzej
2. Borówka Henryk
3. Burkowski Andrzej
4. Chęć Mieczysław
5. Długosz Józef
6. Gaida Andrzej
7. Hachulski Andrzej
8. Knet Stefan
9. Korban Józef
10. Kozioł Rafaf
11. Kozyra Piotr
12. Krzewicki Wiesław
13. Kubik Roman
14. Kudra Stanisław
15. Malicha Wiesław
16. Masajada Jerzy
17. Miczek Czesław
18. Mika Henryk
19. Ostrowski Lechosław
20. Podedworny Bronisław
21. Poprawka Piotr
22. Porębski Lech
23. Przybylak Jacek
24. Radosz Bogusław
25. Ruski Antoni
26. Swoboda Piotr
27. Szuberek Bogusław
28. Szymczyk Zygmunt
29. Świerc Jan
30. Tobiczyk Janusz
31. Wnęk Wojciech
32. Wziątek Andrzej
33. Zelek Jan
34. Zydroń Stanisław

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA:

1. Brom Eugeniusz
2. Durmała Henryk
3. Gałuszka Andrzej
4. Głogowski Stanisław
5. Grzyśka Kazimierz
6. Hochuł Marian
7. Jackowski Józef
8. Klar Andrzej
9. Koperek Maciej
10. Kracla Edmund
11. Krzak Andrzej
12. Łoboda Cezary
13. Mszyca Jerzy
14. Murzynowski Janusz
15. Noras Jan
16. Osadzin Henryk
17. Painta Marceli
18. Polak Leszek
19. Rosół Andrzej
20. Ryszka Leon
21. Sikora Wiesław
22. Stadler Ryszard
23. Stojer Seweryn
24. Stolarczyk Andrzej
25. Wawrzak Andrzej
26. Wąsala Stanisław
27. Wędlocha Roman
28. Żórawik Henryk
29. Żywiołek Jan

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Marta Darmoń

1. Armata Tadeusz
2. Capek Marian
3. Chromy Ryszard
4. Daniel Damian
5. Dąbrowski Marek
6. Dela Andrzej
7. Drożdżyński Kazimierz
8. Franczak Marek
9. Głogowski Andrzej
10. Góra Józef
11. Gruca Zbigniew
12. Habryn Marian
13. Haduła Marian
14. Halabowski Jerzy
15. Jeleń Antoni
16. Kłoska Eugeniusz
17. Kubiński Wiktor
18. Majer Bogusław
19. Makuszewski Bogusław
20. Małczak Andrzej
21. Mitaś Józef
22. Musiorski Tadeusz
23. Pazera Stanisław
24. Rojek Zygmunt
25. Stasiura Zbigniew
26. Szlaner Ireneusz
27. Talik Paweł
28. Urbański Henryk
29. Włosik Franciszek
30. Ziętek Jan

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA:

1. Braszczok Zenon
2. Cichoń Tadeusz
3. Gorlewicz Włodzimierz
4. Grześka Włodzimierz
5. Jeleń Marian
6. Jurkowski Bronisław
7. Knapik Bogumił
8. Kozłowski Zdzisław
9. Latkowski Marek
10. Makowski Jan
11. Malajka Jan
12. Masny Stanisław
13. Mazur Krzysztof
14. Mrówka Andrzej
15. Olszówka Rajmund
16. Piech Tadeusz
17. Pieczara Leszek
18. Pilśniok Marian
19. Ryszka Andrzej
20. Sarwa Janusz
21. Staniszewski Jerzy
22. Szturc Gustaw

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr inż. Adam Kubec

1. Berger Jerzy
2. Cwikiel Krzysztof
3. Gancarz Marek
4. Gardyła Krzysztof
5. Gryszka Józef
6. Kabza Michał
7. Kos Jan
8. Krzemiński Andrzej
9. Kurzydło Marian
10. Lempart Jerzy
11. Lukaszek Edward
12. Młynarczak Wojciech
13. Molendowski Roman
14. Mól Adam
15. Nowaczyk Ryszard
16. Nowak Jerzy
17. Palion Józef
18. Pawlak Andrzej
19. Ratajczyk Jan
20. Sękała Waldemar
21. Siewior Ireneusz
22. Skoczylas Ryszard
23. Targosz Aleksander
24. Urbańczyk Jerzy

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Biczycka Weronika
2. Boboń Barbara
3. Bończyk Danuta
4. Bryning Zbigniew
5. Głos Urszula
6. Głowińska Jadwiga
7. Gorzkowski Maksymilian
8. Grudzień Mirosław
9. Kaczmarzyk Teresa
10. Kapuścik Piotr
11. Kłosowska Krystyna
12. Kopka Zygmunt
13. Kubicka Ewa
14. Łukasik Krystyna
15. Madej Anna
16. Malinga Andrzej
17. Materka Wanda
18. Mazurek Zdzisław
19. Mrozek Bronisława
20. Pęchalska Maria
21. Roman Ewa
22. Rutkowski Marek
23. Selega Andrzej
24. Selwet Halina
25. Skonecka Maria
26. Skrzypulec Elżbieta
27. Slebioda Mieczysława
28. Stachańczyk Andrzej
29. Stawowska Joanna
30. Walkowiak Elżbieta
31. Wita Jan
32. Wolna Maria

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Dydkowski

1. Barczyk Ryszard
2. Bąk Aleksander
3. Buchacz Mirosława
4. Bula Henryk
5. Czech Bronisław
6. Gabryś Alina
7. Guban Danuta
8. Gruchała Grażyna
9. Grzywna Zbigniew
10. Herczak Michał
11. Janasz Janusz
12. Janicka Wiesława
13. Kamiński Maciej
14. Kasiel Jan
15. Kopiec Krzysztof
16. Kudłacik Andrzej
17. Kukucz Bożenia
18. Kwapisz Marianna
19. Macher Roman
20. Marciński Ryszard
21. Mieszała Ewa
22. Mrzygłodzik Andrzej
23. Obrzut Jerzy
24. Paciej Zbigniew
25. Polgar Klara
26. Prochacki Kazimierz
27. Rybicki Tadeusz
28. Skaźnik Marian
29. Szczepańska Jadwiga
30. Tatarczuch Lucyna
31. Tataj Piotr
32. Trepka Danuta
33. Urbańczyk Agnieszka
34. Wachla Janusz
35. Włodarczyk Barbara

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Stanisław Cieplik

1. Abramowicz Janusz
2. Błaszczak Zbigniew
3. Cybo Jerzy
4. Czarnik Wojciech
5. Duk Zdzisław
6. Fickowski Jerzy
7. Figas Łukasz
8. Filipowicz Wiesław
9. Kadela Tadeusz
10. Kalinowski Marian
11. Kempa Romuald
12. Kłyk Franciszek
13. Kmiecik Jerzy
14. Koźmiński Czesław
15. Kramarczyk Józef
16. Krupa Krystian
17. Kucharski Zbigniew
18. Lichtenstein Marek
19. Lorenc Krzystof
20. Machnicki Zenon
21. Marcinkiewicz Jerzy
22. Nakonieczny Bogdan
23. Ostrouch Stanisław
24. Paszek Janusz
25. Pietranek Zbigniew
26. Sosna Jerzy
27. Sucheta Michał
28. Syrek Henryk
29. Tajchman Krzysztof
30. Wala Jan
31. Wilk Jan
32. Zacharz Tadeusz

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Stefan Lidowski

1. Bogacki Adam
2. Bojeś Stanisław
3. Cholewa Stanisław
4. Dembicki Bogdan
5. Frankiewicz Wiesław
6. Jaśniach Jerzy
7. Jerczyński Zbigniew
8. Jeż Jan
9. Jochymek Henryk
10. Jóźwiak Andrzej
11. Kiełczawski Witold
12. Krajewski Krystian
13. Kuśmierski Jan
14. Markiewicz Roman
15. Mączka Zdzisław
16. Müller Henryk
17. Orpik Jan
18. Porzycki Adam
19. Ratter Zygmunt
20. Robakowski Eugeniusz
21. Rogoż Kazimierz
22. Swidźba Konrad
23. Szarawarski Andrzej
24. Telega Władysław
25. Tokiewicz Marian
26. Walter Piotr

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: mgr Hubert Kubacz

1. Biolik Jan
2. Błaszczyk Maria
3. Bojdo Urszula
4. Breguła Damian
5. Brzenk Andrzej
6. Burmistrz Maria
7. Cholewa Bogumił
8. Ćwiech Aleksandra
9. Duda Józef
10. Dudek Włodzimierz
11. Dziadek Krystyna
12. Gilewska Elżbieta
13. Hetmański Stefan
14. Kalke Eugeniusz
15. Karel Bogumił
16. Kieres Krystyna
17. Kołodziejczyk Jan
18. Kotulski Ryszard
19. Kuczawski Andrzej
20. Leżuch Grażyna
21. Lorek Jerzy
22. Macek Leszek
23. Meleń Włodzimierz
24. Motyl Bogusław
25. Ocap Roman
26. Pander Jan
27. Pawlaczyk Ryszard
28. Piskorek Barbara
29. Pniok Aleksandra
30. Rak Elżbieta
31. Rubach Jan
32. Starczyk Grzegorz
33. Wadelik Zbigniew
34. Woźniak Wiesław
35. Żurawski Zbigniew

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowo-mechaniczna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Edmund Grochowski

1. Adamski Marian
2. Chmura Marek
3. Damek Ryszard
4. Engelhardt Janusz
5. Ginskow Edmund
6. Góral Andrzej
7. Góralczyk Jacek
8. Hanus Stanisław
9. Jeż Kazimierz
10. Jurczyk Andrzej
11. Klaus Tadeusz
12. Kobylański Ryszard
13. Konieczny Leszek
14. Krzoska Piotr
15. Ludwig Stanisław
16. Malec Mieczysław
17. Marmaj Zbigniew
18. Materna Andrzej
19. Nocoń Jan
20. Penkała Józef
21. Pęciak Włodzimierz
22. Piątek Roman
23. Piekorz Stanisław
24. Polgar Laszlo
25. Rudy Andrzej
26. Stelmach Michał
27. Stradowski Leszek
28. Szeja Andrzej
29. Świerczyński Józef
30. Tomala Andrzej

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: inż. Bernard Puchała

1. Bilnik Stefan
2. Bogucki Henryk
3. Budziński Janusz
4. Czaja Andrzej
5. Czekaj Stanisław
6. Głąb Jan
7. Gnyp Jerzy
8. Gruszczyński Antoni
9. Jankowski Mieczysław
10. Kalarus Cyprian
11. Kawalec Jerzy
12. Kawczyński Zbigniew
13. Kieszkowski Jan
14. Korpok Adam
15. Kubiak Michał
16. Kubicki Andrzej
17. Łukaszewicz Andrzej
18. Maniewski Stanisław
19. Matusiński Henryk
20. Nawara Marian
21. Połap Józef
22. Połtorak Ryszard
23. Raszka Tadeusz
24. Rezner Henryk
25. Rzepczyk Jacek
26. Sanetra Czesław
27. Serweciński Jerzy
28. Sikora Janusz
29. Sobański Kazimierz
30. Solik Stanisław
31. Stańczyk Bogdan
32. Strzelecki Andrzej
33. Szendera Tadeusz
34. Urbańczyk Marian
35. Widera Karol
36. Wtykło Stefan
37. Zdebel Jerzy

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektrotechnika przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Brodek Marian
2. Czech Jan
3. Dąbek Stanisław
4. Dratwiński Stanisław
5. Drosdz Andrzej
6. Gola Andrzej
7. Gryga Andrzej
8. Kopiec Wiesław
9. Kruszyński Lech
10. Kucharski Włodzimierz
11. Makosz Andrzej
12. Miś Kazimierz
13. Parka Janusz
14. Pietrzyk Ryszard
15. Plewniok Henryk
16. Pocwa Adam
17. Podawca Włodzimierz
18. Porębski Wiesław
19. Pucka Arkadiusz
20. Rogoż Zbigniew
21. Sobota Zdzisław
22. Soja Janusz
23. Stolecki Janusz
24. Szczepaniak Stefan
25. Szołtys Piotr
26. Szostok Marian
27. Śladek Berbard
28. Świerkot Kazimierz
29. Tomczak Czesław
30. Wesoły Antoni
31. Włodarczyk Jerzy
32. Zwior Jan

ROK: 1967
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: elektronika
WYCHOWAWCA: mgr Adam Kempny

1. Bidakowski Wiesław
2. Burek Marian
3. Dworak Kazimierz
4. Frydman Maria
5. Iwaszkiewicz Stanisław
6. Jeziorski Henryk
7. Kałużny Zygmunt
8. Kapuściński Jan
9. Kołodziej Jerzy
10. Kozioł Jan
11. Kralewski Adam
12. Krzemień Jerzy
13. Krzymiński Jan
14. Łój Józef
15. Michalski Andrzej
16. Mierzwa Tadeusz
17. Niesler Franciszek
18. Nowak Michał
19. Opitek Krzysztof
20. Pabianek Michał
21. Pająk Karol
22. Paluchiewicz Zbigniew
23. Pawełczyk Wiesław
24. Pawlicki Andrzej
25. Rogocz Adam
26. Sieroń Janusz
27. Stanek Kazimierz
28. Staszek Ewa
29. Stolorz Grzegorz
30. Tyrtania Henryk
31. Urbanek Gabriel
32. Wiench Edward
33. Wiensz Henryk
34. Wieczorek Aleksandra
35. Wolna Maria
36. Ziaja Jacek

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: Va
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki istali
WYCHOWAWCA: mgr Anna Uberman

1. Baczewski Roman
2. Botor Stanisław
3. Brodacki Andrzej
4. Harazin Leon
5. Jakubowski Jerzy
6. Kenski Henryk
7. Kobyłka Jerzy
8. Kompała Krzysztof
9. Kowol Andrzej
10. Krzyśko Zbigniew
11. Kwaśny Andrzej
12. Malecki Krzysztof
13. Matlak Stanisław
14. Niedziela Jan
15. Nowak Franciszek
16. Sierszeń Andrzej
17. Sobota Andrzej
18. Strożek Marcin
19. Urbańczyk Marek

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Zenona Pilarek

1. Banasik Lech
2. Banasik Włodzimierz
3. Bigaj Andrzej
4. Derylak Jerzy
5. Gnacik Eugeniusz
6. Grela Zbigniew
7. Gruszczyński Lech
8. Janiszewski Tadeusz
9. Janus Adrian
10. Kosuń Włodzimierz
11. Kozak Jan
12. Lasok Andrzej
13. Markowski Władysław
14. Musialski Andrzej
15. Nocoń Adam
16. Nowak Wiesław
17. Parlewicz Janusz
18. Raźny Tomasz
19. Rogosz Jerzy
20. Rybczyński Eugeniusz
21. Rychter Mirosław
22. Siudak Marek
23. Stefanik Janusz
24. Szopiński Andrzej
25. Szota Jacek
26. Szudło Eugeniusz
27. Trocha Eugeniusz
28. Uszko Stanisław
29. Wojtowicz Roman
30. Wolny Adam

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Helga Michalczyk-Ledwig

1. Batelt Tadeusz
2. Bielak Feliks
3. Charczyński Mirosław
4. Drabczyk Kazimierz
5. Grabowski Krzysztof
6. Jerominek Marian
7. Kaniewski Krzysztof
8. Kieś Józef
9. Kika Zbigniew
10. Krzyżowski Tadeusz
11. Kustos Eugeniusz
12. Lewicki Mieczysław
13. Łęczek Ireneusz
14. Maresz Roman
15. Mól Mirosław
16. Myrda Eugeniusz
17. Pilśniak Tadeusz
18. Rochowski Ryszard
19. Sobota Tomasz
20. Sokół Zdzisław
21. Stanicki Eugeniusz
22. Stobrawa Leonard
23. Strzelina Jerzy
24. Tryba Teodor
25. Walnik Adam
26. Wyrwas Andrzej

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: transport wewnętrzny hut
WYCHOWAWCA:

1. Bromboszcz Eugeniusz
2. Długajczyk Adam
3. Góralczyk Jan
4. Grzesiak Marian
5. Kajda Tadeusz
6. Kluszczyński Ryszard
7. Kopel Jan
8. Korpała Stefan
9. Kościołek Roman
10. Kruk Stanisław
11. Krzystalik Stefan
12. Kurzaj Krystian
13. Łąka Stanisław
14. Łukowski Jan
15. Pilszek Józef
16. Siedlaczek Andrzej
17. Skwara Tadeusz
18. Szymiec Henryk
19. Światłoń Stanisław
20. Zębalski Józef

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Andrzej Broszkiewicz

1. Ambroży Andrzej
2. Ciupa Jerzy
3. Czogała Jan
4. Dąbrowska Renata
5. Dziembała Jadwiga
6. Jędryczka Ewa
7. Klinowska Grażyna
8. Kozieł Joanna
9. Kulawik Bożena
10. Łybko Janina
11. Mańka Jolanta
12. Moskwa Leszek
13. Michalak Marek
14. Miodyńska Marta
15. Musiał Adam
16. Nieużyła Marian
17. Olearczyk Małgorzata
18. Otka Krystyna
19. Pryszcz Elżbieta
20. Ruszczyńska Jadwiga
21. Senft Małgorzata
22. Sroka Teresa
23. Starnawska Halina
24. Stawiarz Zdzisława
25. Stefanek Halina
26. Wieczorek Małgorzata
27. Wierzba Anna
28. Wilczek Bożena
29. Witasik Janina
30. Witman Bogdan
31. Wyparło Elżbieta
32. Zamarlik Jerzy
33. Zeler Wojciech
34. Żołnierczyk Witold

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Koksochemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Stefan Sudoł

1. Baran Elżbieta
2. Białkiewicz Jadwiga
3. Bielas Janina
4. Boba Ewa
5. Burczyk Bronisława
6. Chłond Adam
7. Chmielarska Małgorzata
8. Chodos Anna
9. Cioska Małgorzata
10. Czenczek Joanna
11. Dębski Mirosław
12. Dulewska Barbara
13. Gondek Andrzej
14. Heldwig Marian
15. Huebszer Krystyna
16. Kalińska Danuta
17. Kempska Stanisława
18. Kiecka Irena
19. Kuczera Ewa
20. Lamch Andrzej
21. Langier Grażyna
22. Mlonka Danuta
23. Niedzielski Mirosław
24. Nowak Krystyna
25. Olszówka Gabriela
26. Parkitny Edmund
27. Polak Lucyna
28. Powązka Tadeusz
29. Powroźny Michał
30. Skaźnik Bronisław
31. Stanek Paweł
32. Stebel Janina
33. Ślifierski Andrzej
34. Weszka Jan
35. Węgiel Jerzy
36. Wyciślik Franciszek
37. Zawada Zygmunt

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Stanisław Cieplik

1. Augustyniak Andrzej
2. Barczyk Eugeniusz
3. Ciapała Mariusz
4. Dyrda Jan
5. Feliksiak Leszek
6. Grzesiak Andrzej
7. Jelonek Jan
8. Jucha Stanisław
9. Kołodziej Krystian
10. Kucharczyk Stanisław
11. Kupczok Piotr
12. Mendrala Henryk
13. Oczkowski Stanisław
14. Ogórek Zbigniew
15. Olejnik Jerzy
16. Pakuła Jerzy
17. Pecold Adam
18. Pietrzyk Zygmunt
19. Rurański Zenon
20. Siodłak Witold
21. Sobas Jerzy
22. Stolorz Józef
23. Szarek Dariusz
24. Szczepanik Edward
25. Szulc Krzysztof
26. Świercz Tadeusz
27. Tatar Janusz
28. Wesoły Michał
29. Wójcik Marek
30. Zaporowski Zbigniew

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Ernest Gatnar

1. Antoniak Zbigniew
2. Bartoszek Marian
3. Chowianiec Grzegorz
4. Cop Andrzej
5. Frączyk Adam
6. Gapiński Tadeusz
7. Grzesica Stanisław
8. Homa Damian
9. Jaros Mirosław
10. Kadlec Janusz
11. Kiełbasiński Józef
12. Lampa Stefan
13. Laskowski Bogdan
14. Lipiec Romuald
15. Luksa Krzysztof
16. Majer Roman
17. Nagórski Marek
18. Onyśko Bogdan
19. Polek Jerzy
20. Renowicz Donat
21. Rosa Józef
22. Ryszka Andrzej
23. Siciński Leszek
24. Skrobol Henryk
25. Szeller Piotr
26. Ścibik Andrzej
27. Śliwoń Edmund
28. Wieczorek Tadeusz
29. Zawisz Adam
30. Żogała Tadeusz

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: Herbert Kubacz

1. Bączkowska Bogumiła
2. Berger Henryk
3. Chrobok Irena
4. Chromy Krzysztof
5. Damps Ryszard
6. Długaj Edward
7. Domagała Józef
8. Domirski Zdzisław
9. Dusza Bronisława
10. Freindorf Jerzy
11. Górnik Janusz
12. Grzybek Władysław
13. Jaromin Wacław
14. Kajda Mirrosław
15. Karafioł Henryk
16. Klimontowicz Jerzy
17. Kozłowska Urszula
18. Krzak Krystyna
19. Kuczowicz Henryk
20. Macuga Henryk
21. Osadnik Henryk
22. Pikiel Leszek
23. Polak Wiktor
24. Porębski Władysław
25. Rajska Krystyna
26. Rembierz Henryk
27. Solipiwko Ryszard
28. Stec Grażyna
29. Stoeffler Achim
30. Wrona Tadeusz
31. Zyzik Jan
32. Żołna Henryk

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowo-mechaniczna
WYCHOWAWCA: mgr Jakub Mączko

1. Baliński Włodzimierz
2. Długaczyk Jerzy
3. Florczyk Ryszard
4. Grzyśka Stanisław
5. Kępa Tadeusz
6. Kopacz Jerzy
7. Koryczan Andrzej
8. Księżyk Zygmunt
9. Kukucz Aleksander
10. Kurcius Krzysztof
11. Lubowiecki Marian
12. Łucka Marian
13. Macioła Zbigniew
14. Niedziela Zygmunt
15. Omyliński Ryszard
16. Radny Jan
17. Rzońca Jerzy
18. Smoliński Grzegorz
19. Strzałkowski Wiesław
20. Suchanek Roman
21. Szczyrba Marek
22. Śpiewok Stefan
23. Tomys Eugeniusz
24. Wartak Andrzej
25. Widuch Kazimierz
26. Wieczorek Henryk
27. Wojtala Józef
28. Woźniak Donat
29. Zajdel Marek
30. Żak Marek

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Bartosik Zbigniew
2. Chruściel Marek
3. Deloch Piotr
4. Dragon Kazimierz
5. Dutkiewicz Stanisław
6. Flak Edmund
7. Gruszczyński Bogusław
8. Hachulski Janusz
9. Hajok Janusz
10. Jurasiński Kazimierz
11. Komraus Leon
12. Kowalik Krzysztof
13. Krzyż Stanisław
14. Kulczyk Zbigniew
15. Ligoń Roman
16. Lisiecki Waldemar
17. Liszka Piotr
18. Łoskot Bernard
19. Motyka Adam
20. Musiałek Zbigniew
21. Nalepa Janusz
22. Nowak Ryszard
23. Obcowski Andrzej
24. Parzelski Czesław
25. Piechowiak Andrzej
26. Pieknik Czesław
27. Rafa Andrzej
28. Rumelt Edward
29. Sajdak Czesław
30. Słomka Jerzy
31. Sojka Paweł
32. Stanaszek Roman
33. Stolecki Marek
34. Suchy Kazimierz
35. Szymocha Jerzy
36. Śmigiel Adam
37. Świerkot Roman
38. Zastawny Ryszard
39. Zieliński Jerzy

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektrotechnika przemysłowa
WYCHOWAWCA: Jan Warykiewicz

1. Basiak Andrzej
2. Chwała Jerzy
3. Cichy Zbigniew
4. Dołęga Andrzej
5. Gancarz Włodzimierz
6. Gnielczyk Marian
7. Grenda Czesław
8. Hojda Mieczysław
9. Iwan Andrzej
10. Kamieniarz Antoni
11. Karmański Jerzy
12. Klukowski Henryk
13. Kołodziej Marian
14. Kopiec Jan
15. Kowalski Krzysztof
16. Krzemiński Andrzej
17. Kwaśniewski Jan
18. Lamch Tadeusz
19. Malicki Bronisław
20. Mucha Leszek
21. Olszówka Andrzej
22. Opala Bogdan
23. Orawski Krystian
24. Pisarzowski Henryk
25. Radziejowski Marian
26. Rodak Stanisław
27. Selwet Wiesław
28. Skrzypczak Józef
29. Tarnawski Piotr
30. Twardokęs Wiesław
31. Twardosz Marek
32. Wodecki Adam
33. Wróbel Henryk
34. Wysiecki Jacek

ROK: 1968
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: elektronika
WYCHOWAWCA: mgr Franciszek Pająk

1. Bierut Jerzy
2. Chmielewski Zenon
3. Daczyński Bartosz
4. Długosz Bogusław
5. Dul Andrzej
6. Gałkowski Aleksander
7. Juzek Andrzej
8. Kadlec Lesław
9. Kania Stanisław
10. Kapłonowicz Andrzej
11. Kudła Maciej
12. Kurowska Krystyna
13. Majchrzak Mirosław
14. Nocoń Andrzej
15. Nosal Jerzy
16. Olejok Jan
17. Padlewski Kazimierz
18. Paluchiewicz Andrzej
19. Pleśniak Wiesław
20. Polak Andrzej
21. Pośpiech Henryk
22. Rudzka Genowefa
23. Sapok Danuta
24. Sąkol Jerzy
25. Sikora Zbigniew
26. Szywacz Krzysztof
27. Świerklańska Janina
28. Tadzidilinoff Andrzej
29. Tomoszyk Antoni
30. Weber Jan
31. Widera Piotr
32. Wymysłowski Witold
33. Zając Stanisław
34. Zemełka Jerzy
35. Żabicki Henryk

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Maria Nawrocka
1. Bazan Andrzej
2. Białoń Wiesław
3. Bończyk Eugeniusz
4. Ciemiński Janusz
5. Cupiał Józef
6. Czekaj Stanisław
7. Dylka Kazimierz
8. Dyrda Krzysztof
9. Fajfer Jan
10. Gajda Franciszek
11. Gardawski Zbigniew
12. Gdynia Krzysztof
13. Gołąb Antoni
14. Hyla Bogumił
15. Iwan Zygmunt
16. Jeruzel Henryk
17. Jureczko Jacek
18. Kapuściak Zygmunt
19. Komendziński Marcel
20. Kruk Włodzimierz
21. Kubicki Wiesław
22. Kurdej Jan
23. Lamik Piotr
24. Leśniewski Tadeusz
25. Lotos Krzysztof
26. Łysak Zygmunt
27. Małek Bogdan
28. Niemczyk Marek
29. Nowak Andrzej
30. Pardała Wiesław
31. Pławny Marian
32. Pukacz Andrzej
33. Sas Jan
34. Sikora Bogdan
35. Staszkiewicz Jacek
36. Szal Krzysztof
37. Szwej Krzysztof
38. Węgrzyk Roman
39. Wojsyk Jan
40. Wojtyczka Czesław
41. Wójcik Marian
42. Zarychta Eugeniusz
43. Zetelman Jerzy
44. Zieliński Stefan
45. Żątowski Wojciech

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Maria Opolska

1. Bułdak Henryk
2. Cieluch Joachim
3. Gawlak Stanisław
4. Grybski Czesław
5. Habryka Jerzy
6. Kapeć Zbigniew
7. Kocjan Stanisław
8. Kołodziej Jan
9. Kurasiewicz Bronisław
10. Kwak Marian
11. Maciążek Jerzy
12. Macioł Józef
13. Maliczowski Tadeusz
14. Mączka Andrzej
15. Niemiec Henryk
16. Nocoń Stanisław
17. Nowak Marian
18. Piekoszewski Marian
19. Ruszczyk Marian
20. Sikora Jerzy
21. Szota Janusz
22. Urbańczyk Paweł
23. Wieczorek Piotr
24. Winkler Henryk
25. Zidek Marian

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA:

1. Barański Zdzisław
2. Cichoński Władysław
3. Goik Florian
4. Grabowski Andrzej
5. Kołodziejczak Marian
6. Komenda Ryszard
7. Kupski Stanisław
8. Kurpanik Eugeniusz
9. Lasak Edward
10. Leputa Krzysztof
11. Machulec Bolesław
12. Majzel Grzegorz
13. Migalski Adam
14. Niedbalik Zenon
15. Nowaczyk Jerzy
16. Pawlak Kazimierz
17. Porębski Kazimierz
18. Reczko Wojciech
19. Stępień Henryk
20. Tomala Michał
21. de Weyher Paweł
22. Więcek Jan

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: transport wewnętrzny hut
WYCHOWAWCA: mgr Edmund Gruszka

1. Blacha Janusz
2. Bołdys Edward
3. Breguła Stanisław
4. Brzenk Krystian
5. Czuma Jan
6. Deja Krzysztof
7. Forner Jerzy
8. Galicki Jan
9. Gałka Ryszard
10. Gorol Eugeniusz
11. Hajduczek Piotr
12. Jaszczyk Jerzy
13. Jeruzol Jerzy
14. Juchowski Andrzej
15. Kaliciski Zbigniew
16. Koszecki Michał
17. Krawczyk Roman
18. Krzysteczko Andrzej
19. Kubat Tadeusz
20. Lasek Florian
21. Loch Grzegorz
22. Lubina Józef
23. Łatka Stefan
24. Nachyła Janusz
25. Palka Kazimierz
26. Podgórski Andrzej
27. Preiss Piotr
28. Pytel Henryk
29. Skonecki Jan
30. Suski Jan
31. Szewczyk Piotr
32. Sznerek Andrzej
33. Zawada Jerzy
34. Ziętek Marian

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Dydkowski

1. Bazan Józef
2. Blachaniec Wanda
3. Bomba Gabriela
4. Brodziński Wojciech
5. Chobel Bogdan
6. Drapa Maria
7. Dyczka Elżbieta
8. Dziewięcki Ryszard
9. Hanarz Krzysztof
10. Jędrysik Eugeniusz
11. Każmierczak Zbigniew
12. Konieczny Jerzy
13. Langer Maria
14. Miller Anna
15. Nowińska Maria
16. Palka Teresa
17. Poznańska Irena
18. Radziejowska Grażyna
19. Rosek Jan
20. Swadźba Stanisława
21. Szeliga Magdalena
22. Śmietana Wanda
23. Tkacz Barbara
24. Turek Grażyna
25. Urbańczyk Andrzej
26. Urbańska Ewa
27. Wal Grażyna
28. Wal Małgorzata
29. Wala Weronika
30. Wira Danuta
31. Wójcik Stanisław
32. Żórawik Irena

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Bargieł Jolanta
2. Ferdyn Aldona
3. Filipczyk Zenon
4. Gebhardt Zdzisław
5. Grychtoł Henryk
6. Gryt Teresa
7. Grzywnowicz Antoni
8. Herman Henryk
9. Jałowiec Barbara
10. Kalińska Danuta
11. Kocek Marian
12. Kot Anna
13. Lupa Aleksandra
14. Machulec Teresa
15. Maj Elżbieta
16. Miller Danuta
17. Nowak Andrzej
18. Nowak Wanda
19. Paczyńska Jadwiga
20. Pawelska Zofia
21. Piątek Zofia
22. Pluta Krystian
23. Sierka Henryk
24. Simka Stefania
25. Szajnar Janina
26. Szczepanik Jan
27. Szczubiał Anna
28. Śliwińska Sylwestra
29. Śmigielski Romuald
30. Wawerla Andrzej
31. Weber Roman
32. Wójcik Krzysztof
33. Wójcikiewicz Tadeusz
34. Zawiski Zbigniew

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Halina Kuś

1. Beczała Roman
2. Bitniok Jan
3. Caba Marek
4. Danielczyk Jerzy
5. Dziewoński Aleksander
6. Grzywocz Andrzej
7. Habryka Józef
8. Jabłoński Tadeusz
9. Jasiński Bronisław
10. Jaszka Romuald
11. Jęczmyk Jerzy
12. Kawoń Andrzej
13. Loska Andrzej
14. Łokieć Eugeniusz
15. Mirowski Ryszard
16. Mitas Dionizy
17. Mitman Andrzej
18. Otręba Krystian
19. Pruś Zbigniew
20. Pustelnik Bernard
21. Sitkowski Andrzej
22. Solarz Marek
23. Stawowy Janusz
24. Szmajduch Andrzej
25. Szumera Krzysztof
26. Szyller Andrzej
27. Tatar Andrzej
28. Tomecki Lucjan
29. Walutek Roman
30. Wilczek Marian
31. Zawadzki Henryk
32. Złoty Andrzej
33. Żorawik Piotr

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: Henryk Kuczowicz

1. Babczyński Bogdan
2. Babczyński Roman
3. Bednarski Roman
4. Bełtek Leszek
5. Bociański Zdzisław
6. Cieślik Włodzimierz
7. Gerosk Jan
8. Gościński Jerzy
9. Gronek Marek
10. Gruszczyk Andrzej
11. Hytry Henryk
12. Jarczyk Jerzy
13. Kaczmarzyk Marian
14. Kaźmierczyk Ryszard
15. Kloc Marian
16. Kłyk Stanisław
17. Krajewski Krzysztof
18. Krzyżowski Jerzy
19. Łuczak Stanisław
20. Mikłasz Wojciech
21. Narowski Zdzisław
22. Paździora Lech
23. Poloczek Piotr
24. Renard Jerzy
25. Sklorz Andrzej
26. Sochocki Marek
27. Urbanek Marian
28. Wilczek Henryk
29. Wypchoł Ryszard
30. Żołna Tadeusz

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA:

1. Barysz Maria
2. Cieśliński Witold
3. Drewniok Marian
4. Figura Cecylia
5. Fojcik Beniamin
6. Grabowski Marian
7. Jankowski Kazimierz
8. Kajda Zdzisław
9. Kałuża Henryk
10. Klamka Wiesława
11. Kowalik Piotr
12. Łaskawiec Halina
13. Mandowski Leszek
14. Mańka Aleksander
15. Mildner Ewa
16. Nawrot Zbigniew
17. Nowak Henryk
18. Nowak Piotr
19. Pawlik Piotr
20. Pietraszczyk Marek
21. Plekaniec Jerzy
22. Początek Jerzy
23. Porębska Halina
24. Prause Jan
25. Przybyła Henryk
26. Raszka Emil
27. Rysiecki Stanisław
28. Skórski Janusz
29. Staniek Leon
30. Starostecki Krzysztof
31. Staś Justyn
32. Stroka Jan
33. Swoboda Ewa
34. Szafraniec Roman
35. Trepka Mieczysław
36. Zając Andrzej

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowo-mechaniczna
WYCHOWAWCA: mgr Maria Dudzyńska

1. Bury Felicjan
2. Dobryłko Tadeusz
3. Fabryczny Janusz
4. Galica Bogumił
5. Ganobis Józef
6. Goczoł Zygmunt
7. Golus Stanisław
8. Grot Włodzimierz
9. Guz Stefan
10. Hycki Jan
11. Jabłoński Piotr
12. Kleszcz Józef
13. Kłoda Franciszek
14. Machoń Henryk
15. Malcharek Marian
16. Matyjasik Kazimierz
17. Oleksiak Ryszard
18. Orzechowski Marek
19. Prysok Eugeniusz
20. Ramza Henryk
21. Sobiech Henryk
22. Stylok Antoni
23. Szafraniec Zbigniew
24. Szymura Jerzy
25. Śliwa Andrzej
26. Wawrzyniak Adam
27. Woźniak Jacek
28. Woźny Jan
29. Żak Janusz
30. Żemełka Hubert

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Szwej

1. Broll Jerzy
2. Duda Czesław
3. Gąsior Jacek
4. Gepfert Jan
5. Głaz Jerzy
6. Kaczmarek Jerzy
7. Kapołka Krzysztof
8. Komander Jan
9. Kościelniak Andrzej
10. Kruszelnicki Krzysztof
11. Kurkowski Janusz
12. Lisiecki Zbigniew
13. Lubowiecki Jacek
14. Łaskawiec Andrzej
15. Macura Jan
16. Mazur Piotr
17. Nielaba Jan
18. Olszewski Józef
19. Pierwocha Adam
20. Proszczek Bolesław
21. Pstrowski Zbigniew
22. Rasikoń Tadeusz
23. Rodek Edward
24. Rzepka Alfons
25. Sapiński Ryszard
26. Sobieszek Zdzisław
27. Szewczyk Piotr
28. Teluk Jerzy
29. Tilszer Adam
30. Wądrzyk Kazimierz
31. Wodecki Jerzy
32. Wojciechowski Jan
33. Woźniak Piotr
34. Zięba Andrzej
35. Żórawik Jan

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektrotechnika przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Janina Czupryna

1. Bobrowski Andrzej
2. Bogocz Janusz
3. Fabiańczyk Zbigniew
4. Fenger Stefan
5. Gałecka Jerzy
6. Gamrat Marian
7. Gocyla Tadeusz
8. Gruszka Andrzej
9. Grygiel Zygmunt
10. Harbul Stanisław
11. Janik Andrzej
12. Kamzela Eugeniusz
13. Karasinski Jerzy
14. Kesner Gabriel
15. Kloza Andrzej
16. Kolka Andrzej
17. Kołodziej Wojciech
18. Kornek Eugeniusz
19. Kwasniewicz Edward
20. Lasota Andrzej
21. Mazur Ryszard
22. Mlaskawa Zbigniew
23. Nowak Andrzej
24. Owcarz Wiesław
25. Pankała Stanisław
26. Pawlik Zbigniew
27. Piacko Lech
28. Pogonowski Wojciech
29. Polak Jan
30. Raczyński Zbigniew
31. Rutkowski Jerzy
32. Staroń Andrzej
33. Szczepara Waldemar
34. Szczęsny Henryk
35. Sztefka Czesław
36. Wanat Janusz
37. Wilk Jacek
38. Wyłupek Jerzy
39. Zielonka Grzegorz

ROK: 1969
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: elektrotechnika
WYCHOWAWCA: mgr Stanisław Kozaczka

1. Brom Grzegorz
2. Burger Bronisław
3. Dratwińska Jadwiga
4. Dratwiński Marek
5. Dudek Zuzanna
6. Dworaczek Andrzej
7. Dyjas Urszula
8. Fetler Leonard
9. Gaczoł Jerzy
10. Grzybowski Lech
11. Herman Leszek
12. Janikowski Eugeniusz
13. Kaleciński Marek
14. Kołodziej Marian
15. Kozubek Andrzej
16. Kraszewski Ryszard Eugeniusz
17. Kwapiński Henryk
18. Majchrzak Stanisław
19. Musiał Marian
20. Musiolik Jan
21. Niewiadomska Helena
22. Odróbka Antoni
23. Opitek Janusz
24. Podolski Grzegorz
25. Saratowicz Zbigniew
26. Sawicka Elżbieta
27. Siemek Seweryn
28. Sitko Andrzej
29. Szeląg Krzysztof
30. Tartas Maria
31. Wenklar Marek
32. Wiliński Jan
33. Wojdas Janusz
34. Zalejski Stanisław
35. Zątek Jan
36. Ziok Bożena
37. Zygmunt Władysław
38. Żak Krzysztof

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Maria Nawrocka

1. Bielas Eugeniusz
2. Brosz Krystian
3. Bryk Czesław
4. Furgacz Jan
5. Głowacki Andrzej
6. Jaworski Piotr
7. Kaczmarczyk Roman
8. Kluczewski Zdzisław
9. Kobus Wojciech
10. Kudła Andrzej
11. Kulik Janusz
12. Lisy Edmund
13. Migdoł Henryk
14. Nowak Jan
15. Podbiół Stefan
16. Podsiadło Andrzej
17. Przebindowski Bogdan
18. Ran Artur
19. Roszak Tadeusz
20. Rychlik Ryszard
21. Stachura Wojciech
22. Staroszczyk Lucjan
23. Szymocha Leszek
24. Terlecki Leszek
25. Walotek Bogusław
26. Żydek Edward

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. BocianowskiWaldemar
2. Bujak Andrzej
3. Cebo Henryk
4. Cichoń Henryk
5. Dworaczek Ryszard
6. Grosz Jerzy
7. Jakubowski Ryszard
8. Kądziela Jan
9. Klukowski Andrzej
10. Kosmala Henryk
11. Krawiec Henryk
12. Krzysztofiak Marian
13. Marek Krzysztof
14. Mazurek Waldemar
15. Mika Krystian
16. Mrowiec Andrzej
17. Pastuszka Czesław
18. Poloczek Eugeniusz
19. Potrawa Henryk
20. Przondziono Witold
21. Rusinek Leszek
22. Szczucki Marek
23. Śledziona Józef
24. Wojtynek Grzegorz
25. Wójtowicz Marek
26. Wróbel Zenon

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA: Edmund Gruszka

1. Danieliszyn Zdzisław
2. Glogier Andrzej
3. Gondek Henryk
4. Grzywa Marian
5. Hajduk Zygmunt
6. Janas Tadeusz
7. Kijewski Marian
8. Leputa Bolesław
9. Matyja Mirosław
10. Mazurek Zdzisław
11. Mendera Eugeniusz
12. Musialik Jerzy
13. Pieczka Antoni
14. Pstrowski Andrzej
15. Ptak Władysław
16. Pudełko Paweł
17. Robenek Wojciech
18. Skrobol Ryszard
19. Wawrzonkowski Jan
20. Wilczyński Radosław
21. Wojak Władysław

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: transport wewnętrzny hut
WYCHOWAWCA: mgr inż. Marian Karkowski

1. Bąk Roman
2. Bendig Henryk
3. Borgosz Henryk
4. Borowczyk Jacek
5. Długajczyk Andrzej
6. Domański Jerzy
7. Drost Ernest
8. Dybula Jacek
9. Gadula Marek
10. Galeja Franciszek
11. Glenszczyk Jan
12. Gorgoń Kazimierz
13. Hacura Janusz
14. Jałowiecki Marek
15. Janus Marek
16. Kaźmierczyk Janusz
17. Kołodziej Andrzej
18. Korek Adam
19. Król Eugeniusz
20. Krzysztoszek Witold
21. Kulik Jan
22. Kwiecień Krzysztof
23. Legomiński Henryk
24. Maj Zygmunt
25. Nowak Józef
26. Pieczyński Paweł
27. Porębski Idzi,Tadeusz
28. Pypłacz Romuald
29. Radwański Piotr
30. Sornek Eugeniusz
31. Szczypiński Jacek
32. Sklorz Roman
33. Szwed Wojciech
34. Walutek Andrzej
35. Waniczek Józef
36. Wieczorek Henryk
37. Wierzbiński Andrzej
38. Włosik Józef

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Dudek

1. Adaszek Dorota
2. Baron Antoni
3. Bubel Grażyna
4. Długosz Gabriela
5. Dryjański Włodzimierz
6. Frymus Pelagia
7. Gadziszewska Anna
8. Grabiwoda Barbara
9. Jakubowska Danuta
10. Jędrysik Teresa
11. Juda Anna
12. Kapuścik Jadwiga
13. Korypta Jadwiga
14. Kubacki Henryk
15. Kunert Barbara
16. Kułak Teodor
17. Kwiecień Danuta
18. Lubelska Anna
19. Matusiński Tadeusz
20. Michalik Urszula
21. Mosur Halina
22. Nowak Wanda
23. Partyka Grażyna
24. Piekarz Zofia
25. Pilch Ilona
26. Rozmus Janina
27. Strojna Maria
28. Strugarek Jerzy
29. Szot Urszula
30. Szram Jacek
31. Szwed Ewa
32. Syposz Henryka
33. Turowski Zbigniew
34. Walter Janusz
35. Waluga Elżbieta
36. Zalejska Jadwiga

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Józef, Mieczysław Kruszyna

1. Balcarek Ilona
2. Banaś Jadwiga
3. Barczyńska Alicja
4. Bartosiak Ryszard
5. Bilnik Alicja
6. Blachnicki Piotr
7. Błasiak Anna
8. Brzezina Eugeniusz
9. Feige-Górska Grażyna
10. Flisowska Anna
11. Gil Bronisław
12. Glabaśnia Teresa
13. Głuchowski Edward
14. Gołąb Anna
15. Grześkowiak Ewa
16. Helbin Józefa
17. Jandała Krystyna
18. Karbowiak Brygida
19. Kleinert Teresa
20. Korus Bernard
21. Kukowka Beata
22. Latusik Jolanta
23. Lewinowska Krystyna
24. Marciniak Alicja
25. Micherda Danuta
26. Miklasińska Elżbieta
27. Moskalik Henryka
28. Niedzielski Ryszard
29. Nielaba Irena
30. Nogajczyk Jerzy
31. Penczek Irena
32. Przecherka Krystyna
33. Słotwińska Daniela
34. Sołdrzyński Jerzy
35. Troszka Andrzej
36. Wrzask Ryszard
37. Zielonka Urszula
38. Żabicka Elżbieta

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Olga Łonak

1. Baniak Sławomir
2. Błaszczyk Tomasz
3. Broda Jerzy
4. Dubiel Rafal
5. Dworzecki Stefan
6. Feliks Andrzej
7. Grządziel Jan
8. Hackert Jan
9. Hwozdeński Marcin
10. Jaszke Romuald
11. Jelonek Edward
12. Klecha Henryk
13. Klos Jan
14. Koenig Piotr
15. Kotyja Edward
16. Kowalik Krzysztof
17. Koziołek Sylwester
18. Madej Ryszard
19. Mazurkiewicz Andrzej
20. Nalewajka Zbigniew
21. Nieudek Michał
22. Noszowski Henryk
23. Nowak Stanisław
24. Painta Daniel
25. Radomski Jerzy
26. Roch Krzysztof
27. Rogóż Kazimierz
28. Schindler Jerzy
29. Siemiński Sylwester
30. Skowronek Krzysztof
31. Skraba Marek
32. Sorek Gabriel
33. Sornek Kazimierz
34. Stadler Stefan
35. Tabaka Andrzej
36. Torbus Tadeusz
37. Urbański Andrzej
38. Wawrzynek Wacław
39. Werner Grzegorz

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Jakub Mączko

1. Benke Andrzej
2. Bogucki Krzysztof
3. Brzycki Marek
4. Chabior Włodzimierz
5. Chwist Andrzej
6. Chojnacki Mirosław
7. Dyga Piotr
8. Figiel Krzysztof
9. Gad Andrzej
10. Gluzek Franciszek
11. Horyń Tadeusz
12. Hurnik Zbigniew
13. Jarek Jerzy
14. Jaros Andrzej
15. Kaczmarczyk Jerzy
16. Klich Janusz
17. Kot Andrzej
18. Kukucz Jerzy
19. Krzyżanowski Włodzimierz
20. Kurpas Jan
21. Mazur Ignacy
22. Mieszała Grzegorz
23. Ochmann Tadeusz
24. Pałasz Włodzimierz
25. Pasek Marek
26. Piech Henryk
27. Pniok Jan
28. Polok Mirosław
29. Pogrzeba Jerzy
30. Rudny Janusz
31. Rzytki Krystian
32. Soremski Jan
33. Szczok Eugeniusz
34. Szymoniak Ryszard
35. Śpiewla Franciszek
36. Telega Wiesław
37. Żołna Hubert

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: inż. Tadeusz Pluciński

1. Anioł Franciszek
2. Błaszczyk Andrzej
3. Brzózko Edward
4. Chmielewski Henryk
5. Chmielewski Jan
6. Daszkowska Anna
7. Dankowski Franciszek
8. Dyrda Stefan
9. Gluza Janusz
10. Hącia Włodzimierz
11. Idzik Bernadeta
12. Jamróz Adam
13. Jurek Jerzy
14. Kałużna Barbara
15. Kawka Grzegorz
16. Kłyk Maria
17. Kołodziej Henryk
18. Kruczek Urszula
19. Kwaśnicki Wiesław
20. Lubowiecki Piotr
21. Maj Franciszek
22. Majza Eugeniusz
23. Machulik Witold
24. Mielcarek Grzegorz
25. Pietraś Zbigniew
26. Rogala Maciej
27. Schmetzner Urszula
28. Skorupa Edward
29. Skowroński Andrzej
30. Sobiech Jan
31. Szwajcowski Kazimierz
32. Tabak Andrzej
33. Tyński Bolesław
34. Wielek Henryk
35. Wiśniewski Krzysztof
36. Wycisk Paweł
37. Zdziebło Aniela
38. Zobek Krystyna
39. Zygmunt Janusz

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowo mechaniczna
WYCHOWAWCA: mgr Wanda Cienciała

1. Adamczyk Andrzej
2. Adamski Daniel
3. Bicz Mirosław
4. Cofała Andrzej
5. Czichy Andrzej
6. Daniel Andrzej
7. Debudaj Jan
8. Drożdżak Grażyna
9. Filarski Wiesław
10. Foltyn Roman
11. Gadnicki Jan
12. Gajewicz Janusz
13. Gutkowski Maciej
14. Kandziora Elżbieta
15. Kmieć Krzysztof
16. Kubiniec Jerzy
17. Labe Cyprian
18. Leski Andrzej
19. Malorny Jan
20. Mosurski Zbigniew
21. Ociepka Wojciech
22. Osadnik Irena
23. Pilawski Ryszard
24. Romejko Andrzej
25. Salwiczek Marek
26. Siedlaczek Janusz
27. Sołtysik Lidia
28. Swoboda Irena
29. Szmyracha Leszek
30. Tomczak Janusz
31. Turczyk Adrian
32. Zgrzywna Małgorzata
33. Zieliński Andrzej

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: mgr Rudolf Nowak

1. Bączkowicz Jan
2. Bułaj Zygmunt
3. Chmielewicz Jan
4. Cichoń Stefan
5. Cichowski Henryk
6. Dwornicki Krzysztof
7. Gaj Aleksander
8. Glaz Jacek
9. Grabowski Jan
10. Hanyga Marek
11. Howard Jan
12. Jochemczyk Andrzej
13. Karcz Jan
14. Kominek Czesław
15. Krupa Andrzej
16. Kurdziej Karol
17. Manthey Bogusław
18. Niewiara Andrzej
19. Nowak Edward
20. Nowak Janusz
21. Polański Adam
22. Reichel Leon
23. Sanecki Andrzej
24. Sar Bogdan
25. Setla Adam
26. Sikora Andrzej
27. Siwek Ryszard
28. Staniczek Witold
29. Stefański Henryk
30. Szczęsny Andrzej
31. Wasilewski Jerzy
32. Wyrwała Eugeniusz

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektrotechnika przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Józef, Mieczysław Kruszyna

1. Cieśla Józef
2. Denkowski Andrzej
3. Drewniok Jan
4. Duda Henryk
5. Dudek Ireneusz
6. Feldek Franciszek
7. Flasza Krzysztof
8. Gałązka Marian
9. Gątkowski Zbigniew
10. Górnikowski Andrzej
11. Herko Andrzej
12. Kamiński Marek
13. Mazur Bogusław
14. Mitręga Eugeniusz
15. Potempa Tadeusz
16. Pytlewski Leszek
17. Rogacki Andrzej Ludwik
18. Rosół Jerzy
19. Sejnaj Włodzimierz
20. Sitko Ireneusz
21. Sojka Kazimierz
22. Stępień Jerzy
23. Surma Aleksander
24. Sztuk Teofil
25. Wala Eugeniusz
26. Wojtarowski Wojciech
27. Zacha Andrzej
28. Rurański Piotr

ROK: 1970
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: elektronika
WYCHOWAWCA:

1. Barczyk Anna
2. Białecka Danuta
3. Czyżewska Elżbieta
4. Dołęga Marek
5. Dziordzińska Jolanta
6. Fajkis Małgorzata
7. Fortuna Andrzej
8. Gala Barbara
9. Gluzińska Elżbieta
10. Golik Andrzej
11. Hnat Andrzej
12. Hoszard Barbara
13. Iwanek Eugeniusz
14. Jaciubek Ryszard
15. Kałat Jerzy
16. Kania Andrzej
17. Kania Edward
18. Kijewski Zygmunt
19. Korfel Teresa
20. Maśny Krzysztof
21. Niesyto Adam
22. Parys Jadwiga
23. Podsiadło Jerzy
24. Poppe Leon
25. Puśledzki Jan
26. Robakowska Elżbieta
27. Sawicki Krzysztof
28. Skupin Jerzy
29. Stachoń Krzysztof
30. Staryk Jerzy
31. Staszewska Elżbieta
32. Stefański Tomasz
33. Szymała Zbigniew
34. Terlikowski Zbigniew
35. Tyborowicz Andrzej
36. Ulman Jan
37. Wydra Adam
38. Zaufal Maciej
39. Zemełka Marek

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Helga Michalczyk-Ledwig

1. Adamczyk Janusz
2. Bagiński Andrzej
3. Cepuchowicz Jerzy
4. Czepczyk Zbigniew
5. Furgała Adam
6. Granek Józef
7. Hajder Mirosław
8. Jędrusik Andrzej
9. Heiman Grzegorz
10. Kałużny Marek
11. Kilch Janusz
12. Kliś Janusz
13. Kozłowski Marek
14. Lelek Jerzy
15. Libor Roch
16. Macek Jarosław
17. Malich Andrzej
18. Nit Jan
19. Pamuła Ryszard
20. Pikiel Zbigniew
21. Przegędza Jerzy
22. Pyrć Krzysztof
23. Radomski Piotr
24. Rusocki Krzysztof
25. Staroń Artur
26. Szymszal Jan
27. Wąsik Henryk
28. Włoch Marian
29. Wójcik Jerzy
30. Zaguła Henryk
31. Żak Lesław

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: walcownictwo i kuźnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Józef Ścigalski

1. Bąk Janusz
2. Bigaj Jerzy
3. Błaut Marian
4. Brach Bogusław
5. Cylok Kazimierz
6. Czogała Adam
7. Dybula Marek
8. Dziuk Zbigniew
9. Grzegorzyca Andrzej
10. Grzybowski Janusz
11. Hajduk Zbigniew
12. Jarczyk Andrzej
13. Jędryszek Andrzej
14. Karpała Zenon
15. Klis Paweł
16. Kustra Marian
17. Korus Andrzej
18. Kurowski Roman
19. Łybko Stanisław
20. Macura Mirosław
21. Musioł Krzysztof
22. Obwisło Andrzej
23. Pipeć Andrzej
24. Remplewski Romuald
25. Rygiel Wojciech
26. Siemiński Krzysztof
27. Skoczowski Julian
28. Sroka Roman
29. Smorąg Jacek
30. Swędzioł Maciej
31. Szkliniarz Wojciech
32. Ziaja Roman

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Rudolf Kapera

1. Białas Marek
2. Duda Janusz
3. Gamoń Jerzy
4. Górecki Andrzej
5. Gwóźdź Jan
6. Jasny Bogdan
7. Lorkiewicz Lech
8. Marniok Janusz
9. Nowak Krzysztof
10. Papros Henryk
11. Piasecki Henryk
12. Pilarczyk Mirosław
13. Spyra Wojciech
14. Sroka Stanisław
15. Stencel Roman
16. Strzelczyk Piotr
17. Szaton Marian
18. Trzeba Andrzej
19. Wita Kazimierz
20. Wybraniec Eugeniusz

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA:

1. Biegańska Jadwiga
2. Drzewiecki Andrzej
3. Feliks Henryk
4. Goraus Krystyna
5. Gross Elżbieta
6. Karzynka Lucjan
7. Kądzielski Sławomir
8. Kochanecki Piotr
9. Nawrotek Eugeniusz
10. Nikodem Barbara
11. Olejnik Andrzej
12. Paszek Wanda
13. Pięta Jolanta
14. Placek Jerzy
15. Polak Halina
16. Sałacińska Małgorzata
17. Skupień Grażyna
18. Siodłak Tatiana
19. Sitek Andrzej
20. Siwek Jan
21. Stefanowicz Elżbieta
22. Surdej Bogusława
23. Szczepańska Aleksandra
24. Tokarczyk Jerzy
25. Tomala Krystyna
26. Trząski Zdzisław
27. Waluga Remigiusz
28. Wolf Andrzej
29. Zapora Barbara

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Józef, Mieczysław Kruszyna

1. Dyrda Stefania
2. Dziedzic Elżbieta
3. Dziuk Ryszard
4. Gawin Marek
5. Gomułka Elżbieta
6. Hatlapa Gabriela
7. Imielski Grzegorz
8. Izak Elżbieta
9. Janikowska Ewa
10. Jantos Krzysztof
11. Jaskólski Zbigniew
12. Kania Ewa
13. Kaznowska Lidia
14. Kaźmierczak Teresa
15. Klimko Małogorzata
16. Knapik Jadwiga
17. Kobylańska Elżbieta
18. Kozieł Zdzisław
19. Łabaziewicz Danuta
20. Łypaczewska Jolanta
21. Makowska Halina
22. Matysiak Krystyna
23. Miarka Stanisława
24. Morawski Czesław
25. Ptasińska Janina
26. Rodek Ewa
27. Sawicka Jadwiga
28. Skop Jarosława
29. Sojka Damian
30. Sztefka Małgorzata
31. Widera Feliks
32. Wieczorek Ewa
33. Wiekiera Ewa
34. Wesołek Irena
35. Zachariasz Janusz
36. Zawadzka Bożena
37. Żołdak Ewa

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Dydkowski

1. Antonik Barbara
2. Biadacz Sylwester
3. Biolik Lidia
4. Demski Krzysztof
5. Dyla Ludmiła
6. Gabor Celina
7. Gregorczyk Bogusława
8. Guja Jerzy
9. Gwóźdż Grażyna
10. Halska Anna
11. Klauza Sonia
12. Klimczok Małgorzata
13. Korsak Aleksandra
14. Krzyżanowski Ryszard
15. Malczewska Stefania
16. Matuszewska Jolanta
17. Michalak Leszek
18. Niemczok Eugenia
19. Nowakowska Danuta
20. Orzechowska Anna
21. Pawlok Adam
22. Popczyk Boeżena
23. Pyka Romuald
24. Raszka Maria
25. Rzymełka Jan
26. Skibińska Róża
27. Stawińska Maria
28. Ślepko Iwona
29. Tecler Jolanta
30. Tomczyk Marceli
31. Widuch Piotr
32. Wiejacka Bożena
33. Wiesiołek Stefania
34. Witek Mirosława
35. Wolny Stefania
36. Zarzycki Ryszard

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Przemysław Bachowski

1. Barysz Jerzy
2. Bąk Krzysztof
3. Bienia Maksymilian
4. Cebularz Włodzimierz
5. Ciślak Janusz
6. Damański Czesław
7. Dorsz Marek
8. Dyrda Krystian
9. Gawlik Grzegorz
10. Grychtoł Jan
11. Koncytowicz Ryszard
12. Korbela Janusz
13. Kowol Eryk
14. Liszka Maciej
15. Łakomy Wiktor
16. Mańka Roman
17. Markiewka Marian
18. Matysek Andrzej
19. Palka Jerzy
20. Pielucha Janusz
21. Pniok Jerzy
22. Proszowski Włodzimierz
23. Segeth Henryk
24. Strąciwilk Krzysztof
25. Szembor Grzegorz
26. Trzcionka Krystian
27. Weber Marian
28. Żebro Jerzy

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Bargiel Andrzej
2. Białas Piotr
3. Bukalski Stanisław
4. Draga Piotr
5. Dyląg Mieczysław
6. Gierlała Daniel
7. Górecki Janusz
8. Górny Jan
9. Hanusik Michał
10. Haratyk Leszek
11. Jaromin Zygmunt
12. Klimczak Ryszard
13. Korzeniowski Leszek
14. Kostorz Stanisław
15. Krzos Krzysztof
16. Łysogóra Henryk
17. Madejski Tadeusz
18. Małysiak Henryk
19. Matysek Janusz
20. Mucha Bazyli
21. Muszyński Zbigniew
22. Nowak Bronisław
23. Orczyk Jan
24. Pańczyk Andrzej
25. Sajna Tadeusz
26. Sobczyszyn Andrzej
27. Szafarczyk Zbigniew
28. Szczepanik Krzysztof
29. Szeja Andrzej
30. Szelest Marek
31. Tomica Krzysztof
32. Tosza Zdzisław
33. Waluś Henryk
34. Wieliński Andrzej
35. Woźnik Jerzy
36. Zawadzki Andrzej
37. Zgadzaj Zbigniew
38. Zięba Andrzej
39. Zubek Janusz
40. Żłobiński Adam
41. Żurek Zbigniew

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA:

1. Borowicki Adam
2. Cuber Leszek
3. Czarnecka Jadwiga
4. Czwienczek Józef
5. Dziuba Jerzy
6. Dziuba Zbigniew
7. Gawroński Andrzej
8. Grochociński Mariusz
9. Gwoździewicz Halina
10. Knopek Marian
11. Kompała Marian
12. Lubońska Gabriela
13. Markowicz Krzysztof
14. Marzec Jerzy
15. Maternowski Jerzy
16. Mikołajczuk Tadeusz
17. Mocko Maria
18. Narowski Ryszard
19. Polak Jacek
20. Poloczek Marian
21. Prandzioch Krzysztof
22. Rybiński Czesław
23. Salamończyk Ewa
24. Skręt Jarosław
25. Szczepański Artur
26. Szczepka Andrzej
27. Szyiński Jerzy
28. Śmigielski Grzegorz
29. Świerzy Andrzej
30. Wieik Marian
31. Winkler Krystian
32. Zawiązalec Remigiusz
33. Ziaja Jerzy

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka przemysłowo-mechaniczna
WYCHOWAWCA: mgr Anatol Bogacki

1. Długajczyk Janusz
2. Galus Joanna
3. Giedoń Henryk
4. Glogus Andrzej
5. Hajduk Stefan
6. Herman Jerzy
7. Holewik Teresa
8. Idzik Jolanta
9. Kiebel Jan
10. Kodziszewski Jan
11. Komander Małgorzata
12. Krupa Grzegorz
13. Kuboszek Tadeusz
14. Kwaśniok Eugeniusz
15. Meleń Adam
16. Nikiel Jan
17. Nosek Krystian
18. Papoń Grzegorz
19. Piwowarski Marek
20. Synowiec Teresa
21. Śliwa Jan
22. Uciecha Jan
23. Waniek Marian
24. Wilczyński Wiesław
25. Witwicki Jerzy
26. Wojciech Jacek
27. Zębala Adam
28. Żogała Ludwik
29. Żymła Jerzy

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: Józef Paluch

1. Babis Jan
2. Bednarz Włodzimierz
3. Bek Ryszard
4. Błażejewski Wacław
5. Bogacz Cezary
6. Borski Lech
7. Chuchro Jerzy
8. Cuzik Andrzej
9. Derewecki Wojciech
10. Furmanek Piotr
11. Golec Dariusz
12. Gozdalski Zbigniew
13. Górnik Adam
14. Janocha Adam
15. Kluczewski Ryszard
16. Korpas Zdzisław
17. Krzesa Zenon
18. Krzykała Henryk
19. Kwiątkowski Tadeusz
20. Kwiecień Zbigniew
21. Lachowicz Wojciech
22. Leśniak Andrzej
23. Łuckoś Włodzimierz
24. Neniczka Szczepan
25. Poppe Janusz
26. Przybyła Marek
27. Przyczynek Marek
28. Rynkiewicz Ryszard
29. Salamon Maciej
30. Szary Piotr
31. Szwestka Jerzy
32. Tunk Wiesław
33. Wierzbicki Eugeniusz
34. Wójcik Władysław
35. Wytrzyszczak Andrzej
36. Zawisza Andrzej

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Józef Kruszyna

1. Badziura Barbara
2. Dachowska Anna
3. Dudzik Jerzy
4. Grabowski Henryk
5. Jarnicki Andrzej
6. Jędrusik Jerzy
7. Karasińska Wiesława
8. Klamka Anna
9. Komenda Krzysztof
10. Kozioł Marek
11. Krupa Marian
12. Kwaśniewski Krzysztof
13. Lelek Krystyna
14. Małek Jan
15. Mróz Bogumiła
16. Nowacka Urszula
17. Nowak Witold
18. Opitek Danuta
19. Osypka Piotr
20. Palka Marek
21. Palus Włodzimierz
22. Piechula Henryk
23. Rak Ewa
24. Sendal Jerzy
25. Simka Marian
26. Spyra Józef
27. Stankiewicz Włodzimierz
28. Szymczyk Urszula
29. Trzciński Włodzimierz
30. Walasek Witold
31. Wypiór Jan
32. Zimon Andrzej
33. Zubik Adam

ROK: 1971
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: elektronika
WYCHOWAWCA: mgr Gertruda Sarna

1. Baran Zbigniew
2. Barchański Jerzy
3. Bielska Jadwiga
4. Brańczyk Urszula
5. Cyroń Witold
6. Ćwik Andrzej
7. Domagała Jerzy
8. Frydman Stanisław
9. Górak Mirosław
10. Jastrzębski Robert
11. Kalisz Krystian
12. Kisiel Marek
13. Komander Andrzej
14. Kopieniok Krzysztof
15. Kowiorski Tadeusz
16. Koza Ryszard
17. Kruszelnicki Grzegorz
18. Krzemiński Zbigniew
19. Leśniak Stanisław
20. Liskiewicz Józef
21. Marcol Jerzy
22. Mędakowska Teresa
23. Panchyrz Grzegorz
24. Pieńkowski Janusz
25. Puchała Edward
26. Radwaniecka Jadwiga
27. Soczewa Sławomir
28. Strzelec Janusz
29. Szczygieł Urszula
30. Szulc Stefan
31. Szuliński Leszek
32. Tęczyk Stefan
33. Tomczyński Szczepan
34. Torbus Leszek
35. Węgrzyn Janusz
36. Wielkosz Kazimierz
37. Zagórski Henryk

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. Bialuk Krzysztof
2. Czyż Ryszard
3. Długosz Marek
4. Foltyn Bogdan
5. Galicki Stanisław
6. Garbiec Zbigniew
7. Góralski Roman
8. Guła Dariusz
9. Kocot Józef
10. Kubik Henryk
11. Lisy Ryszard
12. Matuszek Andrzej
13. Mrozek Bogusław
14. Ostroga Andrzej
15. Ottenburger Ryszard
16. Pająk Jerzy
17. Pochopień Marian
18. Rams Piotr
19. Rozwadowski Wojciech
20. Skowroński Andrzej
21. Sobczyk Bogdan
22. Szata Andrzej
23. Wójcik Andrzej
24. Włoch Bronisław

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Albin Nitka

1. Bogucki Roman
2. Chmura Piotr
3. Czekański Andrzej
4. Duda Tadeusz
5. Goncerz Piotr
6. Jaguś Henryk
7. Jaksy Bernard
8. Januszkiewicz Tadeusz
9. Jędrysiak Maria
10. Kępa Irena
11. Komander Joachim
12. Kraus Jacek
13. Kupiec Krystyna
14. Leszczyna Andrzej
15. Lipik Jacek
16. Makosz Kazimierz
17. Mikołajczuk Henryk
18. Osojca Wacław
19. Otręba Adam
20. Piech Antoni
21. Rachocki Lesław
22. Redczuk Waldemar
23. Stężowska Teresa
24. Straszak Henryka
25. Strzebińczyk Andrzej
26. Sztucki Tadeusz
27. Szymański Lech
28. Zając Andrzej
29. Żurek Gabriela

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Babij Adam
2. Chyłko Adam
3. Derlatko Zygmunt
4. Długajczyk Edmund
5. Gwóździk Józef
6. Jagła Tomasz
7. Jasiński Włodzimierz
8. Jędrusik Wiesław
9. Konieczny Andrzej
10. Kuczok Janusz
11. Kurdziel Zbigniew
12. Łątka Jan
13. Łuczyk Andrzej
14. Nierychło Michał
15. Okuń Andrzej
16. Olszówka Krzysztof
17. Swierz Bogdan
18. Szala Janusz

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Maria Malon

1. Banaszczyk Andrzej
2. Barwicka Ewa
3. Brzezina Jerzy
4. Bułdak Andrzej
5. Chlebek Irena
6. Domasiewicz Jolanta
7. Fałkiewicz Krystyna
8. Frach Janina
9. Gorgoń Helena
10. Grosman Teresa
11. Grygierek Ilona
12. Kasperski Marek
13. Kokot Janina
14. Kwiek Mieczysław
15. Lichota Tadeusz
16. Lokajczyk Małgorzata
17. Marcisz Danuta
18. Moryl Franciszek
19. Okwieka Andrzej
20. Opuchlik Andrzej
21. Ptak Kazimiera
22. Rogocz Barbara
23. Schmidt Zdzisław
24. Stecz Bronisław
25. Syrek Bronisław
26. Szczubiał Andrzej
27. Szymocha Ewa
28. Warski /Warchoł/ Michał
29. Witańska Henryka
30. Zając Grażyna
31. Zapała Jolanta

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Boba Alicja
2. Cebula Wanda
3. Cholewik Bogdan
4. Cymbarewicz Bożena
5. Dróżdż Anna
6. Dymek Teresa
7. Gil Barbara
8. Gołąb Bernadeta
9. Grudziński Wiesław
10. Hanczewska Iwona
11. Janicka Teresa
12. Koperska Jolanta
13. Kornek Izabela
14. Kowal Barbara
15. Kurdubelski Zbigniew
16. Łyżniak Andrzej
17. Sabat Henryka
18. Sanokowska Ewa
19. Stachoń Urszula
20. Stecz Barbara
21. Szendera Maria
22. Świerczyna Zofia
23. Szlawska Lucyna
24. Szramek Henryk
25. Węclewicz Elżbieta
26. Wiencek Wiesław
27. Woźnikowska Ewa
28. Zalewska Anna
29. Zygnerska Bożena

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V chem
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Andrzej Bronkiewicz

1. Bartoszewska Janina
2. Bielas Grażyna
3. Bijak Halina
4. Czeczotka Jan
5. Dziegciarz Krystyna
6. Gęborek Halina
7. Kabzińska Barbara
8. Karmańska Krystyna
9. Karolczak Andrzej
10. Kisiel Grażyna
11. Kubik Krystyna
12. Ludwicka Wacława
13. Majcherkiewicz Jadwiga
14. Masłoń Elżbieta
15. Mielnik Elżbieta
16. Najdek Janina
17. Parczyk Dorota
18. Piaskowski Zbigniew
19. Piekarska Maria
20. Ranecka Elżbieta
21. Sobota Zenobia
22. Socha Teresa
23. Solorz Stefan
24. Stefańczyk Witold
25. Szczepańska Grażyna
26. Świeca Eugeniusz
27. Wojtasik Barbara
28. Woźnikowski Eugeniusz
29. Wójtowicz Barbara
30. Wrona Elżbieta
31. Wróbel Zbigniew
32. Wyparło Elżbieta

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Maria Budzyńska

1. Blacha Paweł
2. Bodynek Wojciech
3. Chmielewski Zbigniew
4. Cupiał Andrzej
5. Drzyzga Ryszard
6. Ginskow Eugeniusz
7. Grzywocz Ireneusz
8. Hofelmajer Jacek
9. Jagoda Czesław
10. Jonczewski Marek
11. Koenig Krystian
12. Koniczek Eugeniusz
13. Kotas Czesław
14. Libera Marian
15. Loska Zbigniew
16. Malciak Jerzy
17. Mączka Janusz
18. Mirek Bogusław
19. Mrowiec Stefan
20. Niemiec Zbigniew
21. Płatek Ireneusz
22. Porwit Gerard
23. Rudnicki Mariusz
24. Szafran Zbigniew
25. Tomanek Piotr
26. Widuch Henryk
27. Woś Janusz
28. Wykrota Mariusz

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: mgr Anatol Bogacki

1. Bąkała Henryk
2. Biegański Marian
3. Długajczyk Jacek
4. Grochociński Mariusz
5. Grządziel Eugeniusz
6. Hamera Stanisław
7. Kiszka Jan
8. Kołodziej Piotr
9. Kostka Krystyna
10. Koszela Ryszard
11. Kozak Andrzej
12. Króliczek Krzysztof
13. Kudala Andrzej
14. Latusek Maria
15. Leszczyński Ryszard
16. Łabuda Leszek
17. Majcherczyk Jerzy
18. Marek Krzysztof
19. Nowakowski Jan
20. Płaszczyca Eugeniusz
21. Pławecka Irena
22. Polewka Paweł
23. Pruss Bolesław
24. Roter Zbigniew
25. Rybiński Czesław
26. Ścierska Teresa
27. Śliwiok Krystian
28. Świerkot Helena
29. Walaszek Witold
30. Zacharzewski Witold

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Przemysław Bachowski

1. Bereszko Waldemar
2. Cupiał Stefan
3. Danek Stanisław
4. Florczyk Tadeusz
5. Gabryś Jan
6. Garus Eugeniusz
7. Grzywocz Bronisław
8. Igies Zygmunt
9. Jędyka Andrzej
10. Kołodziej Tadeusz
11. Komar Barbara
12. Losert Zbigniew
13. Ludera Leszek
14. Malcherek Andrzej
15. Mystek Marceli
16. Nowrocki Rafał
17. Patałąg Jerzy
18. Pawlik Krystyna
19. Piacko Maciej
20. Plewnia Roman
21. Sieroń Regina
22. Słoma Zbigniew
23. Sobczyk Edward
24. Szymczak Jerzy
25. Warońska Elżbieta
26. Wełna Jerzy
27. Węgrzyn Krzysztof

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektroenergetyka
WYCHOWAWCA: mgr Wojciech Gawliński

1. Bazan Zbigniew
2. Bilak Elżbieta
3. Chrobok Janusz
4. Czech Waldemar
5. Domagała Witold
6. Dubaniowska Urszula
7. Dudek Adam
8. Forner Ryszard
9. Gola Piotr
10. Gołaszczyk Henryk
11. Gorol Jan
12. Jurkowski Bogdan
13. Kieloch Krzysztof
14. Kiełbasa Tadeusz
15. Kohut Leszek
16. Konieczny Andrzej
17. Korpała Andrzej
18. Kudala Marek
19. Kwartnik Andrzej
20. Kwinta Janusz
21. Loska Piotr
22. Maruszczyk Jerzy
23. Micuła Jan
24. Mozler Andrzej
25. Mrzygłodzik Marek
26. Nowak Henryk
27. Pękalski Andrzej
28. Poskart Włodzimierz
29. Proszczek Marek
30. Senczak Franciszek
31. Siewniak Janusz
32. Słabiński Krzysztof
33. Wieczorek Ryszard

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Wojciech Gawliński

1. Buchta Wiesław
2. Cholewa Jan
3. Czajor Ryszard
4. Dinges Małgorzata
5. Filipowicz Adam
6. Hantulik Teresa
7. Kapłon Zbigniew
8. Kasafier Jan
9. Kudlicki Andrzej
10. Kwiatkowski Czesław
11. Łabuś Arkadiusz
12. Łoskot Irena
13. Łyko Michał
14. Mazur Bogusław
15. Olesińska Małgorzata
16. Orliński Andrzej
17. Patalong Adam
18. Pauluś Henryk
19. Piątkowska Ewa
20. Pielok Antoni
21. Piotrowski Zbigniew
22. Polnar Alicja
23. Sapok Małgorzata
24. Seuczek Ludwik
25. Sierpek Jan
26. Strzelecki Wojciech
27. Świątelski Marek
28. Wesołowski Włodzimierz
29. Węgrzyn Barbara
30. Witor Jerzy

ROK: 1972
WYDZIAŁ: Elektryczny
KLASA: Vc
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Franciszek Pająk

1. Abel Krystyna
2. Bloch Bogusław
3. Bratek Bolesław
4. Ciałoń Szczepan
5. Cisek Józef
6. Czerny Zofia
7. Długi Henryk
8. Fertała Ryszard
9. Fijałka Piotr
10. Habryło Jadwiga
11. Ignarski Ryszard
12. Janczak Marek
13. Jedynak Janusz
14. Jendryka Brygida
15. Jesionek Jacek
16. Józef Andrzej
17. Kaleniak Andrzej
18. Karasiński Zdzisław
19. Kasińska Grażyna
20. Kocurek Danuta
21. Krawczyk Maria
22. Kurpas Teresa
23. Kurzok Barbara
24. Kwartnik Mirosław
25. Leśnik Jacek
26. Misztal Bogdan
27. Myga Zbigniew
28. Nieborak Ewa
29. Piegze Elżbieta
30. Rogulski Maciej
31. Rolender Krystian
32. Rybarski Janusz
33. Smelcerz Marek
34. Sosna Andrzej
35. Stanaszek Marian
36. Straś Grażyna
37. Starowicz Leszek
38. Synowiec Henryk
39. Szweda Ewa
40. Tomczyk Sławomir
41. Torkowski Jerzy
42. Tworek Halina
43. Żogała Grzegorz

ROK: 1973
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Helga Michalczyk-Ledwig

1. Białas Andrzej
2. Cichoński Stefan
3. Czapla Stanisław
4. Gaj Andrzej
5. Gamoń Jerzy
6. Gawłowski Andrzej
7. Giemza Ryszard
8. Gojny Włodzimierz
9. Grygierzec Jan
10. Jamobr Wacław
11. Jaworek Krzysztof
12. John Andrzej
13. Klimsa Jerzy
14. Kmiecik Edward
15. Knawa Zbigniew
16. Kost Andrzej
17. Książek Jerzy
18. Makówka Mirosław
19. Michalew Andrzej
20. Niemczyk Andrzej
21. Ogrodnik Andrzej
22. Pałczyński Czesław
23. Perek Jan
24. Pilśniak Bogdan
25. Poloczek Marian
26. Potępka Michał
27. Ptaszek Jan
28. Rodek Leszek
29. Rodek Zbigniew
30. Siewior Arnold
31. Skrobol Alojzy
32. Sorek Bernard
33. Syrek Andrzej
34. Świerkot Jerzy
35. Trząski Marek
36. Wira Albin
37. Wroński Leszek
38. Zobek Henryk
39. Żywiołek Janusz

ROK: 1973
WYDZIAŁ: Hutniczy
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. Bartusz Helena
2. Bielas Teresa
3. Cupiał Wiesław
4. Czerniawski Zbigniew
5. Dybich Wiesław
6. Figielus Marta
7. Filipek Danuta
8. Jok Ewa
9. Jureczko Antoni
10. Koclęga Józef
11. Kukowka Danuta
12. Kwapisz Jarosław
13. Leśniczek Anna
14. Madejski Marian
15. Mielcarski Jerzy
16. Moryto Halina
17. Niemczyk Grażyna
18. Niska Teresa
19. Nowak Krystyna
20. Pawlus Stanisław
21. Pawłowicz Adam
22. Piecuch Andrzej
23. Prus Daniela
24. Rzepka Jan
25. Siewniak Zbigniew
26. Skoczykłoda Sonia
27. Sojka Janusz
28. Szczypiński Wojciech
29. Szopa Ryszard
30. Szudra Janina
31. Wasilewski Stanisław
32. Wojaczek Piotr
33. Wolny Tadeusz
34. Zoczek Antoni

ROK: 1973 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b/H
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Olga Łonak

1. Błach Wiesław
2. Cofała Monika
3. Gasior Tadeusz
4. Gawor Anna
5. Ginał Wiesław
6. Januszewicz Jerzy
7. Klasik Adam
8. Kocjan Janusz
9. Kozłowski Marek
10. Łusiak Sławomir
11. Makulski Andrzej
12. Malczewska Gabriela
13. Małota Edward
14. Mucha Elżbieta
15. Nizińska Alina
16. Pachowicz Stanisław
17. Pawlik Marian
18. Penter Krzysztof
19. Sadaj Marek
20. Smykowski Ryszard
21. Stachoń Henryk
22. Śpiewak Antoni
23. Świeboda Urszula
24. Traczyk Krystian
25. Trocha Edward
26. Ulman Jolanta
27. Wiśniewski Waldemar
28. Zawadzki Janusz
29. Zeglicki Wacław
30. Zębala Krzysztof

ROK: 1973 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c/H
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Zenon Sowula

1. Achtelik Bogdan
2. Adamek Damian
3. Bodera Jerzy
4. Borski Janusz
5. Dziwis Ludwik
6. Izak Zbigniew
7. Jasica Leszek
8. Kowalski Krzysztof
9. Krawczyk Paweł
10. Kwiatkowski Jan
11. Luboń Edward
12. Mazgaj Kazimierz
13. Mynarek Andrzej
14. Olas Stanisław
15. Olek Stanisław
16. Piskorz Andrzej
17. Rogalski Eugeniusz
18. Sajkiewicz Piotr
19. Sielecki Bogusław
20. Stach Marek
21. Tórz Jerzy
22. Wilk Marian
23. Woszczak Marian
24. Wyciślik Jakub

ROK: 1973
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Franciszek Pająk

1. Bańczyk Krystyna
2. Ciupińska Małgorzata
3. Cegła Józef
4. Cofała Roman
5. Florczak Janusz
6. Kaczmarczyk Jerzy
7. Kanpik Jan
8. Klusko Jan
9. Kocek Ryszard
10. Kruczek Jan
11. Limańska Irena
12. Macioł Marian
13. Mikunda Bogdan
14. Moś Zbigniew
15. Mueller Bogusław
16. Myalski Jerzy
17. Omyliński Marek
18. Radoń Tadeusz
19. Siwek Danuta
20. Siwy Urszula
21. Stawinoga Maria
22. Straszak Jerzy
23. Szatka Wiktor
24. Szczelina Leszek
25. Szefer Ryszard
26. Ściora Roman
27. Tworowski Zbigniew
28. Żur Antoni

ROK: 1973
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: spawalnictwo
WYCHOWAWCA: mgr

1. Białas Adam
2. Bonecki Ryszard
3. Deja Eugeniusz
4. Herman Wojciech
5. Juraszek Alojzy
6. Kaminiów Andrzej
7. Kamzela Jan
8. Karczewski Grzegorz
9. Kłakus Janusz
10. Koncewicz Edward
11. Kowalczyk Piotr
12. Lipa Justyn
13. Mikunda Karol
14. Metlerski Wojciech
15. Maszczyk Kazimierz
16. Maciejowski Zygmunt
17. Nowacki Adam
18. Nowak Jerzy
19. Możdzierz Marek
20. Rarok Marek
21. Papacz Jan
22. Polcar Marek
23. Pudo Czesław
24. Rozik Edward
25. Seweryn Andrzej
26. Stępień Marek
27. Szafron Henryk
28. Szuster Józef
29. Tomanek Ryszard
30. Waniek Andrzej
31. Witek Józef
32. Wyszyński Henryk
33. Zbrojkiewicz Stanisław
34. Źródłowski Jan


ROK: 1973
WYDZIAŁ: Mechaniczny
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: energetyka cieplna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Badura Henryk
2. Bugla Edward
3. Dróżdż Witold
4. Dziuba Ryszard
5. Filipek Antoni
6. Fydrych Paweł
7. Hajkiewicz Janusz
8. Hejczyk Jan
9. Janik Gabriela
10. Kędziorczyk Halina
11. Kowalski Stefan
12. Krajdler Andrzej
13. Kubis Jerzy
14. Kulczyk Leszek
15. Liebchen Ryszard
16. Lipiec Irena
17. Malinowski Władysław
18. Matejasik Halina
19. Matera Halina
20. Mazurczyk Piotr
21. Morawiec Piotr
22. Myszor Andrzej
23. Myszor Eugeniusz
24. Ogierman Adam
25. Rodek Waldemar
26. Skoludek Andrzej
27. Stadler Tomasz
28. Starzyk Czesław
29. Stępień Zdzisław
30. Wnuk Aleksander
31. Zgraja Zygmunt
32. Żurek Jacek

ROK: 1973
WYDZIAŁ: Mechaniczno-Chemiczny
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Józef, Mieczysław Kruszyna

1. Bania Jerzy
2. Biela Antoni
3. Bojdylla Bernard
4. Burda Marian
5. Chrząszcz Włodzimierz
6. Cielniaszek Stefan
7. Cyroń Iwona
8. Domitrewicz Krzysztof
9. Drabik Piotr
10. Gajzler Ryszard
11. Hirszberg Arkadiusz
12. Hudy Leonard
13. Hymel Jerzy
14. Kałwa Andrzej
15. Kracla Ryszard
16. Krzyżyk Marek
17. Lewan Izabella
18. Małek Jerzy
19. Miska Jerzy
20. Moczulski Janusz
21. Mulewicz Marek
22. Paduch Jan
23. Przecherka Włodzimierz
24. Rzepka Henryk
25. Samisz Stanisław
26. Skoczykłoda Franciszek
27. Winszczyk Jacek
28. Wyszogrodzki Andrzej
29. Żebro Janusz

ROK: 1973
WYDZIAŁ: Chemiczny
KLASA: V chem.
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Irena Wojaczek

1. Bartków Wanda
2. Darmoń Leszek
3. Dreszer Maria
4. Dróżdż Elżbieta
5. Dziembała Henryka
6. Eliasz Halina
7. Freitag Grażyna
8. Frej Andrzej
9. Gawęda Bożena
10. Hebrajska Mirosława
11. Jaworska Krystyna
12. Kania Wiesława
13. Kawa Barbara
14. Kuwak Anna
15. Ligienza Małgorzata
16. Matuszek Stanisław
17. Matuszkiewicz Bogusława
18. Mazurek Anna
19. Mikołajczyk Lidia
20. Mszyca Elżbieta
21. Niewiadomski Wiesław
22. Pławna Teresa
23. Początek Elżbieta
24. Raszka Teresa
25. Rzyman Ilona
26. Sęk Ewa
27. Skręt Henryka
28. Sornek Janina
29. Szmajduch Aniela
30. Szwej Adam
31. Wójkowski Wiesław
32. Wysocka Bogusława
33. Zygmunt Maria
34. Żak Halina

ROK: 1973 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b/E
SPECJALNOŚĆ: elektrotechnika przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

31. Asman Wiesław
32. Bagiński Zbigniew
33. Blacha Andrzej
34. Borda Michał
35. Chrobok Andrzej
36. Czech Adam
37. Czyż Grzegorz
38. Danielczyk Kazimierz
39. Górecki Adam
40. Gromadka Wiślimir
41. Janik Tadeusz
42. Kawka Henryk
43. Kieres Zbigniew
44. Kiszewski Henryk
45. Kocot Andrzej
46. Kokoszka Jerzy
47. Kołodziej Jan
48. Królikowski Zbigniew
49. Kupich Andrzej
50. Machlowski Witold
51. Mazurczyk Andrzej
52. Mija Marcin
53. Musialik Jacek
54. Napierała Marian
55. Nocoń Antoni
56. Ogierman Marian
57. Pacwa Stanisław
58. Pająk Marek
59. Pejski Leszek
60. Pikulski Aleksander
61. Primus Andrzej
62. Przybyłek Eugeniusz
63. Rasz Zbigniew
64. Ryba Tadeusz
65. Sambor Zdzisław
66. Siemek Andrzej
67. Smalcerz Jacek
68. Smołka Ryszard
69. Sobczyk Kazimierz
70. Warta Leszek
71. Wiener Andrzej
72. Wolski Andrezj
73. Wrona Henryk
74. Zdrzałek Ireneusz

ROK: 1973 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c/E
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Franciszek Pająk

1. Bania Tadeusz
2. Banyś Jerzy
3. Beczała Piotr
4. Bielawski Zbigniew
5. Bordowicz Krzysztof
6. Chroszcz Henryk
7. Cieśla Grzegorz
8. Dębski Krzysztof
9. Folda Hanna
10. Gałązka Piotr
11. Gruchlik Antoni
12. Guzy Urszula
13. Hachoł Andrzej
14. Haniok Andrzej
15. Harazim Jan
16. Jaromin Sonia
17. Jonczyk Ireneusz
18. Karniewski Jacek
19. Kowalik Stanisław
20. Krzoska Andrzej
21. Kwaśniok Joanna
22. Leśniak Lech
23. Losa Henryk
24. Marcinowski Krzysztof
25. Michalski Grzegorz
26. Mikołajec Wojciech
27. Mizerska Jolanta
28. Myśków Roman
29. Nowak Andrzej
30. Nowak Jacek
31. Piasecki Włodzimierz
32. Piechowiak Marek
33. Porębski Krzysztof
34. Skuza Włodzimierz
35. Stańczak Andrzej
36. Staroń Barbara
37. Szafron Janusz
38. Szier Barbara
39. Ścibich Andrzej
40. Świderski Zdzisław
41. Warykiewicz Jan
42. Wersocka Krystyna
43. Wyczesany Zbigniew
44. Zawojski Andrzej

ROK: 1974
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. Atłas Leszek
2. Banbuła Jan
3. Budek Mirosław
4. Cholewa Stanisław
5. Chromy Roman
6. Drapacz Jan
7. Drymel Jan
8. Filipowski Zbigniew
9. Grzyśka Marian
10. Hajduga Marian
11. Karpała Witold
12. Kasprzyk Dariusz
13. Kasprzyk Henryk
14. Klimczok Janusz
15. Kokot Henryk
16. Księżyk Leszek
17. Kubat Konrad
18. Łukowicz Zygmunt
19. Młynarczak Jacek
20. Musioł Jan
21. Myszor Eugeniusz
22. Opiłek Józef
23. Oziębłowski Wiesław
24. Peszka Zbigniew
25. Piechocki Franciszek
26. Płaszewski Marian
27. Poloczek Piotr
28. Przydacz Marian
29. Senft Marek
30. Siemieniak Edward
31. Śliwiński Leszek
32. Urbańczyk Edmund
33. Wach Jerzy
34. Wielek Piotr
35. Wilczak Czesław
36. Żmuda Janusz

ROK: 1974
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Kubicka

1. Alejski Piotr
2. Bałdys Aleksander
3. Bijak Zdzisław
4. Bojdoł Halina
5. Budzyński Marek
6. Cerek Janina
7. Chwiendacz Aniela
8. Czekaj Jan
9. Dyksy Brunon
10. Fronczyk Magdalena
11. Galicka Henryka
12. Jeleń Andrzej
13. Jeruzel Joanna
14. Jura Marian
15. Kałużna Zofia
16. Kikut Eugeniusz
17. Kobylański Zbigniew
18. Maciąg Paweł
19. Mańka Lidia
20. Mazur Leszek
21. Pawlas Marian
22. Piekarski Tadeusz
23. Przybyła Piotr
24. Richter Alojzy
25. Rodański Aleksander
26. Swoboda Helena
27. Szczerek Marek
28. Szwajcowska Anna
29. Szymański Karol
30. Zakowicz Lesław

ROK: 1974
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: zabezpieczenia przeciwkorozyjne
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Bloch Ewa
2. Czupała Krystian
3. Dudek Elżbieta
4. Gawron Ewa
5. Gołębiowska Anna
6. Kaszuba Jadwiga
7. Kempska Katarzyna
8. Kołtun Wiesława
9. Konieczna Halina
10. Konieczny Janusz
11. Kormas Klaudia
12. Kuśmierz Elżbieta
13. Machalica Sonia
14. Marzec Halina
15. Muszczykowska Anna
16. Michałek Maria
17. Nowicka Danuta
18. Polak Jolanta
19. Poroszewska Teresa
20. Prześlica Teresa
21. Przytulski Arkadiusz
22. Rzytka Piotr
23. Sarna Ewa
24. Sawicka Maria
25. Stanko Danuta
26. Szydło Bronisława
27. Włodarczyk Lidia
28. Walska Grażyna
29. Wyleżuch Andrzej
30. Złoty Stanisław

ROK: 1974
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Janina Radosz

1. Adamczyk Zbigniew
2. Badura Norbert
3. Boratyński Maciej
4. Drobniak Zbigniew
5. Domański Marek
6. Dudek Krzysztof
7. Gałuszka Jerzy
8. Gauza Piotr
9. Goczoł Paweł
10. Godecki Andrzej
11. Górski Michał
12. Jakuszewski Ryszard
13. Janik Krystian
14. Jarosz Jerzy
15. Klepek Piotr
16. Klimczyk Henryk
17. Knapik Maria
18. Kostka Stanisław
19. Krawczyk Andrzej s. Jana
20. Krawczyk Andrzej s. Ludwika
21. Kupczok Karol
22. Lipowski Ireneusz
23. Mastrowska Teresa
24. Michalak Roman
25. Mieszczak Włodzimierz
26. Olszewski Leszek
27. Osadnik Henryk
28. Pawletka Marian
29. Piwowarski Janusz
30. Plichta Krzysztof
31. Pustelnik Andrzej
32. Sornek Danuta
33. Stolorz Jan
34. Wierzbicki Jan
35. Woszek Ryszard
36. Wójcik Andrzej
37. Żak Jacek

ROK: 1974
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr

1. Bieniek Marian
2. Cyprys Krystyna
3. Czarnecki Tomasz
4. Dryszel Antoni
5. Duda Jerzy
6. Frączek Ryszard
7. Głąb Bogdan
8. Hakburt Hubert
9. Justyniarz Hubert
10. Kaleta Piotr
11. Kanuor Jerzy
12. Kawalec Janusz
13. Kowalczyk Włodzimierz
14. Kozik Janusz
15. Krzyżowski Michał
16. Ludwikowski Waldemar
17. Małagowska Urszula
18. Matuszewski Zygmunt
19. Mittman Henryk
20. Nowak Roman
21. Olszówka Karol
22. Piowczyk Janusz
23. Płotkowiak Krzysztof
24. Prażmawski Bogdan
25. Prachota Andrzej
26. Rybarczyk Eugeniusz
27. Rysiecki Waldemar
28. Ryszka Barbara
29. Socha Krzysztof
30. Szołtysek Jan
31. Wieczorek Krzysztof
32. Woźniak Piotr
33. Wójcik Jacek
34. Wydra Jerzy
35. Zembok Jan

ROK: 1974 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: Józef Paluch

1. Antos Adam
2. Błeszyński Andrzej
3. Bogucki Bernard
4. Ciba Andrzej
5. Frąckowiak Andrzej
6. Gacka Eugeniusz
7. Gilner Marek
8. Imiołczyk Marian
9. Jastrząbek Andrzej
10. Karmańska Maria
11. Kawalec Jerzy
12. Kudłacz Janusz
13. Magiera Eugeniusz
14. Mol Marceli
15. Mrozowski Marek
16. Musik Andrzej
17. Piasecki Wiktor
18. Piszczyński Zdzisław
19. Słabiński Jacek
20. Sołtysik Andrzej
21. Syganiec Zbigniew
22. Szady Krzysztof
23. Szymański Zbigniew
24. Tomaszewski Marek
25. Tomczyński Waldemar
26. Tomecka Janina
27. Wysocki Jacek

ROK: 1974 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA:

1. Bąk Maria
2. Bobola Janusz
3. Borowicz Jan
4. Bryzik Maria
5. Chrobok Henryk
6. Chudecka Barbara
7. Ciupa Janusz
8. Długajczyk Krzysztof
9. Duda Bogdan
10. Fabianowicz Andrzej
11. Faska Iwona
12. Gandor Krzysztof
13. Jarosz Henryk
14. Kawka Krzysztof
15. Konwisorz Karol
16. Koziołek Jan
17. Koziołek Józef
18. Krasińska Wiesława
19. Krysiak Krzysztof
20. Latos Danuta
21. Łoskot Michał
22. Łuczak Grażyna
23. Maciejowski Marek
24. Mlonka Barbara
25. Padlewski Marian
26. Paszkowiak Janusz
27. Pioskowik Józef
28. Raszka Krzysztof
29. Ryba Józef
30. Rynczuk Ryszard
31. Skrzypczak Stefan
32. Spiech Grzegorz
33. Suchoń Janusz
34. Szczepanik Feliks
35. Szuliński Jerzy
36. Ścierski Jan
37. Tarkowski Andrzej
38. Uracz Krzysztof
39. Urbańczyk Małgorzata
40. Wędzicha Piotr
41. Wuzik Marcin
42. Żogała Ryszard

ROK: 1974 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Artur Paluch

1. Boczek Grzegorz
2. Dudek Witold
3. Gwóźdź Tadeusz
4. Halabowski Kazimierz
5. Kastelik Jerzy
6. Kobylec Leszek
7. Koza Zbigniew
8. Kwiatkowski Zbigniew
9. Mejsner Julian
10. Mrozek Joachim
11. Pabian Zygmunt
12. Prasak Zygmunt
13. Rurański Marian
14. Skorupa Jan
15. Tyla Tadeusz
16. Władyga Marek
17. Wróbel Wiesław
18. Wrzesień Jan
19. Zakowicz Mirosław
20. Zientek Henryk

ROK: 1974 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr inż. Stanisław Korzus

1. Ambrozik Jerzy
2. Balcer Ludwik
3. Białas Henryk
4. Borys Henryk
5. Bubak Jerzy
6. Cłapiński Włodzimierz
7. Derejczyk Marian
8. Folek Stefan
9. Fronczek Jan
10. Gołasz Jerzy
11. Hałota Nikodem
12. Jarząbek Bogdan
13. Kluza Zbigniew
14. Kudłacik Krzysztof
15. Łaszek Jerzy
16. Mrożek Eugeniusz
17. Pawłowski Marek
18. Penczek Jan
19. Pietraszczyk Małgorzata
20. Pypłacz Wiktor
21. Rychter Marian
22. Sarzyński Bogdan
23. Skiba Ryszard
24. Urgacz Bogumiła
25. Wieczorek Marian
26. Wiewiórowski Marek
27. Wojewoda Lesław
28. Wójcik Marek
29. Zięba Adam
30. Zuber Bogdan

ROK: 1975
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. Bartkowiak Jerzy
2. Bochynek Kazimierz
3. Chajduga Zbigniew
4. Domański Bogdan
5. Dors Ryszard
6. Fila Krystian
7. Grabkowski Zdzisław
8. Hankus Leszek
9. Kwiecień Ryszard
10. Mille Andrzej
11. Norowski Krzysztof
12. Pietryga Andrzej
13. Podlejski Waldemar
14. Różycki Zbigniew
15. Schroeder Zbigniew
16. Smarzoch Romuald
17. Stankiewicz Roman
18. Stogniew Karol
19. Szafraniec Daniel
20. Szołtysek Henryk
21. Żogała Henryk
22. Żygalski Krzysztof

ROK: 1975
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Gertruda Sarna

1. Bandura Jarosław
2. Błachut Helena
3. Brewczyński Krzysztof
4. Czekańska Krystyna
5. Czempiel Eugeniusz
6. Drożdżyńska Ewa
7. Fogtman Wojciech
8. Goetze Krystyna
9. Gowik Maria
10. Górnisiewicz Piotr
11. Grodek Aleksandra
12. Koralewicz Włodzimierz
13. Kruczyński Aleksander
14. Machynia Małgorzata
15. Madej Marek
16. Maławy Andrzej
17. Marchewka Stefan
18. Niewiara Maria
19. Pietras Lucjan
20. Pisarek Krystyna
21. Richter Teresa
22. Rygol Ilona
23. Sabiniok Anna
24. Słomski Zbigniew
25. Smolarski Leszek
26. Wierzba Janusz
27. Wolna Zofia
28. Wróbel Romuald
29. Zdeb Halina

ROK: 1975
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: zabezpieczenia przeciwkorozyjne
WYCHOWAWCA: mgr inż. Anna Stokłosa

1. Achtelik Bożena
2. Bajc Michał
3. Barańska Maria
4. Bąk Zdzisława
5. Borowska Ewa
6. Flaumen Jolanta
7. Górak Teresa
8. Gurak Tadeusz
9. Hercuń Wiesława
10. Hudzik Gabriela
11. Iwańska Danuta
12. Jakuszewska Bożena
13. Jankowska Joanna
14. Jaromin Jadwiga
15. Juszczyk Grażyna
16. Kalinowska Hanna
17. Kępka Ewa
18. Koczyba Ewa
19. Kopański Marek
20. Nowotarska Danuta
21. Oleś Ilona
22. Piechota Bożena
23. Romanek Lesław
24. Skwarek Zygmunt
25. Sładek Krystyna
26. Stefaniak Krzysztof
27. Szczepańska Ewa
28. Wielek Alicja
29. Wiśniewska Barbara
30. Wróbel Zuzanna
31. Zajic Mirosław
32. Zakrzewska Teresa
33. Żmija Danuta

ROK: 1975
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Olimpia Czapik

1. Danyluk Zbigniew
2. Drożak Czesław
3. Honisz Adam
4. Jasica Marek
5. Jędryka Jadwiga
6. Jung Jacek
7. Jurasiński Zenon
8. Karcz Bolesław
9. Kraszewski Czesław
10. Mieszczanin Grzegorz
11. Mitas Marian
12. Mozołowska Grażyna
13. Niziołek Marek
14. Orbach Dariusz
15. Pawlik Michał
16. Piórkowski Zbigniew
17. Pyłowski Czesław
18. Rusek Kornelia
19. Ryszka Rafał
20. Sitek Marian
21. Sobczyszyn Tomasz
22. Stenchły Grzegorz
23. Stępień Leszek
24. Szołtysik Jan
25. Śliwiński Aleksander
26. Wiecheć Kazimierz
27. Ziaja Jacek
28. Żur Stanisław

ROK: 1975
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Jerzy Kania

1. Banszek Józef
2. Bogacki Marian
3. Choma Piotr
4. Dembowski Jerzy
5. Domagała Renata
6. Dudek Jacek
7. Dworzecki Andrzej
8. Gillner Janusz
9. Grudziński Henryk
10. Grządziel Bernard
11. Grzegorek Gabriela
12. Juraszek Stanisław
13. Kołkowski Marek
14. Kucz Mariusz
15. Kujda Artur
16. Kunysz Adam
17. Lipa Henryk
18. Malisz Krzysztof
19. Małkiewicz Mirosław
20. Marek Grzegorz
21. Olbrzymek Zenon
22. Pasternak Andrzej
23. Pietras Ryszard
24. Smaluch Zenon
25. Szmił Marek
26. Ścierski Józef
27. Trościński Stanisław
28. Warmudziński Stefan
29. Warta Ireneusz
30. Wąsowicz Barbarz
31. Wieczorek Bronisław
32. Wiendlocha Janusz
33. Włodarczyk Andrzej
34. Woźniak Zbigniew
35. Wróbelski Jan
36. Zielińska Dorota

ROK: 1975 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Anna Jędrzejkiewicz

1. Buszman Jan
2. Dąbrowski Stanisław
3. Ferdyn Tadeusz
4. Fic Wojciech
5. Gawron Janusz
6. Jackiewicz Ryszard
7. Janikowski Henryk
8. Karcz Tadeusz
9. Kawalec Jerzy
10. Kołodziej Piotr
11. Krawczyk Ireneusz
12. Kula Andrzej
13. Lachowicz Romuald
14. Łojek Ireneusz
15. Marczewski Jacek
16. Mitrowska Grażyna
17. Musiała Henryk
18. Ociepka Bogusław
19. Ozimiński Tadeusz
20. Penczek Franciszek
21. Pikania Eugeniusz
22. Piwowarski Ryszard
23. Płatek Andrzej
24. Pogoń Ryszard
25. Przebindowski Zbigniew
26. Pudełko Zdzisław
27. Radecki Zbigniew
28. Raszowski Rudolf
29. Rumelt Zbigniew
30. Szczepańska Urszula
31. Szturc Jan
32. Ściślicki Zygmunt
33. Urbańczyk Karol
34. Walicki Ryszard
35. Wąsik Henryk
36. Werner Bogdan
37. Widera Krystian
38. Wieczorek Renata
39. Wilczak Andrzej
40. Wohn Tadeusz
41. Wolny Marek
42. Zawodny Kazimierz
43. Zyskowski Marian

ROK: 1975 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA:

1. Banaś Marian
2. Borysewski Krzysztof
3. Ciesek Zbigniew
4. Cisek Marceli
5. Czach Jan
6. Duda Leszek
7. Fulczyk Waldemar
8. Gola Krzysztof
9. Golis Krzysztof
10. Hadziewicz Bogdan
11. Kempka Stefania
12. Kiecok Janusz
13. Kleszcz Ilona
14. Klimasara Zdzisław
15. Kokoszka Marian
16. Krochmal Urszula
17. Kudra Teresa
18. Lip Jan
19. Malina Jerzy
20. Marek Iwona
21. Mikisz Marek
22. Ostrowski Antoni
23. Piechowiak Romuald
24. Smelcerz Włodzimierz
25. Sobański Henryk
26. Sołtysik Andrzej
27. Susfał Wiesław
28. Szczypka Zdzisław
29. Węgrzyn Ryszard
30. Wieczorek Teresa
31. Willmann Krzysztof
32. Winiarski Ryszard
33. Włoszczyk Andrzej
34. Żmudzki Mariusz
35. Żytniak Piotr

ROK: 1975 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA:

1. Adamczyk Leszek
2. Augustyn Romuald
3. Bąk Józef
4. Choczyński Henryk
5. Ciszewski Janusz
6. Fabryczny Marek
7. Grzyb Zbigniew
8. Kałużny Józef
9. Kulczycki Ryszard
10. Kunduk Ryszard
11. Niemiec Józef
12. Nocoń Jan
13. Olszówka Adam
14. Opałka Krzysztof
15. Paciej Ryszard
16. Procel Piotr
17. Pucka Jerzy
18. Samek Mirosław
19. Sikora Marian
20. Sojka Janusz
21. Tkacz Jerzy
22. Uwijała Janusz
23. Źródłowski Adam

ROK: 1975 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: Andrzej Knapik

1. Bączyński Andrzej
2. Bąk Marek
3. Bomba Ireneusz
4. Dyczka Jerzy
5. Gnacikowski Jerzy
6. Godziek Genowefa
7. Klich Jadwiga
8. Kołodziej Ewa
9. Krawiec Stanisław
10. Kulanek Krzysztof
11. Kuś Andrzej
12. Kwoka Włodzimierz
13. Mas Adamina
14. Michalczyk Andrzej
15. Pawleta Piotr
16. Psonka Wojciech
17. Rodek Elżbieta
18. Sarnik Marian
19. Stelmach Andrzej
20. Szwed Krzysztof
21. Wojnar Ludwik
22. Zaskórski Marek

ROK: 1976
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Helga Michalczyk-Ledwig

1. Balon Mirosław
2. Bierski Marek
3. Bogdanowicz Adam
4. Boroń Waldemar
5. Dziawgo Zbigniew
6. Dziwisz Jan
7. Fujcik Piotr
8. Grzyśka Janusz
9. Guznar Czesław
10. Kaleniak Wiesław
11. Kraczuk Andrzej
12. Majewski Stanisław
13. Malordy Krzysztof
14. Miosga Jan
15. Mosurek Janusz
16. Najda Piotr
17. Neugebauer Marian
18. Opołka Andrzej
19. Pacwa Józef
20. Parlewicz Dariusz
21. Podsiadło Stanisław
22. Polesa Jerzy
23. Skalny Zbigniew
24. Skotarski Ryszard
25. Sochacki Wiesław
26. Szczepańczyk Zbigniew
27. Szefer Roman
28. Trojanowicz Stanisław
29. Tylutki Robert
30. Urbańczyk Adam
31. Urbański Zygmunt
32. Witek Krzysztof
33. Włodarski Andrzej
34. Wontroba Marek
35. Zalas Henryk
36. Zuchniarz Jerzy

ROK: 1976
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Gertruda Sarna

1. Bubała Remigiusz
2. Cichy Danuta
3. Czeszyk Aleksandra
4. Droś zbigniew
5. Flak Danuta
6. Gajos Reinhold
7. Glanowska Grażyna
8. Gromadka Matylda
9. Gubernat Ryszard
10. Hołda Zbigniew
11. Jarek Damian
12. Jaroszek Bronisława
13. Kantorowicz Wiesław
14. Kęsek Dariusz
15. Klaja Alicja
16. Kubica Marek
17. Kwoka Celina
18. Labus Joanna
19. Lukasek Andrzej
20. Łakomy Mirosław
21. Mlek Ewa
22. Morys andrzej
23. Niemiec Krystyna
24. Nowak Małgorzata
25. Olszewski Andrzej
26. Orszulik Eugeniusz
27. Radkowska Teresa
28. Rusek Maria
29. Szczyrba Ilona
30. Tyc Roman
31. Wypiór Janina
32. Żelazo Zdzisław

ROK: 1976
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: zabezpieczenia przeciwkorozyjne
WYCHOWAWCA: mgr Andrzej Broszkiewicz

1. Adam Danuta
2. Barczyk Stanisław
3. Brudnicka Hanna
4. Cohla Tadeusz
5. Czmoczek Gizela
6. Deńca Adam
7. Furmaniak Ewa
8. Gierlotka Renata
9. Hetmańczyk Joanna
10. Jakubas Elżbieta
11. Jaroch Urszula
12. Jaruszewski Krzysztof
13. Kaczmarek Zbigniew
14. Koryciorz Bernadeta
15. Krenczyk Helena
16. Kubik Grzegorz
17. Markiewka Jolanta
18. Mickoś Barbara
19. Oczkowicz Danuta
20. Okoń Irena
21. Pawlukiewicz leszek
22. Pierzchalski Leszek
23. Pomietło Grażyna
24. Porębski Andrzej
25. Rakocz Jan
26. Skiba Grażyna
27. Stolczyk Ewa
28. Stolka Jerzy
29. Studziżba Adam
30. Wala Ewa
31. Wawrzyniak Grażyna
32. Wysokrocka Ewa
33. Zając Zdzisław

ROK: 1976
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
WYCHOWAWCA: mgr Irena Vogtman

1. Bacia Jacek
2. Banachowicz Mirosław
3. Błotko Krystyna
4. Brylewski Krzysztof
5. Ciejek Adam
6. Czaja Ryszard
7. Dylong Eugeniusz
8. Gajos Andrzej
9. Gawęda Zbigniew
10. Gieszkiewicz Jan
11. Guja Tadeusz
12. Gwiazda Jan
13. Habryka Michał
14. Kempa Marian
15. Kosz Kazimierz
16. Kozik Zbigniew
17. Krawczyk Zdzisław
18. Kuczowicz Antoni
19. Labus Eugeniusz
20. Lemański Jarosław
21. Maciągowska Joanna
22. Maliszewski Adam
23. Marcinkowski Tadeusz
24. Mazelon Krystian
25. Napieralski Grzegorz
26. Nowak Wiesław
27. Otlinger Henryk
28. Pacut Antoni
29. Potysz Eugeniusz
30. Sincewicz Aleksander
31. Skrzypczak Piotr
32. Słomiany Marek
33. Staniewski Andrzej
34. Synowiec Piotr
35. Zorębski edward

ROK: 1976
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Bołdys Krystian
2. Bryś Czesław
3. Cichoń Janusz
4. Cop Lesław
5. Gabryś Piotr
6. Jendryka Andrzej
7. Jeż Alfred
8. Klose Józef
9. Kołodziej Henryk
10. Kotalczyk Andrzej
11. Kula Jan
12. Mataniak Adam
13. Mikołajczyk Marcin
14. Miśka Andrzej
15. Okruta Zbigniew
16. Osmenda Jan
17. Owczarczyk Waldemar
18. Panicz Damian
19. Pawlak Janusz
20. Piętka Jerzy
21. Pilch Marcin
22. Rajczyk Janusz
23. Rajwa Henryk
24. Saczyński Czesław
25. Sosna Ludwik
26. Szota Jan
27. Wąchała leszek
28. Wiekiera Zbigniew
29. Wierzbicki Jerzy
30. Woźniak Zbigniew

ROK: 1976 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Grażyna Wilczek

1. Bogucki Andrzej
2. Brajter Gerard
3. Brudny Józef
4. Czarnobaj Krystyna
5. Fogt Piotr
6. Frąckowiak Czesław
7. Gawęda Krzysztof
8. Gawronek Ryszard
9. Jagodziński Zbigniew
10. Jurowicz Janusz
11. Kaczmarek Leszek
12. Kantoch Krzysztof
13. Karkowski Mariusz
14. Kopiec Krzysztof
15. Koralewicz Krzysztof
16. Krawczyk Marek
17. Lisowska Leokadia
18. Łańczak Krzysztof
19. Łuckoś Jerzy
20. Matysiak Janusz
21. Młynarski Eligiusz
22. Polka Aleksander
23. Paluch Jerzy
24. Prostacki Krzysztof
25. Rekus Regina
26. Stachoń Ryszard
27. Stiller Jerzy
28. Steczek Adam
29. Syrka Teresa
30. Szafraniec Aleksandra
31. Szczypka Adam
32. Świder Stefan
33. Walek Andrzej
34. Węgrzynowski Grzegorz
35. Wróbel Jan
36. Wyszogrodzki Grzegorz
37. Zegarek Janina
38. Ziółkowski Wojciech
39. Żłobińska Anna

ROK: 1976 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Zenona Pilarek

1. Adamczyk Jerzy
2. Błaszczykowski Zygmunt
3. Chodkowska Małgorzata
4. Florczak Teresa
5. Gala Jan
6. Grabosz Edward
7. Hebda Jerzy
8. Jejszczok Stefan
9. Jeziorowski Piotr
10. Kałużny Józef
11. Kocot Henryk
12. Kubasiński Marek
13. Kubicki Andrzej
14. Kubiczek Jacek
15. Kwietniewski Zbigniew
16. Małek Marian
17. Małek Piotr
18. Ośliślok Zbigniew
19. Panic Zbigniew
20. Podlejska Grażyna
21. Porwit Jan
22. Rembierz Jan
23. Skowron Jerzy
24. Stępień Jan
25. Szymutko Barbara
26. Tuszyński Zygmunt
27. Waszyński Marek
28. Wolski Marek
29. Woźniakowski Piotr

ROK: 1977
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: inż. Czesław Żelazo

1. Borda Adam
2. Bratek Stefan
3. Brzoska Piotr
4. Buchacz Andrzej
5. Czech Grażyna
6. Doleżyk Zygmunt
7. Drożdż Ewa
8. Gomolec Henryk
9. Kania Marian
10. Kolarczyk Andrzej
11. Kost Florian
12. Kozieł Jan
13. Lamch Krystyna
14. Latusek Andrzej
15. Mielcarek Andrzej
16. Plewnia Józef
17. Rosenberger Henryk
18. Rzepczyk Manfred
19. Samisz Andrzej
20. Sitek Jerzy
21. Skiba Ilona
22. Skrobek Ryszard
23. Sosfa Jacek
24. Spora Eugeniusz
25. Trzaskowski Ryszard
26. Trzęsicki Franciszek
27. Waz Jerzy
28. Wicik Józef
29. Wiencek Antoni
30. Zamorowski Stefan
31. Zeleg Ireneusz

ROK: 1977
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Kubicka

1. Banaszek Marian
2. Bialuk Halina
3. Buchta Andrzej
4. Ciejek Witold
5. Czekała Gabriela
6. Dela Grzegorz
7. Dubiel Andrzej
8. Dworok Stanisław
9. Hoffmann Marek
10. Imbor Kazimierz
11. Jarosławiecki Zbigniew
12. Kamionka Grażyna
13. Kandziora Henryk
14. Kulpa Adam
15. Labus Adam
16. Leściorz Marek
17. Marciniak Jerzy
18. Marzec Jerzy
19. Matlok Marian
20. Pałka Wiesław
21. Peszka Janusz
22. Piech Karol
23. Pioszyk Sylwester
24. Plewik Jerzy
25. Pucek Sławomir
26. Satława Bogusław
27. Skworz Leszek
28. Sojka Stanisław
29. Srebniak Andrzej
30. Stampniewicz Jerzy
31. Śliz Andrzej
32. Tomaszewski Gabriel
33. Trójca Waldemar
34. Walencki Czesław
35. Wojtyczka Janusz
36. Wrona Wojciech
37. Wroński Kazimierz
38. Zębala Henryka

ROK: 1977
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: zabezpieczenia przeciwkorozyjne
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Bańkowski Waldemar
2. Bieganek Joanna
3. Bocianek Joanna
4. Bryl Michał
5. Chrząszcz Krzysztof
6. Gajewska Krystyna
7. Gwioździk Bogusława
8. Habarta Artur
9. Jachymczyk Jerzy
10. Jaskólska Grażyna
11. Kempa Grażyna
12. Kramorz Joachim
13. Król Marian
14. Kucap Włodzimierz
15. Latusek Urszula
16. Leksan Michał
17. Mendecki Krzysztof
18. Micał Janusz
19. Minkina Czesław
20. Okoń Edward
21. Sobieraj Małgorzata
22. Soczówka Stanisław
23. Sowa Iwona
24. Szczygieł Marian
25. Szlęzak Maria
26. Trzcionka Ryszard
27. Warzycha Barbara
28. Zeles Jacek
29. Żemła Grażyna

ROK: 1977 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Szwej

1. Baran Janusz
2. Białas Andrzej
3. Celej Andrzej
4. Dragon Marian
5. Drużkowski Krzysztof
6. Gajda Bogdan
7. Gebczyński Włodzimierz
8. Grela Zbigniew
9. Hampelski Zdzisław
10. Kolon Tadeusz
11. Łatacha Konrad
12. Matejuk Andrzej
13. Molenda Andrzej
14. Słowikowski Zbigniew
15. Stachańczyk Bogusław
16. Wierzbik Stanisław
17. Włodarczyk Sławomir
18. Wyględacz Ryszard
19. Zarychta Jerzy

ROK: 1977 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Teresa Paluch

1. Baraniak Janusz
2. Biegański Jerzy
3. Cieślak Zbigniew
4. Ćwek Janusz
5. Dacewicz Eugeniusz
6. Fujarski Marek
7. Gomułka Jadwiga
8. Gruszka Justyn
9. Jochemczyk Jerzy
10. Konieczny Krzysztof
11. Konwisarz Waldemar
12. Koszowski Zbigniew
13. Koziorz Marian
14. Kuc Leszek
15. Kucharczyk Bernard
16. Lidwin Janusz
17. Lipa Alojzy
18. Lis Andrzej
19. Łabus Lidia
20. Łątka Tadeusz
21. Mietliński Władysław
22. Mołek Ryszard
23. Niemczyk Andrzej
24. Niemczyk Janusz
25. Nowak Jadwiga
26. Palkij Roman
27. Parka Jerzy
28. Raducki Jerzy
29. Rduch Ryszard
30. Rodacki Józef
31. Sikora Kazimierz
32. Sołtysik Jerzy
33. Stefanik Adam
34. Sztaba Stanisław
35. Szulczyk Roman
36. Śpiewak Marek
37. Tomala Eugeniusz
38. Walek Andrzej
39. Żywica Zygmunt

ROK: 1977 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr inż. Stanisław Korzus

1. Banach Zbigniew
2. Boroń Jarosław
3. Fijałkowska Barbara
4. Frydrych Wiesław
5. Hajduk Pelagia
6. Jurek Aleksandra
7. Krawiec Marek
8. Lis Krzysztof
9. Malik Andrzej
10. Niedzielska Teresa
11. Paw Halina
12. Pogoń Krzysztof
13. Skrzypczak Barbara
14. Szynderski Krzysztof
15. Turoń Władysław
16. Tutaj Zdzisława
17. Wieloch Mieczysław
18. Wiernek Halina
19. Wojewoda Grzegorz
20. Złotnik Adam

ROK: 1977 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr inż. Stanisław Korzus

1. Dudek Janusz
2. Dymarczyk Jadwiga
3. Jędrusik Maciej
4. Kałużny Henryk
5. Kaminiów Danuta
6. Kozera Adam
7. Kuna Piotr
8. Łukasik Jerzy
9. Mruk Józef
10. Osowski Waldemar
11. Pacholec Krzysztof
12. Smorąg Paweł
13. Stępień Jacek
14. Walczak Andrzej
15. Wieszczycka Danuta
16. Wójcik Andrzej
17. Wrona Janusz
18. Żeromski Leszek

ROK: 1978
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Alina Waluś

1. Bomba Bernard
2. Czepiel Jerzy
3. Dybała Jan
4. Dyła Bogdan
5. Dziubek Ewa
6. Garska Lucyna
7. Gaudyn Bogdan
8. Kania Janina
9. Klimsa Edward
10. Koba Mieczysław
11. Kondla Danuta
12. Kurowski Marian
13. Loska Elżbieta
14. Mika Janusz
15. Mirek Edward
16. Nowakowski Henryk
17. Paluch Ryszard
18. Sikora Czesław
19. Śmieja Roman
20. Śmiglak Lidia
21. Waszkielewicz Irena
22. Wilk Helena
23. Wrona Wojciech
24. Zawadka Jacek

ROK: 1978
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: zabezpieczenia przeciwkorozyjne
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Dydkowski

1. Bakota Jolanta
2. Bołdys Grażyna
3. Buchta Grzegorz
4. Bula Jolanta
5. Dylewska Jolanta
6. Golik Krzysztof
7. Jakubas Joanna
8. Koncewicz Anna
9. Kopiec Daniel
10. Kowalski Lech
11. Kudra Lidia
12. Kuś Jan
13. Łukaszek Jerzy
14. Miarecki Marek
15. Morawiec Andrzej
16. Mytkowski Janusz
17. Palus Grzegorz
18. Palus Teresa
19. Pawlik Bogusław
20. Sadowski Wojciech
21. Szczęsna Bożena
22. Szołtysek Jacek
23. Tukaj Mirosław
24. Uniejewski Janusz
25. Urbanik Halina
26. Wawrzyniak Urszula
27. Zioła Renata

ROK: 1978
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno-pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Bawoł Irena
2. Błaszczyk Jarosław
3. Brzozowska Danuta
4. Cichoń Maria
5. Czech Urszula
6. Dziura Grzegorz
7. Grabowski Tadeusz
8. Gruszczyńska Danuta
9. Hofman Jolanta
10. Jaksa Jacek
11. Korczyński Zdzisław
12. Kozieł Jarosław
13. Kurzeja Piotr
14. Leszczyński Damian
15. Lotko Stefania
16. Mandowski Zbigniew
17. Michalski Janusz
18. Mosz Jan
19. Olszak Tadeusz
20. Podstawa Krzysztof
21. Pogorzelski Jacek
22. Procek Roman
23. Radźko Jarosław
24. Schmidt Bogdan
25. Skrzypczak Piotr
26. Sładek Ryszard
27. Suchoń Władysław
28. Szafraniec Krzysztof
29. Zalewski Piotr
30. Zdonek Ryszard

ROK: 1978
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Mieczysław Rytter

1. Bogucki Krzysztof
2. Chechelski Jarosław
3. Chechelski Wiesław
4. Chlund Marek
5. Danisz Henryk
6. Drapa Jan
7. Gąszcz Janusz
8. Głowa Michał
9. Kałwa Zbigniew
10. Kępa Mirosław
11. Kowalik Marek
12. Liberka Krzysztof
13. Matlak Grzegorz
14. Michalczyk Adam
15. Modrzyński Marek
16. Nerka Eugeniusz
17. Odoj Walter
18. Rosek Jerzy
19. Serafin Czesław
20. Sołtys Zbigniew
21. Sroczyński Sławomir
22. Szwarc Ryszard
23. Tukaj Bogdan
24. Walusz Janusz
25. Wolny Damian
26. Ździbło Romuald

ROK: 1978 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechnika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Ewa Klemińska

1. Adamczyk Stanisław
2. Banot Jarosław
3. Banyś Janusz
4. Bartosik Marek
5. Boczek Bogdan
6. Dąbrowski Jacek
7. Drożdżak Marek
8. Gołden Mirosław
9. Grzywnowicz Stefan
10. Jaśko Barbara
11. Klimaszewski Sławomir
12. Kornas Edward
13. Koza Marek
14. Małek Wojciech
15. Matyja Zdzisław
16. Mora Tomasz
17. Mól Jarosław
18. Nowak Zbigniew
19. Obrzywołek Jerzy
20. Pietrzy Wiesław
21. Prawik Mirosław
22. Romasnowski Bogdan
23. Seruga Jan
24. Sławek Mariusz
25. Stein Roman
26. Szafruga Zbigniew
27. Tomasik Stanisław
28. Urzędniczek Jacek
29. Warykiewicz Grażyna
30. Zemanek Tomasz
31. Ziębliński Mirosław
32. Żmija Leszek

ROK: 1978 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Olga Łonak

1. Bisikiewicz Krzysztof
2. Błaszkiewicz Henryk
3. Bukowska Iwona
4. Ciupek Marek
5. Czaja Edward
6. Domański Jerzy
7. Duda Mariola
8. Januszkiewicz Andrzej
9. Jędrusik Paweł
10. Jochemczyk Jerzy
11. Jurczyński Arkadiusz
12. Kaczmarczyk Tomasz
13. Karwas Elżbieta
14. Karwowski Grzegorz
15. Kidawa Włodzimierz
16. Kosłaka Andrzej
17. Kotuła Janusz
18. Krzaczyński Andrzej
19. Kulej Janusz
20. Kwaśniak Renata
21. Lewandowski Krzysztof
22. Marcinkiewicz Marek
23. Miller Krzysztof
24. Musiał Andrzej
25. Olejnik Adam
26. Rajca Irena
27. Sadkowski Adam
28. Sarna Włodzimierz
29. Serafin Wiesław
30. Skotnicki Tadeusz
31. Szczygielski Andrzej
32. Tarczewski Tadeusz
33. Trzęsimiech Anna
34. Wacura Wojciech
35. Wojnicki Arkadiusz
36. Wrona Paweł

ROK: 1978 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr inż. Barbara Moczulska

1. Bargieła Mirosław
2. Bruzda Gerard
3. Chudyk Jarosław
4. Ciesielski Jacek
5. Czyżewski Krzysztof
6. Drygalski Marek
7. Dudkiewicz Ewa
8. Gad Michał
9. Gancarczyk Bronisława
10. Habryka Monika-Kuźnik
11. Jakubas Jan
12. Karpińska Małgorzata
13. Knapczyk Leszek
14. Kołodziejczyk Anna
15. Kopiec Andrzej
16. Kosakowski Jacek
17. Kosik Andrzej
18. Kowalska Maria
19. Krasoń Jacek
20. Krawiec Marek
21. Krzywoń Stanisław
22. Kuc Krzysztof
23. Rak Jacek
24. Sarno Andrzej
25. Skipirzepa Małgorzata
26. Sojka Marian
27. Stanek Grażyna
28. Szczepanik Arkadiusz
29. Szuda Karol
30. Szymczyk Marek
31. Wawrzak Adam
32. Wawrzyniak Mariola
33. Żaliński Tadeusz

ROK: 1978 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Jan Wacura

1. Durański Leszek
2. Gierat Adam
3. Gorączka Adam
4. Górniak Bogusław
5. Gulcz Andrzej
6. Janda Marek
7. Janusz Eugeniusz
8. Juszczyk Wiesław
9. Kajdas Jarosław
10. Konieczny Ryszard
11. Kosałka Roman
12. Kwiecień Paweł
13. Lutyński Janusz
14. Mroziński Wojciech
15. Mróz Jarosław
16. Mruk Andrzej
17. Ostrowski Andrzej
18. Pilarek Andrzej
19. Rzeszółko Dariusz
20. Skalbmierski Mirosław
21. Sowiński Tomasz
22. Stachowicz Eugeniusz
23. Stolarczyk Marian
24. Strzałka Zbigniew
25. Szczepańska Krystyna
26. Śliwa Waldemar
27. Wacławczyk Jerzy
28. Witek Zdzisław
29. Wrona Krzysztof
30. Zapora Janusz
31. Ziębliński Ryszard
32. Zimocha Zbigniew

ROK: 1978 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA:

1. Barciej Zenon
2. Bochenek Arnold
3. Cebula Michał
4. Cembrzyński Tadeusz
5. Ciekała Zbigniew
6. Duda-Kupczyk Barbara
7. Dzierzkowska Elżbieta
8. Gałkowski Krzysztof
9. Gądek Waldemar
10. Jakóbczyk Janusz
11. Kałużny Henryk
12. Karkowska-Swoboda Małgorzata
13. Klabińska Joanna
14. Kordyński Sławomir
15. Krzakiewicz Andrzej
16. Kucias Krystian
17. Lasok Joanna
18. Makles Wiesław
19. Marszałek Jerzy
20. Patyński Tadeusz
21. Radomski Zbigniew
22. Rudowski Krzysztof
23. Skubiś Krzysztof
24. Słaboń Tadeusz
25. Szczudło Jan
26. Zawierucha Jerzy
27. Zych Zdzisław


ROK: 1979
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Irena Lubowiecka

1. Baron Zbigniew
2. Bocianek Ludwik
3. Domagała Anna
4. Domański Tadeusz
5. Duda Krzysztof
6. Dymerowicz Tadeusz
7. Galos Eugeniusz
8. Ginał Michał
9. Głuszak Jacek
10. Górka Tadeusz
11. Grabowski Adam
12. Hanusik Krzysztof
13. Kałamarz Piotr
14. Kowalik Andrzej
15. Kowalski Dariusz
16. Kozioł Wiesław
17. Lamch Krzysztof
18. Oleś Urszula
19. Pytlarz Antoni
20. Soczówka Mirosław
21. Waszkielewicz Bogdan

ROK: 1979
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Kubicka

1. Adler Gabriela
2. Deleska Jarosław
3. Gadacz Bogdan
4. Gawełczyk Jan
5. Gwiazda Andrzej
6. Hojka Marek
7. Imielski Sylwester
8. Kołodziejczyk Elżbieta
9. Kowalewski Tadeusz
10. Krasoń Andrzej
11. Kubisa Joanna
12. Kuchta Ryszard
13. Latka Ryszard
14. Ludwiczak Piotr
15. Parkosz Krzysztof
16. Rak Piotr
17. Skotnica Marek
18. Słomczyńska Grażyna
19. Smolarz Romuald
20. Sokołowska Urszula

ROK: 1979
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: zabezpieczenia przeciwkorozyjne
WYCHOWAWCA: mgr Maria Morytko

1. Barglik Wanda
2. Baron Agata
3. Bucka Grażyna
4. Dmitriew Marek
5. Golonka Grażyna
6. Gruszka Jarosław
7. Januszewska Jolanta
8. Jaworski Michał
9. Krawczyk Teresa
10. Krawczyńska Ewa
11. Kudła Jolanta
12. Majzel Anna
13. Polus Bożena
14. Ratajczyk Marek
15. Sauer Barbara
16. Sojka Halina
17. Tarnowska Alina
18. Wiórkowski Andrzej
19. Wróbel Zenon
20. Złotnik Bożena

ROK: 1979
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Mieczysław Kwapisz

1. Augustyn Zbigniew
2. Baduła Krzysztof
3. Biskup Andrzej
4. Czapla Krzysztof
5. Dydyna Krzysztof
6. Gabauer Klaudiusz
7. Gawlik Andrzej
8. Homann Artur
9. Koćwin Zbigniew
10. Kracla Jerzy
11. Król Grzegorz
12. Lebek Zbigniew
13. Matyja Krzysztof
14. Mytnik Tadeusz
15. Nowak Jan
16. Nowicki Dariusz
17. Pisarski Jan
18. Sambor Jerzy
19. Samol Marek
20. Strycharz Jerzy
21. Szafron Adam
22. Szumilas Ryszard
23. Śmieszkoł Andrzej
24. Tudyka Dariusz
25. Wrona Leszek
26. Zięba Krzysztof

ROK: 1979
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Jadwiga Nawotka

1. Bonczar Jacek
2. Boryczko Aleksander
3. Dębek Ryszard
4. Draga Bernard
5. Dzwonek Waldemar
6. Gruchlik Eugeniusz
7. Kogut Ryszard
8. Kotmis Wawrzyniec
9. Kowalczyk Zbigniew
10. Lindner Józef
11. Łopatowski Andrzej
12. Machura Jerzy
13. Niesler Piotr
14. Ociepka Mirosław
15. Pasek Andrzej
16. Piwowarski Arkadiusz
17. Pośpieszczyk Andrzej
18. Sieradzki Jacek
19. Stolarczyk Zbigniew
20. Szczepański Roman
21. Szklarski Piotr
22. Szołtysek Piotr
23. Szwiec Henryk
24. Śmieja Roman
25. Wajda Tadeusz
26. Walter Marian
27. Wiśniewski Krzysztof

ROK: 1979 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Janina Zapart

1. Bargiel Lucyna
2. Bargieła Jacek
3. Bucki Edward
4. Cieplak Tadeusz
5. Cieślikowski Zbigniew
6. Dziuba Wanda
7. Grela Dorota
8. Grudniak Roman
9. Grzesło Beata
10. Grzyb Adam
11. Jędrusik Jarosław
12. Karwacki Włodzimierz
13. Kata Dionizy
14. Kordys Marek
15. Kramarz Włodzimierz
16. Krawiec Krzysztof
17. Kubat Marek
18. Majchrzak Bogdan
19. Małecka Elżbieta
20. Mól Roman
21. Mucha Leszek
22. Olaszewski Włodzimierz
23. Olczyk Piotr
24. Przęda Jerzy
25. Puta Bożena
26. Rodek Stanisław
27. Rok Kazimierz
28. Ruciński Krzysztof
29. Siedlecki Krzysztof
30. Suchecki Marek
31. Tabor Jacek
32. Wojnicki Zbigniew
33. Zacharska Bożena
34. Zieliński Janusz

ROK: 1979 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Bożena Buchacz

1. Bartnik Elżbieta
2. Ciupiński Czesław
3. Dubiel Marek
4. Dudek Jarosław
5. Gałuszka Mirosław
6. Gomoliszewski Sławomir
7. Herman Cezary
8. Jędryczek Dorota
9. Kalarus Marek
10. Kopacz Dariusz
11. Kościuczuk Aleksandra
12. Kot Dariusz
13. Krawczyk Mirosław
14. Krupa Marek
15. Kwiecień Ireneusz
16. Latacz Leszek
17. Lipiński Zbigniew
18. Macha Krzysztof
19. Michalec Janusz
20. Mielnik Andrzej
21. Morawiec Andrzej
22. Nawrocki Ryszard
23. Piekarczyk Włodzimierz
24. Ryba Barbara
25. Stiller Maria
26. Toborek Jacek
27. Urbańska Dorota
28. Wosik Marek
29. Wrona Krzysztof
30. Ziembicki Grzegorz

ROK: 1979 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: automatyzacja i mechanizacja procesów hutniczych
WYCHOWAWCA: mgr Anna Stobińska

1. Abramczyk Wiesław
2. Bil Jadwiga
3. Błażejewski Jan
4. Cierpacz Marek
5. Garlacz Jan
6. Gruszecki Krzysztof
7. Jakóbczyk Halina
8. Kamiński Sławomir
9. Kołodziejczyk Ireneusz
10. Komorowski Ryszard
11. Kowalik Jan
12. Kozłowski Marek
13. Kubiczek Włodzimierz
14. Lekstoń Mirosław
15. Matuszczyk Andrzej
16. Medwwdź Zbigniew
17. Mitka Daniel
18. Mrugalska Danuta
19. Panuś Jacek
20. Pełka Krzysztof
21. Pieprz Bożena
22. Pietrakowski Eugeniusz
23. Pietrzyk Czesław
24. Pogłódek Jan
25. Rejdych Zbigniew
26. Rodacki Mieczysław
27. Sauer Jerzy
28. Sowa Sławomir
29. Tucharz Witold
30. Warmuz Zbigniew
31. Zapór Jacek

ROK: 1979 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Józef Boryszewski

1. Bednarski Kazimierz
2. Florek Jace
3. Francuz Krzysztof
4. Giera Grażyna
5. Gołygowski Jacek
6. Grądel Jacek
7. Karkos Jacek
8. Klasiński Andrzej
9. Krupski Zbigniew
10. Kuzior Arkadiusz
11. Kwapień Roman
12. Leś Jerzy
13. Mroczkowski Jan
14. Nowak Elżbieta
15. Ordon Tadeusz
16. Płaczek Janusz
17. Podsiadło Jerzy
18. Porębski Włodzimierz
19. Powroźnik Zbigniew
20. Stefaniak Adam
21. Szmal Krzysztof
22. Szostek Bogusława
23. Ślęzak Mariusz
24. Twardoch Grzegorz
25. Tylmann Sławomir
26. Wardęga Adam
27. Wilk Krzysztof
28. Woźniczko Marek
29. Wrona Zbigniew
30. Wróblewska Lucyna

ROK: 1980
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Bogus Krzysztof
2. Bugiel Joanna
3. Czułek Barbara
4. Jany Eugeniusz
5. Karpieszczuk Krzysztof
6. Kluczniak Grzegorz
7. Kocierz Krzysztof
8. Lato Piotr
9. Łakomik Bożena
10. Łukasik Andrzej
11. Matuszek Lucjan
12. Musiał Bożena
13. Pawełczyk Piotr
14. Popenda Roman
15. Rymarz Jerzy
16. Skuza Leszek
17. Wawrzyniak Karol
18. Wieczorek Krzysztof
19. Wieszyński Waldemar
20. Żuk Józef

ROK: 1980
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Marzec

1. Bruzda Piotr
2. Czapla Ludwik
3. Janczak Janusz
4. Kołodziej Mariusz
5. Kościelniak Jarosław
6. Kuczera Korneliusz
7. Michalski Tomasz
8. Moroń Jerzy
9. Noras Andrzej
10. Orłowicz Tadeusz
11. Pilarczyk Grażyna
12. Rybak Wiesław
13. Smreczak Marek
14. Syrnicki Janusz
15. Szary Andrzej
16. Szołtysek Małgorzata
17. Szostok Leon
18. Szwagierek Henryk
19. Warzyszyński Mariusz
20. Wawrzynek Elżbieta
21. Wiench Beata

ROK: 1980
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Czuchraj Tomasz
2. Deckert Barbara
3. Dziubek Barbara
4. Gacek Stanisław
5. Gagulewicz Grażyna
6. Grześkowiak Aleksandra
7. Kania Danuta
8. Karpiński Andrzej
9. Korzonek Gabriela
10. Łosin Barbara
11. Maślanka Daniel
12. Palt Paweł
13. Piecuch Robert
14. Pieczara Teresa
15. Serzysko Andrzej
16. Śmieszkoł Piotr
17. Urbanek Czesław
18. Żelazo Andrzej

ROK: 1980
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Mieczysław Kasprzak

1. Bernard Bogusław
2. Budny Władysław
3. Chruszcz Krzysztof
4. Dłubak Przemysław
5. Duda Mirosław
6. Duży Krzysztof
7. Dyduch Wanda
8. Dziuk Gerard
9. Fryc Mariusz
10. Gabrielczyk Marek
11. Góźdź Mirosław
12. Habryka Mirosław
13. Hanzel Andrzej
14. Jakubiak Krzysztof
15. Knopek Marek
16. Koczy Michał
17. Krasoń Andrzej
18. Kuś Janusz
19. Leszczyński Jerzy
20. Markiel Krzysztof
21. Pastwa Andrzej
22. Pieprzyca Marek
23. Probierz Mirosław
24. Probierz Zbigniew
25. Ratoń Mariusz
26. Strugała Mirosław
27. Strumiński Krzysztof
28. Suślik Jolanta
29. Zalewski Krystian
30. Zawiła Józef

ROK: 1980
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Sitko

1. Bula Marek
2. Cimander Jerzy
3. Gabor Gabriel
4. Gacek Witold
5. Golda Krzysztof
6. Hoof Aleksander
7. Koźmiński Dariusz
8. Królik Tadeusz
9. Łęcki Krzysztof
10. Ociepka Bogdan
11. Radosz Jerzy
12. Rakowski Bogdan
13. Siewiorek Janusz
14. Sikora Janusz
15. Siupka Bronisław
16. Spałek Andrzej
17. Szendzielorz Marceli
18. Tyl Mirosław
19. Włoczyk Romuald
20. Wypiór Andrzej

ROK: 1980 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr A. Jędrzejkiewicz

1. Bartosik Andrzej
2. Bartosz Leszek
3. Biały Mariusz
4. Chaberka Elżbieta
5. Ciołek Bogusław
6. Cygan Witold
7. Girek Jerzy
8. Gradzik Krzysztof
9. Grzybowski Bogusław
10. Jastrzębski Janusz
11. Karch Bogusław
12. Kordiaczyński Antoni
13. Kruk Wojciech
14. Kula Krzysztof
15. Mazur Paweł
16. Muś Janusz
17. Okularczyk Krzysztof
18. Osemlak Zenon
19. Pniak Małgorzata
20. Robak Andrzej
21. Słabosz Paweł
22. Słodółkiewicz Aleksandra
23. Smedzik Jolanta
24. Sobieraj Adam
25. Szkulik Małgorzata
26. Szwajka Ewa
27. Szyndler Marek
28. Ślęzak Cezary
29. Tukajski Grzegorz
30. Waligóra Zbigniew
31. Wudarczyk Izabela

ROK: 1980 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: automatyzacja i mechanizacja procesów hutniczych
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Szwej

1. Hutnik Elwira
2. Kaprys Danuta
3. Karwowski Tomasz
4. Kłaszewski Piotr
5. Koszowski Dariusz
6. Kowal Małgorzata
7. Koziarz Andrzej
8. Kulik Andrzej
9. Kuzior Krzysztof
10. Legęza Zbigniew
11. Łudzień Robert
12. Maćczak Andrzej
13. Orczyk Piotr
14. Piasecki Marek
15. Pokoca Arkadiusz
16. Pożoga Tomasz
17. Pytlak Wojciech
18. Rogala Kamil
19. Szapiska Elżbieta
20. Szapiska Maria
21. Szarawarski Mirosław
22. Witas Janusz
23. Zaczkowski Bogdan

ROK: 1980 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Zenon Sowula

1. Borecki Andrzej
2. Chrobot Wacław
3. Ćwiertnia Krzysztof
4. Góralczyk Celina
5. Góralczyk Marek
6. Grabowska Krystyna
7. Herman Krzysztof
8. Iwachow Janusz
9. Janikowski Krzysztof
10. Jaźwiec Jolanta
11. Jon Zbigniew
12. Kajdas Arkadiusz
13. Karwat Zbigniew
14. Kochan Krystyna
15. Kociołkowski Andrzej
16. Król Andrzej
17. Kurzynoga Elżbieta
18. Kuzera Ryszard
19. Machura Jacek
20. Markowski Bogdan
21. Mucha Sławomir
22. Papaj Waldemar
23. Pięta Grzegorz
24. Polak Robert
25. Stanicki Sławomir
26. Włodarczyk Leszek

ROK: 1981
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr Helga Michalczyk-Ledwig

1. Janik Ryszard
2. Jędrusiak Jerzy
3. Kocan Zbigniew
4. Kolarczyk Piotr
5. Krupa Marek
6. Krupa Stanisław
7. Lytek Eugeniusz
8. Mazur Krzysztof
9. Mucha Marek
10. Neska Jacek
11. Pasikowski Piotr
12. Podstawka Andrzej
13. Richter Jerzy
14. Rusin Walenty
15. Sobgra Zbigniew
16. Warcholiński Zbigniew

ROK: 1981
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Gertruda Sarna

1. Bachusz Marek
2. Białas Henryk
3. Czubała Jacek
4. Długajczyk Czesław
5. Domański Roman
6. Gediga Janusz
7. Grzegorczyk Zbigniew
8. Grzegorzek Jarosław
9. Grzybek Karol
10. Haratyk Jacek
11. Horst Józef
12. Klose Piotr
13. Kobza Jarosław
14. Korski Jerzy
15. Koska Marek
16. Lonczar Krystian
17. Machul Jan
18. Matera Antoni
19. Nelec Andrzej
20. Piecko Mirosław
21. Pilarczyk Krzysztof
22. Tyla Jan
23. Węgrzyn Grzegorz
24. Zientek Marek

ROK: 1981
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Lasek

1. Bissinger Halina
2. Chruszcz Jolanta
3. Chwila Elżbieta
4. Drygalska Zofia
5. Gajewska Jolanta
6. Goj Maria
7. Gruchel Wojciech
8. Hołyś Jerzy
9. Janeczek Regina
10. Koba Henryka
11. Korpała Beata
12. Kowalczyk Renata
13. Kowolik Gerard
14. Krawiec Izabela
15. Mamczyńska Grażyna
16. Paluch Krzysztof
17. Siembab Małgorzata
18. Skowronek Ewa
19. Sokół Renata
20. Stachańczyk Jolanta
21. Stefanović Jadranka
22. Strumińska Sławomira
23. Szczepaniak Joanna
24. Torbus Krzysztof
25. Tybel Urszula
26. Walicka Bożena

ROK: 1981
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Janina Lorenc

1. Baran Marzena
2. Dydkowski Grzegorz
3. Grabowska Barbara
4. Hasenberg Krzysztof
5. Jaśko Krzysztof
6. Kandora Piotr
7. Karasiewicz Leszek
8. Kempa Roman
9. Kiris Lucjan
10. Klimas Anna
11. Kowalski Marian
12. Lata Bogdan
13. Lewandowski Wojciech
14. Lorent Adam
15. Maciejko Marek
16. Maciejko Zbigniew
17. Mika Małgorzata
18. Misiak Tadeusz
19. Ocylok Karol
20. Okrajek Danuta
21. Oleksy Bogusław
22. Pawlicki Jacek
23. Pękała Adam
24. Raszewski Arkadiusz
25. Retmańczyk Mariola
26. Szklarz Marian
27. Tatura Małgorzata
28. Woźniak Cezary
29. Zgajewski Jacek
30. Żaliński Arkadiusz
31. Żyła Andrzej

ROK: 1981
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Dobrowolski Grzegorz
2. Dułacz Andrzej
3. Gola Piotr
4. Gruszka Mariusz
5. Hajduk Ireneusz
6. Jajszczok Ryszard
7. Jasiak Andrzej
8. Kozłowski Mirosław
9. Małkowski Krzysztof
10. Małyszko Wiesław
11. Matuszek Zbigniew
12. Mendala Marek
13. Mikołajski Grzegorz
14. Napieralski Janusz
15. Pacyga Krzysztof
16. Pietrzykowski Bogusław
17. Pośpiech Kazimierz
18. Sapota Arkadiusz
19. Starzyk Bogusław
20. Szota Stanisław
21. Tomanek Stefan
22. Wiejacha Bogusław
23. Wilczyński Włodzimierz
24. Wołkowski Maciej
25. Woźny Jerzy
26. Zając Gabriel
27. Żyła Andrzej

ROK: 1981 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Zenona Pilarek

1. Bajdek Aleksandra
2. Borowiec Ireneusz
3. Cieślik Andrzej
4. Cioch Bogdan
5. Ciszek Krzysztof
6. Czech Adam
7. Faliński Roman
8. Florkiewicz Wiesław
9. Gębczyński Arkadiusz
10. Gęborski Andrzej
11. Grabowski Mirosław
12. Huptys Marek
13. Jarosz Elwira
14. Kopka Marek
15. Kowal Krzysztof
16. Kowalska Alicja
17. Krawczyk Anna
18. Kyrcz Zbigniew
19. Lipiński Krzysztof
20. Litewka Zdzisław
21. Łada Leszek
22. Maciaszek Jadwiga
23. Małota Adam
24. Michalski Jacek
25. Nagły Waldemar
26. Rodał Roman
27. Sikora Izabela
28. Smędzik Dariusz
29. Stachowicz Krystyna
30. Śmiech Marek
31. Tomzik Jerzy
32. Wacura Joanna
33. Walczak Teresa
34. Żarski Ireneusz

ROK: 1981 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: automatyzacja i mechanizacja procesów hutniczych
WYCHOWAWCA: mgr Grażyna Wilczek

1. Baran Zbigniew
2. Bieniek Henryk
3. Buła Teresa
4. Cembrzyński Jerzy
5. Dudzik Barbara
6. Dworczyk Małgorzata
7. Kowalski Stanisław
8. Krupiński Leszek
9. Krzykawska Jolanta
10. Malec Zbigniew
11. Masłowski Roman
12. Mazur Jan
13. Michta Arkadiusz
14. Mielnik Krzysztof
15. Mosór Włodzimierz
16. Nowak Ewa
17. Segieta Krzysztof
18. Stach Joanna
19. Stefański Józef
20. Świrad Józef
21. Taborek Krzysztof
22. Targosz Paweł
23. Waluga Dariusz
24. Wieczorek Zbigniew
25. Wiercioch Piotr
26. Wróbel Andrzej
27. Zawalski Sławomir
28. Zwierzchowski Dariusz

ROK: 1981 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Zawarczyńska

1. Baran Grażyna
2. Będkowska Urszula
3. Błaszczyk Artur
4. Bujak Mirosław
5. Dudwał Arkadiusz
6. Garlicki Jerzy
7. Gołda Mariola
8. Greszta Mariusz
9. Jabłońska Iwona
10. Jop Andrzej
11. Juszczyk Jacek
12. Kopciara Marek
13. Kowalik Stanisław
14. Łaszewski Lesław
15. Mrożkiewicz Jadwiga
16. Oleksy Małgorzata
17. Podleś Daniel
18. Pytel Halina
19. Skalny Jarosław
20. Smorąg Jarosław
21. Snopek Zbigniew
22. Stanaszek Maria
23. Wyporska Beata

ROK: 1981 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Ewa Wartak

1. Bogolubow Jan
2. Budny Mirosław
3. Budziszewski Mirosław
4. Ciastoń Marek
5. Czekaj Janusz
6. Drzazgowski Andrzej
7. Eksner Paweł
8. Francuz Janusz
9. Gasik Waldemar
10. Gola Sławomir
11. Janeczek Sławomir
12. Kiercz Krzysztof
13. Łądka Zbigniew
14. Piekarczyk Witold
15. Sarnik Henryk
16. Stasiak Krzysztof
17. Stelmański Grzegorz
18. Walczyk Włodzimierz
19. Wrześkiewicz Mirosław

ROK: 1982
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: metalurgia surówki i stali
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Bałys Mirosław
2. Bielak Marek
3. Chałupka Zbigniew
4. Cichoń Marek
5. Duda Stefan
6. Duniec Zbigniew
7. Hoinkis Piotr
8. Jendryka Krzysztof
9. Jerchel Adam
10. Karczewski Janusz
11. Kuras Wojciech
12. Latusek Stefan
13. Nowak Grzegorz
14. Olejarczyk Marek
15. Osyra Krzysztof
16. Per Mirosław
17. Polakowski Marek
18. Poniatowski Marek
19. Santura Karol
20. Smerczek Antoni
21. Sojda Roman
22. Suliga Wiesław
23. Szot Janusz
24. Śledzikowski Dariusz
25. Urbańczyk Marek
26. Zalewski Eugeniusz

ROK: 1982
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Zimmer

1. Adamoszek Grzegorz
2. Barburski Mirosław
3. Barwiński Marek
4. Bistyga Zbigniew
5. Bracisiewicz Waldemar
6. Bul Marek
7. Czubała Maciej
8. Derra Marian
9. Dyc Mariusz
10. Halemba Henryk
11. Jasiński Sławomir
12. Kluczniak Zbigniew
13. Knop Tomasz
14. Kopel Karol
15. Matuszek Krzysztof
16. Misiek Marek
17. Natonik Damian
18. Niesler Jerzy
19. Nowak Mariusz
20. Odoj Krzysztof
21. Palka Czesław
22. Przejczowski Adam
23. Ratuszniak Zbigniew
24. Sarna Stanisław
25. Stelmach Roman
26. Szałowski Janusz
27. Szulc Jacek
28. Świeczak Piotr
29. Tomala Krystian
30. Zasucha Grzegorz

ROK: 1982
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: inż. Urszula Warykiewicz

1. Adrikowska Elżbieta
2. Aksamit Bożena
3. Borzym Lilianna
4. Buczek Iwona
5. Capiga Iwona
6. Czerlunczakiewicz Adrian
7. Dominiczak Aleksandra
8. Janecka Barbara
9. Kopacz Bogusława
10. Kubik Tomasz
11. Kukowska Halina
12. Liszka Iwona
13. Ogłaza Bogdan
14. Półtorak Elżbieta
15. Rosiak Jacek
16. Siupka Grażyna
17. Sowa Mirosław
18. Stęchły Halina
19. Szafran Dorota
20. Szafran Ewa
21. Tomczyk Kazimierz
22. Tyszkiewicz Waldemar
23. Waloszek Elwira
24. Wicher Irena
25. Wilk Maria
26. Woźniak Janusz
27. Zajczyk Halina
28. Żelezik Alicja

ROK: 1982
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Maria Kędziorczyk-Zielonka

1. Badeński Janusz
2. Bernais Marek
3. Chudy Mirosław
4. Czerwińska Elżbieta
5. Duda Andrzej
6. Dzieciątko Mirosław
7. Faroń Damian
8. Figiel Andrzej
9. Gaj Dariusz
10. Gawiński Marek
11. Gruszka Teresa
12. Gryga Urszula
13. Hanzel Piotr
14. Jelonek Barbara
15. Kotas Janusz
16. Kowalczyk Mirosław
17. Kumor Ryszard
18. Loska Grzegorz
19. Lowak Bogusław
20. Maryon Robert
21. Mielczarek Jarosław
22. Moszczyńska Bożena
23. Narowski Leszek
24. Paszek Marek
25. Radacz Krzysztof
26. Radłowski Dariusz
27. Romański Mirosław
28. Siewiert Adrian
29. Siwek Tomasz
30. Sowa Eugeniusz
31. Stuchlik Jacek
32. Toma Cezary
33. Weiser Grzegorz

ROK: 1982
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: przeróbka plastyczna stali
WYCHOWAWCA: mgr Irena Vogtman

1. Cziba Marek
2. Gorzelak Ireneusz
3. Grzybek Marek
4. Jaskulski Ryszard
5. Kancelista Damian
6. Karcz Mirosław
7. Kirszniok Franciszek
8. Kocur Mirosław
9. Korneluk Jacek
10. Muszalski Krzysztof
11. Neska Eugeniusz
12. Piecuch Roman
13. Pluskwik Piotr
14. Popenda Rudolf
15. Roczek Arkadiusz
16. Sopot Marek
17. Sztandera Marek
18. Śnigurski Dariusz
19. Witkowski Marek
20. Wójcik Jerzy
21. Wyciślok Donat
22. Żur Marek

ROK: 1982 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Szwej

1. Bargieł Dariusz
2. Białas Cezary
3. Białąs Janusz
4. Błasiak Łukasz
5. Cembrzyński Sławomir
6. Doliński Jerzy
7. Duszyński Dariusz
8. Gabryel Jerzy
9. Gil Dorota
10. Grzegorczyk Jerzy
11. Iwanowska Maria
12. Jakima Wojciech
13. Jaromin Andrzej
14. Jaśkiewicz Violetta
15. Krzystanek Małgorzata
16. Majewski Igor
17. Marciniak Krzysztof
18. Miłek Grzegorz
19. Molski Mirosław
20. Nowak Zbigniew
21. Płaziński Krzysztof
22. Pruciak Krzysztof
23. Przybyła Jacek
24. Siemiński Jacek
25. Skuła Arkadiusz
26. Szczudło Halina
27. Szlęk Józef
28. Torba Zenon
29. Turlej Bożena
30. Wilk Halina
31. Wiśniewski Zbigniew
32. Wrona Grzegorz
33. Zając Ryszard
34. Zyguła Jarosław

ROK: 1982 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: automatyzacja i mechanizacja procesów hutniczych
WYCHOWAWCA: mgr T. Paluch

1. Bochenek Romuald
2. Chomiczewski Tadeusz
3. Chyla Dorota
4. Czapla Leokadia
5. Depta Katarzyna
6. Gałkowska Lilla
7. Gruszka Sławomir
8. Janeczek Jarosław
9. Jurek Piotr
10. Karlik Robert
11. Krawiec Grażyna
12. Krawiec Jolanta
13. Krężel Grzegorz
14. Krzykawski Zbigniew
15. Miedzińska Bożena
16. Minor Danuta
17. Nawłoka Wiesław
18. Onak Daniel
19. Pędzik Dariusz
20. Pitas Czesław
21. Przybyłka Krzysztof
22. Sabatowska Bożena
23. Sikora Marian
24. Sztorc Bogusław
25. Świtała Longina
26. Toborowicz Małgorzata
27. Trojnar Adam
28. Trzeciak Andrzej
29. Walotek Roman
30. Wesołowski Tomasz
31. Wolnicki Ziemowit
32. Wyjadłowski Arkadiusz
33. Zięba Jacek
34. Zygmunt Andrzej

ROK: 1982 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Zenon Sowula

1. Bisaga Janusz
2. Blicharz Piotr
3. Cebo Andrzej
4. Fukasiewicz Henryk
5. Garula Anna
6. Gorączka Jacek
7. Jamroz Mirosław
8. Kiełkowski Krzysztof
9. Kieres Jerzy
10. Kowal Marek
11. Kowalczyk Janusz
12. Krawiec Andrzej
13. Krochmal Jan
14. Królak Jacek
15. Krypciak Marek
16. Kucharczyk Krzysztof
17. Kura Sławomir
18. Lech Jerzy
19. Migas Andrzej
20. Obrzut Andrzej
21. Okroja Marek
22. Pełka Grzegorz
23. Pluciński Robert
24. Sapińska Jadwiga
25. Skowron Krzysztof
26. Szczepański Adam
27. Szwajka Adam
28. Toborek Zbigniew
29. Tokarz Marek
30. Wandasiewicz Mariusz
31. Zarychta Janusz
32. Żuchowicz Grzegorz

ROK: 1983
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Maria Morytko

1. Barakoński Mikołaj
2. Barczyk Dariusz
3. Biernacki Jacek
4. Bonk Ryszard
5. Boruta Michał
6. Brocki Leszek
7. Brzoza Mirosław
8. Fura Mirosław
9. Gajewski Krzysztof
10. Gogola Andrzej
11. Hajduk Jacek
12. Hałas Jacek
13. Ignasiak Tadeusz
14. Kaczmarzyk Jacek
15. Kalinowski Ryszard
16. Kondzielnik Janusz
17. Kramorz Krystian
18. Kubas Janusz
19. Lebieżyński Bogdan
20. Martowski Jacek
21. Mazur Marian
22. Mendala Bogusław
23. Mzyk Roman
24. Ochojski Adam
25. Paliga Zbigniew
26. Piec Adam
27. Prządka Wojciech
28. Pysz Jacek
29. Rabiega Krzysztof
30. Smolarczyk Witold
31. Socha Grzegorz
32. Sygit Marek
33. Szkirel Janusz
34. Szydłowski Jacek
35. Szymonek Piotr
36. Wawrzenczak Lucjan

ROK: 1983
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Alina Waluś

1. Bratek Sabina
2. Brzezina Jerzy
3. Ceglarek Barbara
4. Gil Iwona
5. Graczykowska Gabriela
6. Horn Alina
7. Kaczmarek Marian
8. Karasiewicz Kazimierz
9. Kastelik Marek
10. Kluszczyk Andrzej
11. Koścień Mirosława
12. Krzyżowska Henryka
13. Leks Piotr
14. Lozinszek Małgorzta
15. Manikowski Robert
16. Mazur Jolanta
17. Michalska Brygida
18. Mierwińska Zdzisława
19. Moczala Beata
20. Niedzielska Dorota
21. Nowrot Monika
22. Papierniok Ludmiła
23. Pawlik Joanna
24. Rak Jadwiga
25. Schopp Wojciech
26. Stabik Danuta
27. Szczukocka Anna
28. Szmel Urszula
29. Wilsz Bronisława
30. Wróbel Izabella

ROK: 1983
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Janina Lorenc

1. Będkowski Andrzej
2. Ciołek Barbara
3. Dittrich Grzegorz
4. Flis Krystyna
5. Gaj Mariusz
6. Gajdzik Iwona
7. Grabosz Krzysztof
8. Grządziel Tatiana
9. Hozer Mirosław
10. Janus Witold
11. Kaczmarski Janusz
12. Kawecki Jerzy
13. Knap Andrzej
14. Kotala Dariusz
15. Kozak Grażyna
16. Krupa Marian
17. Kubista Piotr
18. Kuczera Mirosław
19. Ledwoń Wojciech
20. Mazur Waldemar
21. Michalak Andrzej
22. Michalska Jolanta
23. Niesyto Piotr
24. Noga Jacek
25. Ochudło Marian
26. Olszówka Jerzy
27. Pietranis Zbigniew
28. Ples Włodzimierz
29. Pleskot Mirosław
30. Szojda Jan
31. Tront Katarzyna
32. Trzeciak Gabriela
33. Węgliński Jerzy
34. Wróbel Ireneusz

ROK: 1983 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Ewa Klemińska

1. Bański Włodzimierz
2. Bielas Artur
3. Błoński Jerzy
4. Bzdyl Jerzy
5. Cież Marek
6. Dulias Tadeusz
7. Frączek Dariusz
8. Gryta Mariusz
9. Grzyb Grzegorz
10. Guzy Hanna
11. Haberko Zbigniew
12. Jagła Gabriela
13. Kaczor Mariusz
14. Kaźmierczyk Krzysztof
15. Klimaszewski Ireneusz
16. Kolera Zbigniew
17. Kordiaczyński Marek
18. Krochmal Wiesława
19. Kuc Maciej
20. Kulawik Janusz
21. Lachor Jacek
22. Leks Robert
23. Machura Tomasz
24. Mizera Janusz
25. Pięta Elżbieta
26. Polniak Jacek
27. Rusin Renata
28. Skóra Dariusz
29. Szota Paweł
30. Szymiec Ireneusz
31. Świda Dariusz
32. Teresiński Dariusz
33. Wilczek Dariusz
34. Wojtasik Marzanna
35. Zieliński Ryszard
36. Zimny Zbigniew

ROK: 1983 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: automatyzacja i mechanizacja procesów hutniczych
WYCHOWAWCA: mgr Olga Łonak

1. Borkowski Waldemar
2. Dąbek Tomasz
3. Dąbrowski Cezary
4. Deńca Ireneusz
5. Domańska Dorota
6. Duszyński Grzegorz
7. Dyduch Jan
8. Falfus Bożena
9. Gratkiewicz Andrzej
10. Habrajski Arkadiusz
11. Hetman Aleksandra
12. Jachymczyk Dariusz
13. Jarząbek Leszek
14. Karaś Dariusz
15. Kozioł Katarzyna
16. Krasoń Zbigniew
17. Lenart Wiesław
18. Makowski Ireneusz
19. Marzec Krzysztof
20. Michalska Lidia
21. Ostrouch Dariusz
22. Pacut Jacek
23. Pyzowska Małgorzata
24. Rogowicz Paweł
25. Rogowicz Piotr
26. Solecki Jacek
27. Spurgiasz Bogusław
28. Sywała Ewa
29. Szczęśnik Ewa
30. Upława Dorota
31. Upława Marta
32. Warzecha Andrzej
33. Wawrzyn Małgorzata
34. Widacha Anna

ROK: 1983 - filia Dąbrowa Górnicza
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: odlewnictwo
WYCHOWAWCA: mgr Barbara Pytlik

1. Adamek Adam
2. Antosik Jarosław
3. Błaś Andrzej
4. Czyżykiewicz Arkadiusz
5. Dąbrowa Anna
6. Gwadera Sławomir
7. Hajduk Grzegorz
8. Kafel Janusz
9. Kamela Andrzej
10. Klimas Mariusz
11. Klimczok Antoni
12. Kluk Dariusz
13. Kołodziejczyk Jarosław
14. Kowalik Krzysztof
15. Kryska Marek
16. Kulpanowicz Robert
17. Laski Krystian
18. Misztal Jerzy
19. Miśkiewicz Zbigniew
20. Nękanowicz Zbigniew
21. Pantak Grzegorz
22. Tomczyk Jacek
23. Walocha Paweł
24. Wilczura Artur
25. Wylon Krzysztof

ROK: 1984
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Mieczysław Rytter

1. Bilski Krzysztof
2. Byrczek Grzegorz
3. Czaja Ireneusz
4. Drewniok Bogusław
5. Fojcik Tomasz
6. Giza Andrzej
7. Horczak Adam
8. Hornik Adam
9. Kępa Krzysztof
10. Kosin Piotr
11. Lach Krzysztof
12. Mszyca Tomasz
13. Okunek Marek
14. Olbrich Roman
15. Olszewski Jacek
16. Piosik Andrzej
17. Piszczek Jacek
18. Romański Janusz
19. Syldatk Joachim
20. Szczerba Tomasz
21. Szklarz Leszek
22. Ślusarczyk Krzysztof

ROK: 1984
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Lasek

1. Czernecki Marian
2. Dudek Andrzej
3. Gąsior Roman
4. Grund Sylwia
5. Hornik Iwona
6. Iwanecki Piotr
7. Kałuża Mariola
8. Kazek Maria
9. Kempa Jacek
10. Majchrzak Joanna
11. Miśkiewicz Teresa
12. Palowska Barbara
13. Sadowski Tomasz
14. Serwa Joanna
15. Sobańska Barbara
16. Sprawka Jolanta
17. Szeja Andrzej
18. Szwarc Joanna
19. Szymborski Tomasz
20. Troszka Urszula
21. Wieczorek Teresa
22. Wiencek Halina
23. Witkowska Beata

ROK: 1984
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Irena Vogtman

1. Błotko Alfred
2. Bochen Jerzy
3. Czajka Maciej
4. Dudkowiak Jacek
5. Eszyk Piotr
6. Figura Jolanta
7. Graca Henryk
8. Gwóźdź Adam
9. Hełka Marek
10. Herman Grzegorz
11. Karkosz Adam
12. Kotala Ireneusz
13. Kubas Lidia
14. Kudełko Mariusz
15. Lazaj Krzysztof
16. Masłowski Marek
17. Palka Mirosław
18. Piechocki Stanisław
19. Piekiełek Marian
20. Puchałka Zbigniew
21. Sajon Paweł
22. Scok Anna
23. Sołtysek Małgorzata
24. Szczędzina Jolanta
25. Szewczyk Bogusław
26. Szudok Krzysztof
27. Szyndler Jacek
28. Tuszyński Marek
29. Urbańczyk Krystyna
30. Wesołowski Maciej
31. Wojtyniak Bogusław
32. Wójcik Krzysztof
33. Zaleśna Małgorzata

ROK: 1984
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Jadwiga Nawotka

1. Borawski Marek
2. Buchalik Adam
3. Gediga Arkadiusz
4. Górka Ryszard
5. Grabowski Jarosław
6. Jędrocha Bogdan
7. Kamiński Adam
8. Kocurek Janusz
9. Kuliński Grzegorz
10. Piestrak Grzegorz
11. Plichta Dariusz
12. Pluta Grzegorz
13. Rauk Paweł
14. Wachoński Ignacy
15. Załęcki Jacek
16. Zawisz Wiesław

ROK: 1985
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: maszyny i urządzenia hutnicze
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Marzec

1. Biedroń Jacek
2. Cebula Jacek
3. Cedrowicz Dariusz
4. Dutkiewicz Adam
5. Fronczek Radosław
6. Grabolus Marek
7. Herzog Andrzej
8. Janota Grzegorz
9. Król Arkadiusz
10. Krzywoń Jacek
11. Kukulski Artur
12. Kulesza Artur
13. Lejkowski Jacek
14. Lubandy Robert
15. Obacz Piotr
16. Piekarz Dariusz
17. Regulski Jacek
18. Słomkowski Jacek
19. Steczyński Mirosław
20. Stobik Damian
21. Wanat Grzegorz
22. Wawrzak Grzegorz
23. Węcławski Witold
24. Wiaderny Jarosław
25. Widlok Jacek

ROK: 1985
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Sitko

1. Chrzan Jerzy
2. Drygas Alina
3. Figura Anna
4. Janota Mirosław
5. Lechowicz Zbigniew
6. Łojewski Tomasz
7. Ostrowska Danuta
8. Pałasz Beata
9. Pilszczek Piotr
10. Pokorzyński Dariusz
11. Połedniok Czesław
12. Rudolf Marek
13. Sitko Justyna
14. Stajer Ewa
15. Wnęk Dariusz
16. Wolany Ryszard
17. Ziętara Joanna
18. Ziętek Jarosław

ROK: 1985
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Bajer Adam
2. Basak Bogdan
3. Bochenek Dariusz
4. Borkowski Leszek
5. Gaweł Bogumiła
6. Głowacka Ewa
7. Hurnik Wojciech
8. Jaguś Michał
9. Janocha Krzysztof
10. Krawczyk Marek
11. Kremer Waldemar
12. Krzyżan Grzegorz
13. Kwaśniewski Andrzej
14. Małyszko Sławomir
15. Maniera Damian
16. Mierzwiński Dariusz
17. Milczarczyk Jolanta
18. Neukrich Maria
19. Nowak Andrzej
20. Olczyk Artur
21. Olszewski Janusz
22. Ossowska Beata
23. Pastuszka Krzysztof
24. Pawlyta Janusz
25. Pawłowski Krzysztof
26. Perenc Bogdan
27. Szopa Andrzej
28. Świerc Krzysztof
29. Tarnowski Janusz
30. Więcław Wacław
31. Wyszka Ewa

ROK: 1985
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Dydkowski

1. Bednarek Krzysztof
2. Biernacki Piotr
3. Bodak Marek
4. Brożek Ryszard
5. Czajor Jacek
6. Drąg Roman
7. Helbin Andrzej
8. Jagodziński Robert
9. Kotyrba Bogdan
10. Kryśkow Dariusz
11. Krzywoń Piotr
12. Kubiczek Andrzej
13. Leszczyński Mirosław
14. Mieszczanin Ireneusz
15. Musioł Krzysztof
16. Niemiec Piotr
17. Skrzypulec Witold
18. Świerczyński Adam
19. Targosz Piotr
20. Zawistowski Marek
21. Zygmunt Ireneusz

ROK: 1986
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Gertruda Sarna

1. Bińkowski Andrzej
2. Chrzan Bogdan
3. Gołdys Krzysztof
4. Górny Michał
5. Klausa Dariusz
6. Kowal Grzegorz
7. Krawczyński Robert
8. Kuźba Dariusz
9. Lewek Jacek
10. Łyczak Wojciech
11. Marek Krzysztof
12. Matusiak Dariusz
13. Musiał Włodzimierz
14. Olszak Krzysztof
15. Pęcherczyk Piotr
16. Przybyłowski Tomasz
17. Pypłacz Marek
18. Pytel Jacek
19. Rupala Dariusz
20. Wierzbicki Ireneusz
21. Wrzesień Sławomir
22. Zieliński Marek

ROK: 1986
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Helga Michalczyk-Ledwig

1. Chmielarska Anita
2. Chwistecka Aldona
3. Grzymek Robert
4. Grzywacz Jolanta
5. Jarzyna Jolanta
6. Kempa Justyna
7. Klausa Piotr
8. Kocurek Jacek
9. Kubiak Celina
10. Kuszka Jolanta
11. Machera Anna
12. Małysiak Małgorzata
13. Nowak Lucyna
14. Nowak Urszula
15. Papała Bożena
16. Pelan Małgorzata
17. Plichta Elizeusz
18. Polok Piotr
19. Prudło Ewa
20. Snarski Dariusz
21. Stachurka Krzysztof
22. Wąsowicz Maciej
23. Woźniok Beata
24. Wróbel Roman
25. Zaremba Maciej

ROK: 1986
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Mieczysław Rytter

1. Cyberski Krzysztof
2. Domin Jarosław
3. Górski Mirosław
4. Heniek Grażyna
5. Hepa Adam
6. Hornik Grzegorz
7. Jastrzębski Marek
8. Jokiel Marek
9. Jursza Krzysztof
10. Klement Piotr
11. Kłębek Arkadiusz
12. Łyko Andrzej
13. Małecki Marek
14. Małycha Dariusz
15. Mika Iwona
16. Niesiobęcki Dariusz
17. Ociepka Lucjan
18. Pawelec Rajmund
19. Pławecki Bogdan
20. Skłodowska Barbara
21. Sołtys Jerzy
22. Synowiec Ireneusz
23. Tarabura Jacek
24. Tarnawski Roman
25. Tatar Ewa
26. Tomala Dariusz
27. Wencel Joanna
28. Winkler Bogdan

ROK: 1986
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Anna Hernas

1. Balwierz Jerzy
2. Bieniek Andrzej
3. Bodziak Marek
4. Cudejko Robert
5. Czagien Marcin
6. Czypionka Adam
7. Danisz Artur
8. Frąckiewicz Wojciech
9. Jamro Henryk
10. Klose Adam
11. Kotela Aleksander
12. Kunysz Marek
13. Kwiek Wojciech
14. Mol Janusz
15. Okoń Marek
16. Ostrowski Mariusz
17. Paradowski Krzysztof
18. Plichta Jarosław
19. Pradela Dariusz
20. Ramos Andrzej
21. Siarkowski Zbigniew
22. Skowroński Piotr
23. Stańczyk Tomasz
24. Strokosz Arkadiusz
25. Szojda Grzegorz
26. Zieliński Ryszard

ROK: 1987
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Józef Kruszyna

1. Adamik Jarosław
2. Duda Ireneusz
3. Florjański Szczepan
4. Gumiński Ryszard
5. JarominDariusz
6. Jędrusik Tomasz
7. Krawczyński Andrzej
8. Kruszyna Cezary
9. Kubista Grzegorz
10. Łabęcki Cezary
11. Mauer Czesław
12. Mazur Krzysztof
13. Michałek Tomasz
14. Mleczko Tomasz
15. Morytko Piotr
16. Mrzyk Adam
17. Oleksy Ireneusz
18. Pacuła Ryszard
19. Pęcherczyk Antoni
20. Sikora Andrzej
21. Siuta Janusz
22. Wcisło Maciej
23. Zając Grzegorz
24. Zales Bogdan

ROK: 1987
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: inż. Urszula Warykiewicz

1. Baran Gizela
2. Ćmok Ewa
3. Gawińska Bożena
4. Klima Aleksander
5. Kornaszewska Elżbieta
6. Kotas Justyna
7. Krawczyk Roman
8. Kuklok Alicja
9. Kurpiś Ilona
10. Machowska Elżbieta
11. Michalski Bartłomiej
12. Miękińska Alicja
13. Mrozek Adam
14. Piotrowska Aleksandra
15. Pucek Daniela
16. Siwiec Katarzyna
17. Skibe Jacek
18. Strzoda Krzysztof
19. Szacik Jolanta
20. Śmieszny Maciej
21. Wacławik Sabina
22. Wiktorczyk Joanna
23. Zgoł Marek
24. Zmarzły Anna

ROK: 1987
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Sitko

1. Bogacki Dariusz
2. Buszka Alicja
3. Dziedzic Bogdan
4. Filipiak Krzysztof
5. Grzywacz Bogusław
6. Janczak Andrzej
7. Jawoszek Waldemar
8. Jedlecki Roman
9. Klimontko Zbigniew
10. Kulik Piotr
11. Kurtok Grzegorz
12. Kurzal Piotr
13. Kuś Robert
14. Lieber Jacek
15. Mamczyńska Urszula
16. Pęcherz Dariusz
17. Pietrzczyk Rafał
18. Płaczek Artur
19. Połedniok Piotr
20. Skowrońska Renata
21. Szlonsok Andrzej
22. Ścierski Waldemar
23. Wróbel Jacek
24. Zięba Jarosław

ROK: 1987
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Jadwiga Nawotka

1. Apolinarski Aleksander
2. Bizoń Krzysztof
3. Brzózka Dariusz
4. Czechowski Ryszard
5. Grelak Zbigniew
6. Helbin Józef
7. Kłopocki Piotr
8. Konkol Grzegorz
9. Lichosik Waldemar
10. Masztafiak Mirosław
11. Paluch Wojciech
12. Sarota Dariusz
13. Słomczyński Robert
14. Surmański Dariusz
15. Ślemp Jacek
16. Walus Marek
17. Wolny Grzegorz
18. Zając Adam
19. Zych Wojciech
20. Żwirski Zbigniew

ROK: 1988
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Paweł Tuszyński

1. Brzoziak Andrzej
2. Drozdowski Aleksander
3. Dyszy Krzysztof
4. Figiel Dariusz
5. Gruchlik Grzegorz
6. Grzysek Jacek
7. Mastalerz Wojciech
8. Mazur Ryszard
9. Michnol Witold
10. Nowakowski Wojciech
11. Paluch Marian
12. Poloczek Adam
13. Polok Wojciech
14. Rozlach Andrzej
15. Samulak Dariusz
16. Surma Robert
17. Sznajder Mariusz
18. Wróbel Jacek
19. Ziółkowski Grzegorz

ROK: 1988
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Krystyna Sitko

1. Besia Jerzy
2. Biełka Grzegorz
3. Bieniek Jolanta
4. Brzoska Wojciech
5. Buk Barbara
6. Gabor Małgorzata
7. Mieszczanin Krzysztof
8. Milewski Roman
9. Orliński Piotr
10. Pampuch Beata
11. Pieszczek Joanna
12. Pogłódek Artur
13. Pyrek Janusz
14. Sęk Grzegorz
15. Skorek Mariusz
16. Skotnicki Andrzej
17. Stosur Ryszard
18. Szołtysek Ireneusz
19. Urbański Adam

ROK: 1988
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Senecka

1. Bałabań Witold
2. Chaber Piotr
3. Delung Dariusz
4. Ekiert Wojciech
5. Gizdoń Piotr
6. Krzywoń Jacek
7. Leśnik Jacek
8. Mierzwa Michał
9. Mucha Jerzy
10. Ostanek Tomasz
11. Pieprzyca Adrian
12. Pietrzak Roman
13. Potyka Robert
14. Siwek Mirosław
15. Smolarski Dariusz
16. Steller Witold
17. Strumień Adam
18. Woźniczka Grzegorz

ROK: 1989
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Piotr Czerniejewski

1. Bębenek Maciej
2. Bobrowski Paweł
3. Chomiczewski Jarosław
4. Dembiński Szymon
5. Gajda Lesław
6. Glanowski Krzysztof
7. Kania Marcin
8. Karolak Jacek
9. Kocur Dariusz
10. Krawczyk Dariusz
11. Krzemiński Cezary
12. Lewandowski-Kac Artur
13. Mytych Krzysztof
14. Niechciał Roman
15. Nowak Janusz
16. Oset Krzysztof
17. Pająk Dariusz
18. Pawelczyk Jacek
19. Pawłowicz Bernard
20. Rajtor Bronisław
21. Sikora Rafał
22. Smalcerz Krzysztof
23. Sochonos Adam
24. Sojka Marek
25. Tukaj Jarosław
26. Węgrzyn Grzegorz
27. Węgrzyn Piotr
28. Wolańczyk Jarosław
29. Wyderko Janusz
30. Zabłocki Dariusz

ROK: 1989
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Dydkowski

1. Bartczak Gabriela
2. Brzozowski Piotr
3. Jędrzejaszek Robert
4. Karpińska Anna
5. Kaszyca Dorota
6. Kopańska Anna
7. Kozielska Barbara
8. Kozińska Małgorzata
9. Kurzeja Dariusz
10. Langier Adrianna
11. Lenort Adam
12. Lein Joanna
13. Musiał Agata
14. Okunek Mariola
15. Olewińska Barbara
16. Przełożna Iwona
17. Sergiel Dorota
18. Stelmach Sławomir
19. Szafron Hanna
20. Świtała Danuta
21. Tkaczyk Dariusz
22. Urbaś Paweł
23. Wróblewska Anna
24. Wyrwa Katarzyna

ROK: 1989
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Wadowiec

1. Balcer Krzysztof
2. Baluch Mariusz
3. Bańkowski Paweł
4. Bogucki Wojciech
5. Boroń Halina
6. Dębski Jacek
7. Dudek Wojciech
8. Dylewska Małgorzata
9. Gembrowicz Michał
10. Hajduk Jacek
11. Hojeński Arkadiusz
12. Kobiela Jacek
13. Kołcon Jacek
14. Lepich Piotr
15. Łoj Grzegorz
16. Maryniak Bogdan
17. Musiał Adam
18. Olko Sławomir
19. Spyra Mariusz
20. Stachurski Wojciech
21. Szostak Grzegorz
22. Szwajgier Jacek
23. Szwej Wojciech
24. Zdebal Adam
25. Zemła Dariusz

ROK: 1990
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Halina Płoszaj

1. Balcerzak Jacek
2. Bort Andrzej
3. Franke Adam
4. Głuszek Paweł
5. Gontarz Tomasz
6. Gruszka Grzegorz
7. Grycz Piotr
8. Janosz Jerzy
9. Jędrzejczak Michał
10. Kempa Robert
11. Kędzioł Adam
12. Kłopocki Adam
13. Madej Piotr
14. Małota Adam
15. Miąsko Adam
16. Miziołek Tomasz
17. Morawiec Tadeusz
18. Murski Michał
19. Ochojski Krzysztof
20. Prusek Mariusz
21. Skrzypiec Michał
22. Strzelecki Piotr
23. Szuba Jarosław
24. Wala Krzysztof
25. Widawski Roman
26. Wójcik Piotr
27. Żurawik Piotr

ROK: 1990
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Wadowiec

1. Adamczyk Tomasz
2. Bińkowski Michał
3. Bojdoł Wojciech
4. Burzyk Tomasz
5. Ciszkiewicz Waldemar
6. Czarnecki Marcin
7. Gielara Marek
8. Golbik Ireneusz
9. Grzymek Iwona
10. Korek Zbigniew
11. Kurcjusz Roman
12. Lenard Faustyn
13. Lorek Andrzej
14. Maruszczyk Dariusz
15. Nycz Ryszard
16. Orłowski Józef
17. Piątek Grzegorz
18. Pierończyk Tomasz
19. Russek Grzegorz
20. Sikora Grzegorz
21. Stawinoga Adam
22. Stróżek Tomasz
23. Szczotka Dariusz
24. Wieczorek Piotr
25. Wołoszczak Jacek
26. Woźniak Klaudiusz
27. Zalech Mieczysław
28. Żołna Bernadeta
29. Żuk Andrzej
30. Żurawka Seweryn
31. Żyła Jacek

ROK: 1990
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Maria Zielonka

1. Bednorz Remigiusz
2. Bogus Tomasz
3. Czajkowski Piotr
4. Gierka Borys
5. Grzyb Wojciech
6. Kotas Tomasz
7. Kowal Mirosław
8. Kozioł Robert
9. Kruszyna Dariusz
10. Lamparski Robert
11. Majkowski Przemysław
12. Miloszek Jacek
13. Mrowiec Adam
14. Mrula Artur
15. Pilarski Adam
16. Stiller Radosław
17. Ślęzak Jarosław
18. Święcki Kajetan
19. Tomys Janusz
20. Unger Błażej
21. Więcławek Dariusz

ROK: 1991
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Józef Kruszyna

1. Antosik Michał
2. Błażyński Marek
3. Brzeziecki Marcin
4. Chwiołka Mariusz
5. Czajkowski Rafał
6. Dera Grzegorz
7. Dzikowski Andrzej
8. Głaszewski Dominik
9. Grzyśka Karol
10. Hiacent Krzysztof
11. Kiełboń Mirosław
12. Kiszel Damian
13. Kiszka Adam
14. Kosałka Rafał
15. Kriegler Grzegorz
16. Lalik Tomasz
17. Majtyka Zbigniew
18. Nejman Adam
19. Pawlok Grzegorz
20. Praski Tomasz
21. Równicki Adam
22. Stolorz Marek
23. Szojda Adam
24. Włoch Roman

ROK: 1991
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Lasek

1. Bieda Iwona
2. Cesarz Aleksandra
3. Chałek Marzena
4. Danch Mirosław
5. Drąg Bożena
6. Janeczko Justyna
7. Jeziorowska Danuta
8. Kubik Damian
9. Lipus Piotr
10. Lorek Adam
11. Marciocha Dorota
12. Pająk Tomasz
13. Perek Joanna
14. Sowa Mirosław
15. Spis Jolanta
16. Straszydło Amelia
17. Szpikowska Barbara
18. Szymanek Małgorzata
19. Ślimak Marcin
20. Śpiegowski Grzegorz
21. Wierzbicka Iwona

ROK: 1991
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Aleksandra Michalik

1. Bannert Iwona
2. Bartnicki Mariusz
3. Bożek Mirosław
4. Buchczik Dariusz
5. Celebański Marek
6. Górnioczek Marek
7. Iliewicz Witold
8. Janik Adrian
9. Jastrzębski Andrzej
10. Kania Henryk
11. Karasewicz Piotr
12. Koczubik Wojciech
13. Krowicki Bogusław
14. Król Krzysztof
15. Pilich Tomasz
16. Piórko Zbigniew
17. Radziejewski Zenon
18. Sowa Adam
19. Sroka Bogdan
20. Stężały Grzegorz
21. Strzódka Tomasz
22. Stypka Artur
23. Twardoch Tomasz
24. Uczciwek Grzegorz
25. Wieczorek Mirosława

ROK: 1991
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: inż. Piotr Pechan

1. Ćmak Jacek
2. Dyrda Jacek
3. Gluch Roman
4. Grądys Henryk
5. Grzymisławski Janusz
6. Gutkowski Dariusz
7. Jureczka Sławomir
8. Kozłowski Sebastian
9. Kucia Andrzej
10. Kwaśny Bartłomiej
11. Meyer Marcin
12. Owczarek Sławomir
13. Palewicz Piotr
14. Piekorz Bolesław
15. Pierzchała Robert
16. Popek Adam
17. Praiss Sebastian
18. Starzyczny Krzysztof
19. Stolarzewicz Sebastian
20. Szczepaniec Roman
21. Szykowski Grezgorz
22. Świątkowski Sebastian
23. Widera Jacek
24. Zarabski Aleksander
25. Żegleń Piotr
26. Życzkowski Robert

ROK: 1992
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Henryk Matuszek

1. Adamczyk Mariusz
2. Benek Sławomir
3. Błach Wojciech
4. Cichoń Krzysztof
5. Dróżdż Michał
6. Dudziński Michał
7. Froch Grzegorz
8. Gawlikowicz Krzysztof
9. Habuda Arkadiusz
10. Idczak Tomasz
11. Kapek Tomasz
12. Kastelik Cezar
13. Kołodziejczyk Bartłomiej
14. Kołodziejczyk Maciej
15. Krasuski Adam
16. Kwol Marek
17. Lewandowski Dariusz
18. Masztafiak Dariusz
19. Matysiak Marcin
20. Mokrysz Michał
21. Moros Witosław
22. Nowak Tomasz
23. Orlikowski Tomasz
24. Pietruszka Mariusz
25. Rak Mariusz
26. Skwierz Longin
27. Stolarzewicz Adam
28. Tacik Krzysztof
29. Wacławek Tomasz

ROK: 1992
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: inż. Urszula Warykiewicz

1. Absalon Marcin
2. Bańkowska Sylwia
3. Buczko Joanna
4. Dmytrzyk Jaromir
5. Drużba Aleksander
6. Grabowski Adam
7. Hadzik Danuta
8. Kołodziejczyk Rafał
9. Malik Gabriela
10. Pawłowska Agnieszka
11. Rasek Mariusz
12. Skowron Anetta
13. Słomka Jacek
14. Szołtysek Beata
15. Szyja Ewa
16. Tkaczyńska Katarzyna
17. Wadowska Barbara
18. Warzecha Iwona
19. Waszczuk Beata

ROK: 1992
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Jadwiga Nawotka

1. Baluch Grzegorz
2. Bąk Arkadiusz
3. Boroń Artur
4. Dewalski Grzegorz
5. Dębski Krzysztof
6. Dryla Zbigniew
7. Falszewski Marek
8. Gawlista Sebastian
9. Gola Dariusz
10. Gwioździk Wojciech
11. Kędzierawski Władysław
12. Kołodziej Dariusz
13. Kowalczyk Zbigniew
14. Kozyra Grzegorz
15. Kronenberger Rafał
16. Kyrcz Arkadiusz
17. Liszowski Krzysztof
18. Litwiński Marcin
19. Markowicz Grzegorz
20. Serafin Wojciech
21. Sowa Robert
22. Trocer Jarosław
23. Wzięch Mirosław

ROK: 1992
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Surowiak

1. Dziuk Jacek
2. Hildebrandt Adam
3. Jarosik Tomasz
4. Karafioł Wojciech
5. Kopeć Robert
6. Kopiec Marcin
7. Kosiorowski Dariusz
8. Kubica Robert
9. Łakomy Michał
10. Maciąg Adam
11. Madziąg Mariusz
12. Marciniak Mariusz
13. Matyja Rafał
14. Podgórski Tomasz
15. Przewoźny Damian
16. Raszka Tomasz
17. Senaczek Roman
18. Stachurski Andrzej
19. Turek Dariusz
20. Włosek Grzegorz
21. Wojciech Jacek
22. Zacher Robert
23. Życiński Robert

ROK: 1993
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Jadwiga Łabędzka-Kruppa

1. Bula Robert
2. Flis Krzysztof
3. Galuba Przemysław
4. Giel Grzegorz
5. Grzesiuk Dariusz
6. Hochuł Jarosław
7. Kiecka Stanisław
8. Kodroń Tomasz
9. Kotlarz Janusz
10. Kozieł Piotr
11. Krawczyński Krzysztof
12. Krawieczek Tomasz
13. Kurek Grzegorz
14. Maciaszek Krzysztof
15. Majka Bogusław
16. Michalski Adam
17. Połap Andrzej
18. Poprawski Zbysław
19. Przetocki Jacek
20. Pyka Krzysztof
21. Widerski Grzegorz
22. Wojciechowski Jerzy
23. Zych Sławomir
24. Zygmunt Tomasz

ROK: 1993
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Grażyna Wojciechowska

1. Bernacka Magdalena
2. Białas Marzena
3. Bracik Gabriela
4. Bronowicki Dominik
5. Bujok Robert
6. Gałeczka Paweł
7. Górecka Ewa
8. Gredka Renata
9. Koniarska Tatiana
10. Kucharska Izabela
11. Micyk Grzegorz
12. Orzeł Teresa
13. Owczarek Sławomir
14. Sierak Daria
15. Skrzypek Małgorzata
16. Sroka Anna
17. Ścięgaj Sylwia
18. Tuman Piotr
19. Wujec Marek
20. Zorawik Bogdan

ROK: 1993
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Wadowiec

1. Banaszczyk Marek
2. Bednarek Arkadiusz
3. Bonich Mieczysław
4. Celder Wojciech
5. Gawroński Grzegorz
6. Grudzień Renata
7. Irla Adrian
8. Jamrozy Krzysztof
9. Kowalik Paweł
10. Kyc Mirosław
11. Machowska Barbara
12. Makoś Artur
13. Oporek Sebastian
14. Pazurek Marcin
15. Ryszko Adam
16. Sikorski Tomasz
17. Staszek Andrzej
18. Surzyn Tomasz
19. Święs Tomasz
20. Wirtek Mirosław
21. Wodarz Marcin

ROK: 1993
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Stella Hus

1. Bańka Paweł
2. Binasik Tomasz
3. Buschmann Jacek
4. Chwila Tomasz
5. Demarczyk Dariusz
6. Jakóbik Jacek
7. Jarczyński Robert
8. Jas Wojciech
9. Jochemczak Marcin
10. Koczberski Tomasz
11. Komada Grzegorz
12. Kozioł Jacek
13. Kupicha Rafał
14. Lorenc Mirosław
15. Pawęzłowski Robert
16. Romańczyk Mariusz
17. Stawowczyk Adam
18. Tkacz Sławomir
19. Wachstiel Rafał
20. Wierzycki Waldemar
21. Wilczek Bogusław
22. Wróbel Tomasz
23. Wypiór Adam

ROK: 1994
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Szymała

1. Adamski Łukasz
2. Augustak Piotr
3. Binek Rafał
4. Bukała Sławomir
5. Chromik Sławomir
6. Chrząszcz Sebastian
7. Dudała Piotr
8. Duży Janusz
9. Fojcik Krzysztof
10. Gaweł Mariusz
11. Gębarowski Mariusz
12. Hanszke Dariusz
13. Jęczmyk Tomasz
14. Kaletka Mariusz
15. Kalociński Piotr
16. Kawka Krzysztof
17. Lasek Marek
18. Leśków Sławomir
19. Litwiński Mariusz
20. Małyszczuk Grzegorz
21. Musialik Marcin
22. Mysza Mariusz
23. Nocoń Adrian
24. Orzażewski Robert
25. Rabsztyn Rafał
26. Stanoszek Grzegorz
27. Stolorz Łukasz
28. Trześniowski Marek
29. Wieczorek Witold
30. Wolkiewicz Adam
31. Zięba Artur

ROK: 1994
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Maria Morytko

1. Bielak Adam
2. Ciołczyk Piotr
3. Cober Anna
4. Debrzak Anna
5. Firlus Monika
6. Gawlik Ewelina
7. Gdesz Beata
8. Jarecki Marcin
9. Kontny Robert
10. Kruczkowski Grzegorz
11. Kućmierz Katarzyna
12. Lis Izabela
13. Miedziński Zbigniew
14. Niedzielski Grzegorz
15. Nowak Sabina
16. Rudek Marek
17. Szmigiel Monika
18. Trubny Adam
19. Walica Dariusz
20. Widerak Katarzyna
21. Wróbel Marcin
22. Zaczek Robert
23. Zieliński Dariusz
24. Żymełka Katarzyna

ROK: 1994
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Leon Przygoda

1. Bieg Adam
2. Bindas Marcin
3. Bogacz Robert
4. Cichoń Tadeusz
5. Czarlewski Robert
6. Głuch Kosma
7. Goj Mirosław
8. Grolik Szymon
9. Grudzień Agata
10. Grzegorek Rafał
11. Iwański Adam
12. Jabłoński Robert
13. Jankowski Jarosław
14. Jurkiewicz Rafał
15. Kołodziejczyk Jacek
16. Krawczyk Jacek
17. Kudła Bogusław
18. Loska Arkadiusz
19. Mrzygłodzik Ireneusz
20. Naklicki Wojciech
21. Niejadlik Michał
22. Nosek Piotr
23. Olucha Adam
24. Radwański Paweł
25. Rzeszut Grzegorz
26. Stachurska Beata
27. Strugalski Ireneusz
28. Szczerek Marcin
29. Świętek Grzegorz
30. Wach Paweł
31. Wyszogrodzki Marcin
32. Zawierucha Artur

ROK: 1994
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: inż. Jerzy Wiltosiński

1. Bady Tomasz
2. Bieda Adam
3. Budziński Robert
4. Chłopecki Jacek
5. Cywiński Rafał
6. Donoch Piotr
7. Dubiel Rafał
8. Gaj Marek
9. Gajda Sebastian
10. Jeremicz Piotr
11. Kajdan Andrzej
12. Kamiński Artur
13. Knopik Sławomir
14. Kordaczka Arkadiusz
15. Kral Mariusz
16. Kutarasiński Tomasz
17. Kwaśny Dariusz
18. Leiszner Dariusz
19. Madej Robert
20. Nowak Tomasz
21. Palka Arkadiusz
22. Piec Adam
23. Pietrzyk Robert
24. Prymas Krzysztof
25. Sar Jolanta
26. Sitkowski Rafał
27. Siuta Ireneusz
28. Skrzyński Tomasz
29. Szczygieł Michał
30. Szurko Marek
31. Wiesiołek Damian

ROK: 1995
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Barbara Żmudzińska

1. Adamski Marcin
2. Bilicki Mariusz
3. Błażyca Krzysztof
4. Brzezina Rafał
5. Cechowski Sebastian
6. Duczyński Maciej
7. Głąb Tomasz
8. Grolik Marek
9. Hadryan Andrzej
10. Kasprzyk Krzysztof
11. Klyszcz Adam
12. Kościelniak Mariusz
13. Król Paweł
14. Kuras Janusz
15. Lewicki Eliasz
16. Michalak Jarosław
17. Przybysz Rafał
18. Raszka Marek
19. Słupczyński Sebastian
20. Soszyński Dariusz
21. Stawecki Mirosław
22. Szymura Rafał
23. Tatarek Adam
24. Tiebler Sebastian
25. Wicher Marcin
26. Włodek Tomasz

ROK: 1995
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Zofia Pawłowska

1. Barańska Iwona
2. Bialik Marek
3. Cesarz Justyna
4. Ciołek Marzena
5. Domański Andrzej
6. Fus Katarzyna
7. Janicki Marek
8. Kluba Marcin
9. Kornas Robert
10. Kuminek Sebastian
11. Lechowicz Grzegorz
12. Loch Joanna
13. Marzec Barbara
14. Mazurek Aneta
15. Mistewicz Michał
16. Nabielec Piotr
17. Pilorz Sebastian
18. Rzepa Bartosz
19. Socha Łukasz
20. Szafraniec Justyna
21. Szportun Małgorzata
22. Żak Damian

ROK: 1995
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Maria Zielonka

1. Adwent Dariusz
2. Benke Michał
3. Bloch Jarosław
4. Charkot Grzegorz
5. Drabik Sebastian
6. Fetler Michał
7. Flaga Jacek
8. Jakieła Janusz
9. Kaczmarek Aleksander
10. Kopel Krzysztof
11. Majowski Marcin
12. Markowicz Krzysztof
13. Mateja Adam
14. Matusiak Rafał
15. Mueller Dariusz
16. Mydlak Adam
17. Nowak Marcin
18. Olszewski Piotr
19. Paliborek Sebastian
20. Piwoński Przemysław
21. Saternus Marek
22. Skrzypczak Alicja
23. Solorz Krzysztof
24. Swoboda Marcin
25. Szendzielorz Grzegorz
26. Walke Witold
27. Wójcik Sławomir
28. Zelig Michał

ROK: 1995
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Halina Płoszaj

1. Bańkowski Radosław
2. Berny Daniel
3. Blachliński Rafał
4. Boba Grzegorz
5. Gabor Grzegorz
6. Gacka Adrian
7. Gąciarz Mariusz
8. Guguła Piotr
9. Jankowski Krzysztof
10. Jerchel Piotr
11. Kocot Jarosław
12. Kowalski Dariusz
13. Luks Robert
14. Muller Adam
15. Pańczuk Marek
16. Podkowiński Bartłomiej
17. Sitko Piotr
18. Skorek Marcin
19. Staszek Adam
20. Steinke Marcin
21. Szczepanek Henryk
22. Thiel Roman
23. Wojciechowski Dawid
24. Wojtczak Artur

ROK: 1996
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Szymała, mgr Leon Palowski

1. Beczała Dariusz
2. Bieniek Szymon
3. Czarnik Rafał
4. Frosztęga Artur
5. Gaweł Robert
6. Grzyśka Wojciech
7. Janik Tomasz
8. Jędras Piotr
9. Jędrusik Piotr
10. Klisiński Rafał
11. Lata Walerian
12. Liszka Michał
13. Manecki Zbigniew
14. Musik Krzysztof
15. Orzechowski Grzegorz
16. Paszek Tomasz
17. Piwowarczyk Marek
18. Pokropowicz Tomasz
19. Roczniok Robert
20. Rudy Piotr
21. Rzeszut Mariusz
22. Sadowski Marcin
23. Skrzypiec Mirosław
24. Sołek Grzegorz
25. Stasierski Tomasz
26. Szustak Robert
27. Tudzierz Tomasz
28. Tworuszka Adam
29. Wiekiera Adam
30. Zielonka Rafał
31. Żabiński Tomasz

ROK: 1996
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektronika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Aleksandra Michalik

1. Adamczyk Krzysztof
2. Doś Marcin
3. Gasz Piotr
4. Gniada Robert
5. Kaczmarczyk Robert
6. Kałuża Wojciech
7. Konieczny Mariusz
8. Kopacz Andrzej
9. Kowalski Wojciech
10. Matuszczyk Tomasz
11. Mucha Dariusz
12. Muszer Michał
13. Oberman Piotr
14. Osoba Grzegorz
15. Pelc Tomasz
16. Pieczara Dariusz
17. Piwko Marek
18. Przybyłka Michał
19. Radczuk Jarosław
20. Relidzyński Tomasz
21. Rola Marcin
22. Ruciński Damian
23. Siemek Michał
24. Sobota Marcin
25. Starosta Maciej
26. Stolarczyk Piort
27. Suss Robert
28. Szymura Piotr
29. Warzecha Rafał
30. Wołczko Krzysztof
31. Zakrzewski Tomasz

ROK: 1996
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Lasek

1. Antkowiak Anita
2. Bartczak Piotr
3. Bocionek Tomasz
4. Czechowicz Aneta
5. Dziadek Marta
6. Grędysa Joanna
7. Jączyńska Iwona
8. Kępińska Agnieszka
9. Kolmas Monika
10. Kontek Agnieszka
11. Król Mariusz
12. Kubis Arkadiusz
13. Łysik Aneta
14. Maj Jadwiga
15. Mazur Wojciech
16. Murawska Mirosława
17. Ogórek Sylwia
18. Oracz Zuzanna
19. Palka Grzegorz
20. Pencak Żaneta
21. Pilorz Joanna
22. Prasol Lidia
23. Pudełko Beata
24. Składowski Marcin
25. Szczęsny Krystian
26. Terragni Łukasz
27. Wielgos Magdalena
28. Witek Urszula
29. Wojtowicz Michał
30. Zelkowska Aleksandra

ROK: 1996
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Maria Magdalena Raś

1. Bielecki Marcel
2. Biełka Tomasz
3. Binkowski Marcin
4. Brągiel Tomasz
5. Działkowski Bogdan
6. Fieduna Katarzyna
7. Garncarek Marcin
8. Grześkowiak Monika
9. Jacent Aneta
10. Jonsza Przemysław
11. Kasztelan Paweł
12. Kasztelan Piotr
13. Kowal Tomasz
14. Kowalik Bartosz
15. Kurda Łukasz
16. Lasek Marcin
17. Polman Michał
18. Przybyło Radosław
19. Ptak Piotr
20. Skiba Marek
21. Słomian Dawid
22. Sznapka Tomasz
23. Szostak Michał
24. Śwituła Przemysław
25. Uszok Mariusz
26. Widera Damian
27. Witała Piotr
28. Wojtyczka Adam
29. Zięba Grzegorz
30. Żorawik Gabriela

ROK: 1996
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Leon Przygoda

1. Beczała Krzysztof
2. Brzykcy Adam
3. Chojnacki Jacek
4. Grzybek Marcin
5. Haberla Adam
6. Hudy Aleksander
7. Koj Mariusz
8. Kotnis Marcin
9. Kuder Marcin
10. Piotrowski Mariusz
11. Polniak Wojciech
12. Pomietło Tomasz
13. Probanowski Tomasz
14. Rataj Marek
15. Sennik Łukasz
16. Sikora Krzysztof
17. Skupień Adrian
18. Smoliński Marcin
19. Stefani Sławomir
20. Susczyk Michał
21. Szczepańczyk Jacek
22. Tice Wojciech
23. Trzebiński Arkadiusz
24. Wolniok Grzegorz
25. Wołkiewicz Daniel
26. Wróbel Robert
27. Stolorz Michał

ROK: 1997
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Henryk Matuszek

1. Chojnacki Kamil
2. Cyba Zbigniew
3. Drzał Marcin
4. Giza Jakub
5. Golik Cezary
6. Guździk Krzysztof
7. Hansel Michał
8. Jasiński Szymon
9. Jasiński Tomasz
10. Kopka Bartosz
11. Matejczuk Arkadiusz
12. Musioł Krzysztof
13. Porębski Rafał
14. Ptasznik Przemysław
15. Siwica Jarosław
16. Soboń Rafał
17. Szczepaniak Krzysztof
18. Szeląg Łukasz
19. Tilszer Tomasz
20. Urbaniak Marek
21. Vacha Damian
22. Widera Adam
23. Wierzbicki Mariusz
24. Wilczek Marek
25. Wolniaczyk Marcin
26. Wolny Krzysztof
27. Ziegler Łukasz
28. Żydek Krzysztof

ROK: 1997
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektronika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Wanda Świtkowska

1. Brzowicz Marcin
2. Cichoń Grzegorz
3. Czaja Wojciech
4. Czech Piotr
5. Duda Daniel
6. Dykowski Paweł
7. Gnida Daniel
8. Grzybek Grzegorz
9. Iwan Radosław
10. Jaromin Tomasz
11. Kowalski Jacek
12. Kożan Mirosław
13. Kubeczko Tomasz
14. Latka Adam
15. Legenza Andrzej
16. Lis Sebastian
17. Meszyński Michał
18. Olesch Artur
19. Pikuła Mariusz
20. Piwowarczyk Damian
21. Przewdziecki Grzegorz
22. Radwański Robert
23. Rozlach Szymon
24. Solecki Karol
25. Strzeliński Maciej
26. Widacha Rafał
27. Widuch Andrzej
28. Wołk-Jankowski Adam
29. Woźniak Sławomir
30. Zakrzewski Artur

ROK: 1997
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Joanna Rysiok

1. Bakalarczyk Katarzyna
2. Baryła Monika
3. Bujak Piotr
4. Danisz Brygida
5. Dąbek Sebastian
6. Gajek Monika
7. Gałkowska Dorota
8. Gałkowska Monika
9. Karwacki Tomasz
10. Kellas Ewelina
11. KołodziejskaDominika
12. Kruk Donata
13. Księżyk Marek
14. Lysik Jarosław
15. Nadolna Liliana
16. Niemstak Sylwia
17. Pacyga Andrzej
18. Pawlas Michał
19. Pietrzyk Iwona
20. Rup radosław
21. Rusnarczyk Justyna
22. Staniczek Tomasz
23. Stencel Adam
24. Szynaka Agnieszka
25. Świerkot Sabina
26. Wiernek Agata
27. Zaleśny Robert
28. Zimna Marta

ROK: 1997
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Elżbieta Surowiak

1. Bieniek Arkadiusz
2. Błaszczyk Marcin
3. Bryliński Grzegorz
4. Cebulak Piotr
5. Cieślik Marek
6. Dors Jarosław
7. Fojcik Łukasz
8. Gluch Grzegorz
9. Gocyła Przemysław
10. Golicz Arkadiusz
11. Jankowski Arkadiusz
12. Kastner Rafał
13. Klukowski Jacek
14. Kot Arkadiusz
15. Lubski Rafał
16. Moryson Janusz
17. Paduch Dariusz
18. Pastuszka Daniel
19. Przewoźny Krzysztof
20. Pyka Marek
21. Pyszka Remigiusz
22. Rojek Marcin
23. Sadowski Mariusz
24. Saternus Andrzej
25. Słowik Grzegorz
26. Smilgin Radosław
27. Sokołowski Mariusz
28. Suchanek Tomasz
29. Wartak Wojciech
30. Zientek Tomasz

ROK: 1997
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Maria Magdalena Raś

1. Bara Adam
2. Bytniewski Dariusz
3. Charchan Jacek
4. Ciasnota Rafał
5. Gniłka Jacek
6. Grela Grzegorz
7. Grzybek Tomasz
8. Hasior Artur
9. Holewa Jakub
10. Janik Dariusz
11. Jaszkaniec Adam
12. Jendrzejczak Aleksander
13. Kaczmarek Bogdan
14. Kołodziej Andrzej
15. Konofal Piotr
16. Kopeć Marcin
17. Kożan Sławomir
18. Kuc Dariusz
19. Latos Rafał
20. Peksa Wojciech
21. Perszel Jacek
22. Pikul Bartułomiej
23. Polak Marcin
24. Rosłoń Dariusz
25. Sebastian Tomasz
26. Starosta Jarosław
27. Szendera Mirosław
28. Ulczok Maciej

ROK: 1997
KLASA: V f
SPECJALNOŚĆ: uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków
WYCHOWAWCA: mgr Krzysztof Stachurka

1. Anderko Justyna
2. Bednarska Ewa
3. Bruś Barbara
4. Chlebda Monika
5. Duda Katarzyna
6. Gitner Beata
7. Goluch Iwona
8. Grabowski Gabriel
9. Grocholl Joanna
10. Jamrozy Beata
11. Karasewicz Anna
12. Kledzik Artur
13. Komada Kinga
14. Kulik Izabela
15. Leiszner Bożena
16. Mitko Małgorzata
17. Nitoń Joanna
18. Piwko Adam
19. Raszka Anna
20. Ryk Łukasz
21. Skarwojska Agnieszka
22. Sklorz Sylwia
23. Sprawka Justyna
24. Śmigielski Wojciech
25. Śmiłowska Kornelia
26. Werwiński krzysztof
27. Więckol Angelika
28. Zawada Krzysztof
29. Zemła Sławomir

ROK: 1998
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Joanna Rysiok

1. Bubrowski Sebastian
2. Bugaj Damian
3. Czarnecki Grzegorz
4. Drabik Szymon
5. Dylus Marcin
6. Helbin Rafał
7. Ignasiak Tomasz
8. Jelonek Marcin
9. Komaniecki Piotr
10. Kwiatoń Radosław
11. Manecki Marcin
12. Miazga Marcin
13. Pawliczek Karol
14. Piotrowski Szymon
15. Rospondek Marcin
16. Rzepka Tomasz
17. Siębor Michał
18. Stolorz Adam
19. Szafrański Wojciech
20. Tojewski Arkadiusz
21. Usień Andrzej
22. Weis Artur
23. Żmuda Damian

ROK: 1998
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektronika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Bohdan Witwicki

1. Bykowski Grzegorz
2. Ciok Przemysław
3. Gnatowski Tomasz
4. Goraus Jerzy
5. Granek Sławomir
6. Jagiełło Marcin
7. Jarek Wojciech
8. Klimczyk Tomasz
9. Knop Adam
10. Kubik Jarosław
11. Moj Arkadiusz
12. Najbert Krystian
13. Piguła Rafał
14. Rak Andrzej
15. Simiela Łukasz
16. Siwiec Artur
17. Skomorowski Andrzej
18. Sobczyk Małgorzata
19. Socha Paweł
20. Sojka Łukasz
21. Stolarczyk Paweł
22. Strącała Mariusz
23. Wojtas Artur
24. Wypior Mariusz
25. Zając Filip
26. Zygoń Tomasz

ROK: 1998
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Grażyna Wojciechowska

1. Banach Edyta
2. Ciaciek Sebastian
3. Dobiega Anna
4. Dudek Edyta
5. Fiszer Katarzyna
6. Iwański Marcin
7. Jankowska Joanna
8. Klimczok Wioletta
9. Kurzeja Monika
10. Lubczyk Wojciech
11. Łudzeń Paweł
12. Malewska Aneta
13. Niesłony Anna
14. Nieszporek Iwona
15. Pasternakiewicz Monika
16. Paszek Agnieszka
17. Polański Paweł
18. Sitek Izabela
19. Skindzier Przemysław
20. Stoch Krystian
21. Włosiński Krzysztof
22. Zarek Paweł
23. Ziętek Marcin
24. Żemła Adrian

ROK: 1998
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr inż. Czesław Wadowiec

1. Bajon Tomasz
2. Bożek Daniel
3. Bugaj Tomasz
4. Czekatowska Natalia
5. Foryś Mariusz
6. Gadomski Tomasz
7. Geisner Janusz
8. Glimos Andrzej
9. Gruca Arkadiusz
10. Jakubowski Tomasz
11. Kocik Aleksander
12. Kocyba Marcin
13. Kołodziej Tomasz
14. Konofal Marcin
15. Kopański Bartłomiej
16. Kostrzewa Maciej
17. Makowski Szymon
18. Malcherczyk Tomasz
19. Morończyk Tomasz
20. Olejok Katarzyna
21. Padlewska Agnieszka
22. Słomian Daniel
23. StruzikJarosław
24. Szędzielorz Łukasz
25. Wieniawski Karol
26. Wienzek Bartosz
27. Złoty Rafał

ROK: 1998
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: metrologia warsztatowa
WYCHOWAWCA: mgr Maria Magdalena Raś

1. Borski Dariusz
2. Chodnicki Rafał
3. Cichoń Marcin
4. Czarnecki Arkadiusz
5. Czerwiński Maciej
6. Doliwa Sebastian
7. Firut Łukasz
8. Gajewski Rafał
9. Gardyński Andrzej
10. Gębka Robert
11. Góra Maciej
12. Herich Marcin
13. Kacperczyk Rafał
14. Kaczmarczyk Marek
15. Kempa Łukasz
16. Klein Wojciech
17. Kukuła Michał
18. Lamik Artur
19. Mańka Dariusz
20. Muc Bartłomiej
21. Niemiec Grzegorz
22. Polko Wojciech
23. Pradelok Piotr
24. Pyta Krzysztof
25. Rudzki Marcin
26. Sarna Tomasz
27. Seget Grzegorz
28. Skupnik Damian
29. Wojtasik Piotr

ROK: 1998
KLASA: V f
SPECJALNOŚĆ: uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków
WYCHOWAWCA: mgr Ludmiła Schopp

1. Bucek Monika
2. Czichy Mariusz
3. Ficek Aleksander
4. Fortuna Aneta
5. Góralczyk Agnieszka
6. Grześkowiak Wioleta
7. Habryka Magdalena
8. Kapusta Krzysztof
9. Kidawa Agnieszka
10. Kmak Dorota
11. Kowalczyk Jadwiga
12. Kowalkowski Tymoteusz
13. Lysko Katarzyna
14. Marszołek Barbara
15. Plinzner Natalia
16. Pukocz Aneta
17. Sikora Violetta
18. Siwczyk Marzena
19. Skop Ewa
20. Sobczyk Grażyna
21. Sroka Katarzyna
22. Stankiewicz Tomasz
23. Wicher Aleksandra
24. Wiltosińska Karolina
25. Wójcik Mariusz
26. Wrótniak Anna

ROK: 1999
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr inż. Henryk Szymała, mgr Leon Palowski

1. Białas Roman
2. Buczek Krystian
3. Burzyński Rafał
4. Ciechanowicz Michał
5. Dudek Daniel
6. Dziewięcki Łukasz
7. Fogel Krzysztof
8. Gajda Sławomir
9. Heliasz Wojciech
10. Jedyński Łukasz
11. Kurzeja Grzegorz
12. Musioł Krzysztof
13. Nawrat Grzegorz
14. Nowrocki Michał
15. Pociask Krzysztof
16. Porwisz Piotr
17. Pytlewski Sebastian
18. Rogoża Olgierd
19. Seremak Michał
20. Sobczyk Karol
21. Szostek Jacek
22. Szuba Marcin
23. Tkaczyk Marcin
24. Wajda Andrzej
25. Witas Marcin
26. Wróbel Piotr

ROK: 1999
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektronika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Anna Komoniewska

1. Badura Paweł
2. Borys Mikołaj
3. Brzózka Dawid
4. Całka Wojciech
5. Domagała Daniel
6. Figiel Łukasz
7. Furgoł Adrian
8. Gębka Tomasz
9. Grychtoł Adam
10. Gutowski Bartłomiej
11. Jabłoński Tomasz
12. Juszczyk Radomir
13. Kalisz Piotr
14. Komander Tomasz
15. Kotala Aleksandra
16. Lamczyk Adam
17. Łapajski Konrad
18. Łata Damian
19. Moll Paweł
20. Odoj Piotr
21. Palka Michał
22. Ptak Krzysztof
23. Rosin Andrzej
24. Rydzewski Mariusz
25. Skalski Bartosz
26. Skrobol Piotr
27. Skwarek Łukasz
28. Synowiec Leonard
29. Wierzbicki Krystian
30. Wilczak Grzegorz
31. Witor Tobiasz

ROK: 1999
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Aneta Świerdza

1. Bella Natalia
2. Boncel Sławomir
3. Boratyński Jakub
4. Bosak Tomasz
5. Czechowicz Bartłomiej
6. Franke Agnieszka
7. Jaromin Aleksander
8. Jelonek Piotr
9. Jęsiek Adam
10. Klimek Beata
11. Michalik Wojciech
12. Nieć Marcin
13. Nowicki Tomasz
14. Obcarski Michał
15. Palka Barbara
16. Sojka Maciej
17. Stanoszek Bartłomiej
18. Wieczorek Sebastian
19. Wiśniowski Grzegorz
20. Zagórski Sebastian

ROK: 1999
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Maria Chwała

1. Balint Dominik
2. Banduch Leszek
3. Baros Adam
4. Bator Marcin
5. Elias Joanna
6. Gac Ryszard
7. Garstecki Grzegorz
8. Harazim Patryk
9. Herman Sebastian
10. Hudy Michał
11. Komraus Anna
12. Kupicha Piotr
13. Kuś Tomasz
14. Maciejewski Ignacy
15. Michalak Michał
16. Misiukiewicz Krzysztof
17. Musioł Rafał
18. Nowicki Adam
19. Ohirko Adam
20. Paluchiewicz Adam
21. Piekorz Zbigniew
22. Rachwol Krzysztof
23. Sakiewicz Patryk
24. Standura Marcin
25. Szafron Witalis
26. Szcześniak Marcin
27. Ściguła Marcin
28. Żądło Remigiusz

ROK: 1999
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
WYCHOWAWCA: mgr Leon Przygoda

1. Antolak Tomasz
2. Bromboszcz Marcin
3. Chyra Paweł
4. Grygiel Jarosław
5. Kalisz Lukasz
6. Karwat Piotr
7. Konieczny Remugiusz
8. Lisiecki Michał
9. Makówka Grzegorz
10. Porwisz Paweł
11. Skarżyński Rafał
12. Spendel Bartłomiej
13. Szultka Sebastian
14. Wachstiel Robert
15. Włosek Paweł

ROK: 1999
KLASA: V f
SPECJALNOŚĆ: uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków
WYCHOWAWCA: mgr inż. Joanna Romanek

1. Bade Barbara
2. Blewąska Marzena
3. Bokisz Dominika
4. Borowska Elżbieta
5. Bula Szymon
6. Chwała Ryszard
7. Czarnecki Maciej
8. Daź Grażyna
9. Guździoł Grzegorz
10. Kaiserek Dominika
11. Kałus Maciej
12. Karaś Robert
13. Kądziołka Anna
14. Koczy Magdalena
15. Korpyś Dagmara
16. Kurzok Katarzyna
17. Kusaj Iwona
18. Lach Agata
19. Mazurkiewicz Jarosław
20. Miksiewicz Daria
21. Nagrodzki Wojciech
22. Osuch Justyna
23. Polańska Elżbieta
24. Puszkarewicz Sabina
25. Różańska Marzena
26. Ruta Agata
27. Rutka Małgorzata
28. Szczygieł Monika
29. Werwińska Agnieszka
30. Wiekiera Anna
31. Wojtacha Tomasz

ROK: 2000
KLASA: V a
SPECJALNOŚĆ: elektromechanika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Maria Zielonka

1. Berliński Arkadiusz
2. Bober Adam
3. Broda Tomasz
4. Czech Adam
5. Galowy Marek
6. Hojeński Adrian
7. Janik Krystian
8. Jaśkiewicz Piotr
9. Kaempf Tomasz
10. Klekociuk Rafał
11. Lis Paweł
12. Michna Tomasz
13. Nawrat Zbigniew
14. Ogrodnik Robert
15. Ołdak Aleksander
16. Pajda Wojciech
17. Sławicki Grzegorz
18. Stanclik Tomasz
19. Stogniew Michał
20. Urgacz Piotr
21. Zbiegieni Rafał
22. Bajerski Rafał
23. Filipowski Tomasz
24. Nawrat Tomasz
25. Zając Marcin

ROK: 2000
KLASA: V b
SPECJALNOŚĆ: elektronika ogólna
WYCHOWAWCA: mgr Barbara Żmudzińska

1. Banasik Adam
2. Białecki Krzysztof
3. Burczyk Paweł
4. Czarnecki Kamil
5. Donica Piotr
6. Duda Michał
7. Dudek Krzysztof
8. Duży Bartosz
9. Dziergas Tomasz
10. Frątczak Grzegorz
11. Hamerski Tomasz
12. Iwanowicz Krzysztof
13. Jasiński Michał
14. Kocoń Waldemar
15. Konopko Krzysztof
16. Labus Michał
17. Malik Paweł
18. Marcol Tomasz
19. Nowak Adam
20. Oleś Tomasz
21. Pikuła Łukasz
22. Rutkowski Remigiusz
23. Skalski Krystian
24. Stokowy Marek
25. Surma Szymon
26. Szczotka Marcin
27. Szymaniak Michał
28. Wąs Krzysztof
29. Zapart Tomasz
30. Ziętara Łukasz

ROK: 2000
KLASA: V c
SPECJALNOŚĆ: analiza chemiczna
WYCHOWAWCA: mgr Zofia Pawłowska

1. Bekasiewicz Marek
2. Ćwikła Monika
3. Demianko Ewelina
4. Duch Aneta
5. Gaża Tomasz
6. Gierej Emil
7. Głos Przemysław
8. Golasiński Przemysław
9. Górny Michał
10. Imiołczyk Dawid
11. Kimel Piotr
12. Lasek Adam
13. Maciorowski Marcin
14. Makieła Piotr
15. Moczała Jolanta
16. Penczek Robert
17. Piąstka Krzysztof
18. Stolorz Sebastian
19. Szparagowska Aleksandra
20. Ślizankiewicz Dominika
21. Ślusarz Michał
22. Warta Małgorzata
23. Wiernek Marta
24. Woźniak Agnieszka
25. Zazakowny Piotr

ROK: 2000
KLASA: V d
SPECJALNOŚĆ: aparatura kontrolno - pomiarowa
i mechaniczna automatyka przemysłowa
WYCHOWAWCA: mgr Maria Pięta

1. Bąk Damian
2. Błach Aleksander
3. Dembski Marcin
4. Domańska Magdalena
5. Gąsiorczyk Szymon
6. Glik Grzegorz
7. Ilewicz Grzegorz
8. Iwan Karol
9. Janocha Wojciech
10. Jesionek Paweł
11. Kowalik Adam
12. Kściuczyk Michał
13. Kulik Marcin
14. Latacz Wojciech
15. Marek Marcin
16. Modliński Jacek
17. Ohirko Andrzej
18. Piwek Jarosław
19. Pordzik Marcin
20. Rewaj Adrian
21. Strzałka Sebastian
22. Szymoszek Adam
23. Waśko Jarosław
24. Wieczerniak Adam
25. Wirkus Łukasz
26. Wiśniewski Artur
27. Wójcik Bartosz

ROK: 2000
KLASA: V e
SPECJALNOŚĆ: obróbka skrawaniem
- komputerowe wspomaganie organizacji produkcji
WYCHOWAWCA: mgr Tomasz Grad

1. Bąk Bartłomiej
2. Adamczyk Grzegorz
3. Anioł Tomasz
4. Budasz Adrian
5. Bugajski Adam
6. Cesarz Jaromir
7. Chmiel Adam
8. Dyrda Mirosław
9. Dzikowski Tomasz
10. Jagielski Rafał
11. Jurkowski Paweł
12. Kędziora Sebastian
13. Kolber Bartosz
14. Kozak Wojciech
15. Kulej Adam
16. Kupczak Michał
17. Kurda Sebastian
18. Mucha Adam
19. Mucha Maksymilian
20. Oleś Artur
21. Radwan Michał
22. Sitek Sebastian
23. Siwek Tomasz
24. Sosna Łukasz
25. Stryczek Michał
26. Sykulski Dariusz
27. Ścierski Krzysztof
28. Ślązak Mateusz
29. Wróbel Andrzej

ROK: 2000
KLASA: V f
SPECJALNOŚĆ: uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków
WYCHOWAWCA: mgr Halina Płoszaj

1. Adamczak Agata
2. Bubula Łukasz
3. Dudzik Anna
4. Hoffmann Krystian
5. Hunia Łukasz
6. Jagusz Agnieszka
7. Knaś Monika
8. Kozak Tomasz
9. Kuc Dorota
10. Lach Ilona
11. Plakut Grzegorz
12. Równicka Julitta
13. Rupala Jolanta
14. Rybczyńska Kinga
15. Sekuła Katarzyna
16. Stolecka Katarzyna
17. Stróżycka Karolina
18. Stysz Artur
19. Szeląg Beata
20. Szymański Mieczysław
21. Tkaczyk Anna
22. Tyran Przemysław
23. Węgrzyn Andrzej
24. Wiencek Magdalena
25. Żmudzińska Agnieszka

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
Absolwenci Technikum Zawodowego 1961 - 2000


Opracował: Krzysztof Stachurka (c)